VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@stock

postove od diokidine više niti ne čitam….jer u ni jednome svome postu ne piše argumentirano…
što se tiče pravopisa…ne pada mi na kraj pameti na forumu davati nekome lekcije iz pravopisa…svakome na vlastitu sramotu…


i pitanje, ako može odgovor…na čemu se temelji današnji rast od 13%?
da li postoji neko objašnjenje za to?
molim ako ima netko nekakve materijalne činjenice….možda da diokidina nazove gospona Košćeca….

rast o kojem govorite može se procijeniti na oko 4 %, a ne 13 koliko ste Vi izračunali na max. cijeni, možda tek do kraja dana dođemo do 5-6%

BV je 115 kuna, znači da je VART možda i najeftinija dionica na burzi trenutno.



@kresso
i ostali dugoročni i doživotni ulagači na ovoj dionici

naprosto mi je smiješna ta vaša teorija ulaganja na ovakvim dionicama…taj model kojeg vi zagovarate o dugoročnom investiranju je ovdje apsolutno ne isplativ…
dugoročno…ovo prije da će propasti nego preživjeti…

ne razumijem zbog cega bi dionica trebala biti HT da bi u nju dugorocno ulozio?
bas zbog diverzifikacije koja je nuzna u ovom zanimanju si mozes dozvoliti da imas manje/vise riskantna ulaganja.
varteks dugorocno moze biti lijepa prica i donesti profit kakav HT nece nikad.

na kraju, svatko bira svoje ulaganje i rok na koji ulaze. osobno me ne zanima varteks na duge staze ali razumijem zbog cega nekog zanima.

Nebi ti razumija zašto benefiti od slabog USD, pa najbolje zaboravi cijelu priću.

@parchy

Pa probajte mi objasniti kao laiku. Možda shvatim.

Alias, zaboravi.
Puno je bitnije śto ovdje vrlo lako može doći do preuzimanja.!!! Śto je po meni vjerojatsn scenarij.

http://www.varteks.com/hr/news/maturalni-outfit-u-pola-cijene
marketing varteksa je u punom zaletu.

Ovu će tvrtku neko kupit. Brend je OK, dugoroćna perspektiva lijepa. Slab Eur ućinit će je zlatnom kokom.
Nemojte poslije, nisam vam reko.

ne znam zašto bi ovo netko htio kupiti? zbog slabog eura? jakog dolara?
o čemu vi to pričate?
ovo je zlatna koka za banke…koje financiraju ovo i ovakvo poslovanje Varteksa…koji je rupa bez dna…pa malo pomalo uzimaju nekretnine….
ovo je na aparatima za održavanje života…
zašto bi netko htio kupovati posrnulu tekstilnu kompaniju…koja grca u dugovima…i koja na grbači ima 1800 radnika koji svaki mjesec čekaju plaće…a država da joj se uplati porez i doprinosi….
osim toga s obzirom na Kinu, naša radna snaga je znatno skuplja…pa ne vidim zaista niti jedan razlog zašto bi ovo netko kupio?!


ne znam zašto bi ovo netko htio kupiti? zbog slabog eura? jakog dolara?
o čemu vi to pričate?
ovo je zlatna koka za banke…koje financiraju ovo i ovakvo poslovanje Varteksa…koji je rupa bez dna…pa malo pomalo uzimaju nekretnine….
ovo je na aparatima za održavanje života…
zašto bi netko htio kupovati posrnulu tekstilnu kompaniju…koja grca u dugovima…i koja na grbači ima 1800 radnika koji svaki mjesec čekaju plaće…a država da joj se uplati porez i doprinosi….
osim toga s obzirom na Kinu, naša radna snaga je znatno skuplja…pa ne vidim zaista niti jedan razlog zašto bi ovo netko kupio?!

Pa i Kineski radnici su sve skuplji , ni oni ne žele više radit za kikiriki![emo_namigusa]

New Report

Close