VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


avax10
"na 21 kn se stvara jaka potpora, na prvu pozitivnu vijest moglo bi jače potegnuti prema gore"
Ili na prvu lošiju vijest pasti dolje. Loša vijest god. FI.

Imam dionice Varteksa i ne bih volio moju verziju ali batina ima dva kraja!


Imate dionice Varteksa i pišete na ovaj način! Stvarno ste zanimljiv investitor , nema šta.[emo_zacudjen]

Trebam reći da to ide na 30, 50, ili 100 kuna. Ili bit oprezan sa svojim ulaganjem a možda želim i dokupit na nižim vrjednostima. Ima nas svakakvih investitora.

@basina
i ja dokupljujem svakodnevno,…

ti dokupljuješ svakodnevno…kao što i svakodnevno pišeš kako ide gore od kada je bila na 30 kn….sada je 30-ak posto niže na razini od 21-22 kn….s tendencijom daljnjeg pada…
a od razine 30 kn se ništa pozitivno nije dogodilo…niti posla niti pozitivnog poslovanja…osim što je u ruke branitelja otišlo par stotina tisuća komada…
nije rasprodaja branitelja još ni približno gotova kao što tvrdiš…a ne prodaju samo branitelji…pogledaj malo transakcije pa će ti biti jasnije da imate još nekoga tko prodaje…
ne znam po čemu ocjenjuješ da je trenutno cijena varteksa na smiješnim razinama…pa do jučer je tvrtka bila pred zatvaranjem…i čekala da joj se odobri kredit da podijeli radnicima zaostale plaće…s poslovanjem se ništa nije dogodilo…nisu ugovorili nikakav značajniji posao koji bi okrenuo poslovanje…pa ne znam po čemu bi sada to trebale ove razine biti smiješne?!

@marcipan
svaki tvoj post je copy paste.

momci, pročitajte vi svoje postove….pa onda pričajte o copy/paste….
već koliko mjeseci očekujete posao za Iračane, a koliko godina preseljenje pogona?
koji sad već kvartal pozitivno izvješće?
a ono što ste dočekali jest pad od 30% i prodaju dionica od strane branitelja….
pozitivno izvješće nećete još vidjeti…kao ni objavu o poslu za iračku vojsku…
ali vidjet ćete ovo ubrzo ispod 20 kn…[emo_ooooo]


momci, pročitajte vi svoje postove….pa onda pričajte o copy/paste….
već koliko mjeseci očekujete posao za Iračane, a koliko godina preseljenje pogona?
koji sad već kvartal pozitivno izvješće?
a ono što ste dočekali jest pad od 30% i prodaju dionica od strane branitelja….
pozitivno izvješće nećete još vidjeti…kao ni objavu o poslu za iračku vojsku…
ali vidjet ćete ovo ubrzo ispod 20 kn…[emo_ooooo]

Mišljenja sam da ovo ne ide kako treba… vidjeti ćemo FI za 2014 a mislim da je puno potrošeno! Ima li još koja zgrada na trgu?

@Pongy
ima još jedna nekretnina,ali nije na trgu,i nije pod hipotekom:
http://www.varteks.com/hr/korporativno/nekretnine

teško da će koja nekretnina spasiti badel 1862,jer su sve pod hipotekom:
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CDwQFjAE&url=http%3A%2F%2Fvijesti.hrt.hr%2Fvlada-i-sinisa-petrovic-unistavaju-badel&ei=7bTZVIjBO4awPJXRgdgB&usg=AFQjCNGjPP_Dlv8_x58wl7DRQnY5I_h_1g

Reagirajući na tvrdnju da se “vodi strateška politika uništavanja Badela 1862 kako bi netko jeftino dobio atraktivne nekretnine te tvrtke u Zagrebu”, iz Badela ističu kako je ta tvrdnja “besmislena jer su sve nekretnine Badela 1862 preopterećene hipotekama radi osiguranja potraživanja banaka”.

financijsko izvjesce u obradi.objava kroz par dana.

@diokidina

jel se to ti iskrcavaš? branitelji nisu…onda tko jest?
izvješće neće opravdat očekivanja?

@marcipan
nazalost moram ispraviti tvoje netocne navode.ne iskrcavam se,jer je prerano(nisu jos trocifreni brojevi).vec se ukrcavam.danas 600.svaki dan malo po malo.😄

Da i docekamo sutrašnji izvjestaj Varteksa.☺

New Report

Close