VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uvijek netko ima povlaštenih informacija…kao npr diokidina…pa se postavlja na bid prije izvješća ispod 18 kn….ne znam čemu takvo postavljanje, kada vjerujete u snažni 4Q….govorite da je bagatela na ovim razinama…pa šta ne skidate onda…kad još ima ovako nisko?!
a ima vas dosta koji vjerujete u ovu stečajušu…mogli bi očistiti aks do 30…a i onda bi bio jeftin…


uvijek netko ima povlaštenih informacija…kao npr diokidina…pa se postavlja na bid prije izvješća ispod 18 kn….ne znam čemu takvo postavljanje, kada vjerujete u snažni 4Q….govorite da je bagatela na ovim razinama…pa šta ne skidate onda…kad još ima ovako nisko?!
a ima vas dosta koji vjerujete u ovu stečajušu…mogli bi očistiti aks do 30…a i onda bi bio jeftin…

Ima i onih koji su već čistili do 30…



uvijek netko ima povlaštenih informacija…kao npr diokidina…pa se postavlja na bid prije izvješća ispod 18 kn….ne znam čemu takvo postavljanje, kada vjerujete u snažni 4Q….govorite da je bagatela na ovim razinama…pa šta ne skidate onda…kad još ima ovako nisko?!
a ima vas dosta koji vjerujete u ovu stečajušu…mogli bi očistiti aks do 30…a i onda bi bio jeftin…

Ima i onih koji su već čistili do 30…
[/quote]
to su najpovlašteniji,puno kupuju i dobro plaćaju

ne znam da li se radilo o kupovini ili prebacivanju dionica s jednog računa na drugi (što bi rekli pretakalo iz šupljega u prazno)…nisam pratio…ali sada pokušavam naći te transakcije…gledam mjesec dana unatrag…ne vidim ih…
sada je 18.02. prije mjesec dana je Varteks bio na 23 kn…ne na 25-26…na 25-26 je bio u 12. mjesecu prošle godine…dakle, prije 2 mjeseca…ali nigdje ne vidim te promete o kojima vi pričate…blok transakcijama od 80 000 komada…dnevni prometi su od par tisuća komada….
dakle, bit će da je bilo pretakanje iz šupljega u prazno…ako ne vjerujete, provjerite sami….a pretakanje iz šupljega u prazno me ne zanima…
nego, kad će to izvješće više? neugodno im ga objavit ili što?

@marcipan
moja greska.vrijeme mi brzo prolazi.☺
vidi 09.,10., i 11.12.2014g. proslo u tri dana 95000kom.
a sto se tice izvjesca dobro zboris, neugodno im je koliko je dobro.😄

@diokidina

a leti vrijeme…to je tako na varteksu…kažu dogovor će s bankama, samo što nije…pitanje je dana…pa prođe pola godine…
isto tako kažu potpisat ćemo ugovore…pitanje je dana…pa prođe nekoliko mjeseci…nitko više ništa ni ne spominje…
vele selit će pogone….to će oslobodit zemljište u centru…pa prođu godine…
tako i dioničarima leti vrijeme…u čekanju svih tih stvari da se dogode…i da katapultiraju varteks u nebesa…ali nikako ne ide, pa ne ide…
bit će da je izvješće bomba…pa ne znaju kako će zaštopati cijenu kad ga objave…traže tko bi preuzeo ulogu stabilizatora…da prebrzo ne otiđe na 50 kn…

a dobro…9., 10. i 11. prosinca prošle godine su bili veći prometi na Varteksu…ali ni približno onim 80 000 koje ste spominjali…čini mi se da ste se malo pogubili….

Oporavljaju se Čateks i Jadran, Prvi maj na pragu stečaja, DTR nikako iz minusa

Možda je došlo vrijeme i za ovu dionicu.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

vidjet ćemo FI, sve ostalo je trčanje pred rudo.
očekujem formalni + zbog PSN, no to je nebitno kao i kod Ingre, IGh i sl. jedino bitno je da li je redovno poslovanje konačno počelo stvarati dobit ili ne jer bez toga ode cijena nazad na 10-15 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@belupo
ti čekaš i rizo na 85..zašto bi cijena otišla na 10-15..
Pa ako bude ispod 20 ja ću kupiti barem 10000 kom

A BALVANA!!! :) :) :)

@belupo
isto tako ako prikaže dobit cijena može do 50kn u vrlo kratkom periodu.[emo_smijesak]

New Report

Close