VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad će biti veselo….majstor koji je cijelo vrijeme kipao napokon izašao….možda ima još 7-8 tisuća…danas skinuto preko 61 tisuća…

Nema Rajfa više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ode br.6.
A tko ih je kupio?!

po mome, mogao je samo neki viši broj, ne vjerujem da bi netko novi ulazio i remetio vlasničku strukturu

Broj 6 danas izašao u cijelosti….

Da, mislim da je definitivno i zadnje tisućice riješio pred samo zatvaranje. To može biti samo dobro po dionicu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Da, mislim da je definitivno i zadnje tisućice riješio pred samo zatvaranje. To može biti samo dobro po dionicu.

Sorry ali ne znam kako ili što je dobro da netko pred objavu kvartalnog potpuno izlazi iz pozicije? Mene lagano počinju svrbit prsti od nervoze

Izlazak kočničara je oduvijek bio dobar znak, tisuću puta viđeno i uvijek uzlazna putanja nakon toga, sad još vidjeti tko je kupac… budući je ovo posljednja velika pozicija koja još nije odradila svoje, sumnjam na jednu osobu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Probili 15 kn? Nešto se prorijedila prodaja? Aha, nema Rajfa. Silly me.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Doci ce netko drugi tko ce pordavat. Problem je sto mnogi predugo cekaju u ovoj dionici…a druge prilike prolaze..i ljudi odluce prodat

Da, postojao je problem koji se krenuo riješavati kako vidim.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ok PoAskuBidu, sad samo da vidimo tko je kupac.. Svi sumnjamo na jednu osobu, ali još bi me više veselilo da bude netko drugi, možda kakav tajanstveni skrbnički? Iako ova prva opcija bi baš bila stejtment 😉

New Report

Close