VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovaj nalog na asku 1000kom na 20kn,je samo privremeno stopiranje cijene.

onda najbolje da ga sad odmah pokupiš?

Ignore: KressoM, delux

@avax10
Ne.Kako ti nije jasno.Upravo nadokupio.☺

@danny
meni u nekoliko navrata nije uspjelo izvuć ovdje od stanovitih zbog čega bi se to Varteks trebao tržiti na 30 ili ne znam koliko već kuna…pa sam odustao od daljnjih diskusija ovdje…jasno je da od velikih poslova nema ništa, a što je ovdje i iz Uprave najavljivano kao veliki “game changer” za poslovanje, pa samim time i za cijenu dionice…Iračani se više nigdje ni ne spominju…ali su u određenim trenucima itekako poslužili pojedincima da izazovu, kroz vjerojatno plaćene članke u raznim medijima, špekulacije i manipulacije cijenom dionice….
jedna takva manipulacija je i ovaj zadnji skok cijena…koji se temelji kao na poslovanju koje je na tragu poztivnog…a skok u cijeni je izostao nakon objave samih rezultata…a sada su “investitori” prežvakali izvješće pa im se razbistrilo kako je varteks na ovim razinama iznimno povoljan…
pa se tako društvo mrtvih pjesnika na nedavnom skoku hvalilo kako je kupovalo varteks…vjerojatno i na cijenama 19-20 kn…a do jučer nisu uzimali po 16 kn…tamo je uzimao vjerojatno samo doktor…jer njemu je bio dobar i na 75 kn…a i na trocifrenim brojevima…a siguran sam da nije jedini ovdje koji je kupovao na tim razinama…
njima ne preostaje ništa drugo, nego da kupuju onda po 16…pa prodaju po 20 kn…i na neki način trejdanjem probaju ublažiti gubitak…i zaraditi za koji šiš ćevap…
molim vas kolega danny da mi se javite na private, da dogovorimo sastanak i odemo i napravimo dnk analizu…kako bi dragog i cijenjenog forumaša diokidinu uvjerili da nismo u rodu…

@moller
dakle rekli bi da na varteksu nema ulagača za koje bi vrijedila ona “put your money where your mouth is”…
drugim riječima ovdje sve vrvi od lajavaca koji tvrde da vole fina odijela, ali onda se u danom trenutku iskaže da im je mastan burek slađi….

diokidina
Da li može objašnjenje zašto je cijena na 18kn a tvrdili ste da nema više ispod 20. Da li je to bilo danas iskipavanje ili nešto drugo?

@koc
Zato jer sam sa svojim nalogom na asku stopirao cijenu.Prodao sam nesto drugo iz mog porfelja da bi dokupio vart.

Što pa je sad ?
Ni traga ni glasa.

http://www.seebiz.eu/varteks-gubitak-smanjen-59/ar-117629/
👏👏👏


http://www.seebiz.eu/varteks-gubitak-smanjen-59/ar-117629/
👏👏👏

nije gubitak smanjen, nego je ostvaen novi gubitak i dodatno smanjena vrijednost firme [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

uskoro kreće zimska kolekcija, a znamo da je to puno skuplja odjeća od ovih ljetnih krpica

Prije zimske kolekcije kreće ljetna rasprodaja

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Prije zimske kolekcije kreće ljetna rasprodaja

može biti, može biti[emo_namigusa]

New Report

Close