VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Problem je onih 30 000 kom na 14, taj je shebo koncepciju.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

cestitam ekipa docekali ste svog Godota
iako moram primjetit da su kratkorocne obveze porasle tocno za iznos dobitka, i to obveze prema dobavljacima. a i ovi “ostali prihodi” od 11 miliona bi jako volio znati sto su, jer ako je nesto jednokratno…..
al ajd necu vam kvarit, uzivajte dok traje

Mogli su se dogovoriti i na 15 a ne ovako, prosjek je slab.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@plavi
Vec kad komentiras pod sto su ostali poslovni prihodi,daj komentiraj mi pod poslovni rashodi odnosno materijalni troskovi koji su veci za 14mil kn.

E ovoje već bolje, uskoro blokada.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Očekivano, opet nisam jače ušao zbog one dogovorene na 14. Ali i ovako je ok.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ja usao po 14.83 kn…i ni manje ni vise vec 2 kn po dionici…ovo ko dividenda 🙂

Bilo bi fora da sad ovi na prodaji maknu sve naloge do 18…i da prodaja pocne na 18 🙂 i onda cekamo da vidimo reakciju 🙂

izvješće je čista kozmetika…samo da se opravdaju očekivanja ulagača i banaka…a to je da se prikaže nakon dugo dugo vremena pozitivno poslovanje…koje je ustvari još uvijek negativno…ali dobro…nek se ekipica veseli…bit će zanimljivo vidjeti idući kvartal…kada neće biti fantomskih 11 milja u ostalim prihodima…
a i trgovanje je pretakanje iz šupljega u prazno….sve već viđeno ovdje…
zanimljivo da se br. 6 baš danas odlučio iskpiati s onih 30 000 komada…ako se radi o broju 6….sada kad su počeli poslovati pozitivno…
ugl…dionica do 20 kn…ko pljeve…kupnja je slabašna…ne bi me čudilo da dan završi ispod 15 kn…bit će vam ovo veselje kratkog daha…i znate da je to tako…jer marcipan je govorio kad je bilo na 20+ kn….da će biti po 15….a bilo je i po 13….bit će opet kako marcipan kaže…

Vidjet ćemo tko je kupio 30000 kom?


izvješće je čista kozmetika…samo da se opravdaju očekivanja ulagača i banaka…a to je da se prikaže nakon dugo dugo vremena pozitivno poslovanje…koje je ustvari još uvijek negativno…ali dobro…nek se ekipica veseli…bit će zanimljivo vidjeti idući kvartal…kada neće biti fantomskih 11 milja u ostalim prihodima…
a i trgovanje je pretakanje iz šupljega u prazno….sve već viđeno ovdje…
zanimljivo da se br. 6 baš danas odlučio iskpiati s onih 30 000 komada…ako se radi o broju 6….sada kad su počeli poslovati pozitivno…
ugl…dionica do 20 kn…ko pljeve…kupnja je slabašna…ne bi me čudilo da dan završi ispod 15 kn…bit će vam ovo veselje kratkog daha…i znate da je to tako…jer marcipan je govorio kad je bilo na 20+ kn….da će biti po 15….a bilo je i po 13….bit će opet kako marcipan kaže…

Opet, bravo ” majstore ” !

Kad smo vec kod proroka, ako mi dopustite da se malo pohvalim, ovo sam napisao 18.4. dakle prije skoro godinu dana dok je cijena bila 19. To je bio moj prvi post na ovoj temi:

“predviđam da će nastaviti tonuti prema 12-13 a čak i onda će biti skokova do 16-17 tako da će spretni i sretni ipak moći zaraditi na naivnima.”

Dionica je otad pala na 13.04, a danas smo imali skok do 16.96. Odsad me zovite baba Vanga, a buduce savjete naplacujem 🙂

New Report

Close