VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po kojoj logici ti diokidina zakljucujes da je to bilo do 30.6 kad ti lijepo stoji da su 15.2.2016 prebacili? Lijepo piše; nakon otpuštanja dionica na dan 15.veljace 2016… Najvažnije vam je da se popravi poslovanje. Lako ce se tih 2,5 mil. kuna dionica pojesti ako se sve popravi. No, moglo bi biti zeznuto s braniteljima ako budu prodavali dionice, a stanje se ne popravi. Do sada nisu baš pokazivali razumjevanje kod držanja dionica i prodavanja ih po višoj cijeni.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/dGsrhvEYJLWJvY0AdkAwjQ==.pdf

@alias
A da pročitaš prilog?!
Za tvoju inf. kad klikneš na link poviše pročitaš ga do kraja.

pravo kaže Alias
tim ljudima treba taj novac, za školovanje djece, za popravit kapiju, za štrucu kruha – nije bitno
to pravo im eto pripada i oni ga koriste
ne gledaju niti cijenu niti poslovanje – kad im treba dovoljan je samo poziv i eto ti viška likvidnosti, a u situaciji kad to nema tko pokupiti pa plus poslovanje kakvo je, i ronimo eto već ispod 14 kn

pogledajte primjer Belja, a tamo se možda već i mjesec dana ima, pojavljuju tisućice na mahove – badava, cijena klizi

a to je sad već, ispravite me ako griješim, vrlo blizu 12-ak kuna po koliko je jedan veliki investitor navodno kupovao Varteks; a ne tako davno je bio i 20 kn, 30 kn (evo ne bi vjerovali, baš gledam najviša postignuta cijena u zadnjih par godina je ostvarena dana 23.9.2014. i to 31 kunu)

Država gotovo izašla iz Varteksa

Naime, CERP je od 1. prosinca 2014. do 30. lipnja prošle godine bez naplate ustupio 185.530 dionica Varteksa hrvatskim ratnim vojnim invalidima Domovinskog rata.

sad sam pogledao unazad i istina je sto kaze diokidina. Glupo su to napisali, a izašli već davno. Ali ono što sam napisao i dalje stoji. Sad treba pogledati FI pa vidjeti jel se ista popravilo

@alias
Nisu glupo napisali. Jedna je obavijest od HANFE a druga od CERPA. A da nije bilo obavijesti o CERPU, tvoja teza bi bila upravu. Zar ne?

Ne kuzim pitanje. Kad izađeš staviš informaciju da si izašao. Ne godinu dana kasnije

@alias
Nismo na istoj valnoj duzini.Zaboravi na pitanje,pozdrav


Ne kuzim pitanje. Kad izađeš staviš informaciju da si izašao. Ne godinu dana kasnije

Točno tako. Da neki privatni dioničar zaboravi prijaviti prelazak praga pola godine hanfa bi mu bila isti tren za vratom. A kada državni ured to napravi, pojeo vuk magare… Bitno je da države više nema, dionice ESOP-a čini se neće uspjeti zaplijeniti, pa bi se pomalo trebala stišati prodaja. Još da i izvješće bude odlično kao i odjela i kaputi…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@alias
Kad sam procitao post od xdado shvati sam tvoju poantu.☺

Prije 10 mjeseci, kad je cijena ove dionice bila na razini 19-20, napisao sam na ovom forumu da ce uskoro na razine 12-13. Napali su me sa svih strana, evo procitajte kakve gluposti su pisali i tko ih je pisao…
Trenutna cijena: 13.11 kn

http://www.poslovni.hr/forum/tema/vart-varteks-dd-576?page=422

@danny585
Ja predvidam da ce Varteks u prvoj polovici godine biti na znatno vecim razinama(biti ce bliza 30 nego 20). Sjeti se ovog posta.

New Report

Close