VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko danas na Skupštini od forumaša.Šteta.Bilo je dobrih vijesti, jedna od njih valjda će osvanut do kraja godine , čim se brisovnice realiziraju.Nadajmo se i drugoj do kraja siječnja.

Nisi ni ti niti bilo tko drugi koji je bio na skupštini udario po asku.


Nitko danas na Skupštini od forumaša.Šteta.Bilo je dobrih vijesti, jedna od njih valjda će osvanut do kraja godine , čim se brisovnice realiziraju.Nadajmo se i drugoj do kraja siječnja.

Pa ajde, da cujemo! Ispričaj….. Zato služi forum, a ne za prepucavanja!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

bit će zanimljivo pogledati FI za 2013.godinu kad izađe na ZSE, ne zbog poslovanja nego zbog efekta PSN u izvješću…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Xwdcb6InA4v3C0LPKP8qUw==.pdf

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Odobren kredit, povećanje temeljnog po nominalnoj od 50 kn, ulazak države i ko zna kakve još lijepe vijesti ovdje dolaze.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Je li ulazak države doista lijepa vijest .. ? [emo_smijeh][emo_plazi]

Svi smo vidjeli kako je RIZ prošao ulaskom države , a i Badel isto ..

Jedino što bi sad kratkoročno možda moglo do 20 kuna


Nisi ni ti niti bilo tko drugi koji je bio na skupštini udario po asku.

Izgleda da je lupio netko tko nije bio na Skupštini… Inače, taj pokazatelj “udario po asku” zna biti zavaravajući. Naime, u jednom trenutku nitko ne lupi, a u drugom lupi. [emo_smijeh]



Nitko danas na Skupštini od forumaša.Šteta.Bilo je dobrih vijesti, jedna od njih valjda će osvanut do kraja godine , čim se brisovnice realiziraju.Nadajmo se i drugoj do kraja siječnja.

Pa ajde, da cujemo! Ispričaj….. Zato služi forum, a ne za prepucavanja!
[/quote]

Neka burza priča. Većinu podataka koje sam dobio, dobio sam u neformalnom razgovoru s predsjednikom uprave gdinom Koščecom, a nisam ga tražio dozvolu da ono što mi je ispričao podijelim s forumašima.

Vjerujem da će sve ono što mi je rekao, kazati na presici koju će vjerujem sazvati nakon što se i formalno dovrši procedura oko ovog novog kredita, što bi pak trebalo biti ovih dana potpisano.

Inače, s obzirom da je stvarno bilo jako malo dioničara, dalo se popričati s njim. Prilično je transparentan i voli pričati o VART-u.

I za kraj, pozitivan financijski efekt od ps nagodbe iznosi 1×0 milijuna kuna [emo_smijeh]. Cilj uprave je da se proknjiži u ovoj godini, ali zbog inertnosti države možda to ne uspiju, pa se podijeli na 2013. i 2014. godinu.

Razgovarali smo i o nekretnini na ulazu u VŽ, preseljenju proizvodnje, poslovima i otkazima i mogu vam reći…

Da je baš bilo lijepo. [emo_smijeh]




Nitko danas na Skupštini od forumaša.Šteta.Bilo je dobrih vijesti, jedna od njih valjda će osvanut do kraja godine , čim se brisovnice realiziraju.Nadajmo se i drugoj do kraja siječnja.

Pa ajde, da cujemo! Ispričaj….. Zato služi forum, a ne za prepucavanja!
[/quote]

Neka burza priča. Većinu podataka koje sam dobio, dobio sam u neformalnom razgovoru s predsjednikom uprave gdinom Koščecom, a nisam ga tražio dozvolu da ono što mi je ispričao podijelim s forumašima.

Vjerujem da će sve ono što mi je rekao, kazati na presici koju će vjerujem sazvati nakon što se i formalno dovrši procedura oko ovog novog kredita, što bi pak trebalo biti ovih dana potpisano.

Inače, s obzirom da je stvarno bilo jako malo dioničara, dalo se popričati s njim. Prilično je transparentan i voli pričati o VART-u.

I za kraj, pozitivan financijski efekt od ps nagodbe iznosi 1×0 milijuna kuna [emo_smijeh]. Cilj uprave je da se proknjiži u ovoj godini, ali zbog inertnosti države možda to ne uspiju, pa se podijeli na 2013. i 2014. godinu.

Razgovarali smo i o nekretnini na ulazu u VŽ, preseljenju proizvodnje, poslovima i otkazima i mogu vam reći…

Da je baš bilo lijepo. [emo_smijeh]
[/quote]
Odlično!
Naravno da nećete to iz neformalnog razgovora djeliti po forumu, to će reći on kada dođe vrijeme. [emo_palacg]
Glavno da ima optimizma, da se kreće u pozitivnom smjeru i da ima signala i o poslovima, a ne samo o čišćenju starog smeća! [emo_palacg]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

@kaj veli T A di smo sutra? Lp


@kaj veli T A di smo sutra? Lp

misliš valjda na petak jer burza danas ne radi [emo_namigusa]
kad dođe formalna potvrda kredita moguć je skok varteksa na 25-30 kn
kad izađe FI s uključenim rezultatima PSN može i preko 30 kn, sve ovisi o podršci na bidu famoznog blogera [emo_namigusa]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close