VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Štromar: Sad rezultati ili novo rješenje

– Ovih se dana skidaju zabilježbe nekih banaka s nekretnina Varteksa jer se priprema sporazum čiji će potpisnici ostati samo HBOR i Zagrebačka banka. Oni će dati novi kredit Varteksu kako bi mogao funkcionirati – ustvrdio je varaždinski župan Predrag Štromar u utorak stanci sjednice Skupštine Varaždinske županije.
Štromar je rekao da vjeruje da će već „danas Ministarstvo financija, banke i svi ostali potpisati potrebne sporazume, a nakon toga će do isplate kredita proći određeno vrijeme”.

– Kada se ZABA i HBOR uknjiže na Varteksove nekretnine, doći će i novac. Riječ je o 10 milijuna eura kredita po povoljnoj kamatnoj stopi. Tako će menadžment Varteksa vlasnicima moći dokazati da mogu raditi, jer će konačno imati normalne uvjete. Neće imati ogromne kamate i obaveze u kreditima. Tek tada će se vidjeti mogu li dobro obavljati posao. Ako se pokaže da ne mogu, morat će se naći drugo rješenje – ustvrdio je Štromar.

Varaždinski župan i predsjednik Središnjeg odbora HNS-a ustvrdio je da je slučaj Varteksa pred rješenjem još tijekom izborne skupštine HNS-a Varaždinske županije koja je održana u Knegincu. (vms/ikr)
Vaš link …[/url]

Evo ažuriranog popisa nekretnina dostupnog na http://www.varteks.hr:

Za muškarce i žene koje znaju što žele, Varteks uvijek daje & više !

Za muškarce i žene koje znaju što žele, Varteks uvijek daje & više !
POPUST na kapute, jakne i pleteninu iz NOVE sezone od 27.11. do 1.12.13.

Varteks & više
ZAGREB Trg bana Jelačića 8,
ZAGREB City center one, Jankomir 33,
ZADAR Supernova, Ulica akcija Maslenica 1,
SPLIT City center one, Vukovarska 207,

City Centar Varteks
RIJEKA Koblerov trg bb,
VARAŽDIN Franjevački trg 4,

Robne kuće
SISAK A.i S.Radića 47,
SPLIT R.Boškovića 25,
VINKOVCI Duga ulica 2,

Di Caprio shopovi
ZAGREB Arena Centar, Lanište 32,
ZAGREB Ilica 34,
DONJA BISTRA West Gate, Zaprešićka 2, Jablanovac,
DUBROVNIK Centar Mercante, Vukovarska 22,
OSIJEK Kapucinska 40,
SPLIT Narodni trg 1,

Prodavaonice
BJELOVAR Nazorova 5,
ČAKOVEC Ulica Matice Hrvatske 6,
DARUVAR Kralja Tomislava 23,
KOPRIVNICA Zrinski trg 5,
KUTINA Kralja Petra Krešimira bb,
MAKARSKA Obala kralja Tomislava 1,
METKOVIĆ Matice Hrvatske bb,
NOVA GRADIŠKA Kralja Tomislava 3,
POREČ Kandlerova 3,
ROVINJ Pjetro Ive 5,
SINJ Trg kralja Tomislava 7,
SLAVONSKI BROD Trg I. B. Mažuranić 3,
VIROVITICA Trg kralja Tomislava 2

[emo_smijeh][emo_smijeh]

Želiš reći da su sve popisane nekretnine 1/1 u vlasništvu Varteksa i bez hipoteke?


Želiš reći da su sve popisane nekretnine 1/1 u vlasništvu Varteksa i bez hipoteke?

Da je tako, bio bi VART na 200. [emo_namigusa]

Ali vrijedi napomenuti da će nakon multilateralne kompenzacije nekretnina, jedini vjerovnici biti HBOR i ZaBa, a ukupna kreditna zaduženost iznositi 80 mil. kn.

Dakako, u ovom popisu nekretnina nije navedeno zemljište od cca 200 tisuća građevinskih kvadrata na ulazu u Varaždin, gdje se sada nalazi proizvodnja.

EDIT: top10 podebljan za cca 15 tisuća dionica.


Evo ažuriranog popisa nekretnina dostupnog na http://www.varteks.hr:

[emo_smijeh][emo_smijeh]

ne znam čemu se to veseliš jer koliko sam upoznat, dobar dio toga imaju samo u zakupu, tj. NIJE NJIHOVO vlasništvo, a ostalo je vrlo izvjesno pod hipotekama

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Krajem prošlog tjedna male promjene u top10
29.11.2013 < 28.11.2013 [Rast broja dionica] BAKIĆ NENAD (13987237540) 3058 kom. [Promjena pozicije dioničara] ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 10 > 9
[Rast broja dionica] ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 10417 kom.
[Promjena pozicije dioničara] KOŠĆEC ZORAN (91519386707) 9 > 10


Krajem prošlog tjedna male promjene u top10
29.11.2013 < 28.11.2013
[Rast broja dionica] BAKIĆ NENAD (13987237540) 3058 kom.
[Promjena pozicije dioničara] ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 10 > 9
[Rast broja dionica] ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 10417 kom.
[Promjena pozicije dioničara] KOŠĆEC ZORAN (91519386707) 9 > 10

To je stanje od petka, od danas je na to još:
8. BAKIĆ NENAD +5950kom

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ajde kad već divanimo o VART-u, na stranicama Državne komisije za kontrolu postupaka javne nabave (www.dkom.hr), 27. studenog objavljeno je rješenje kojim je djelomično priznata žalba zajednice ponuditelja čiji je čelnik Varteks Pro, a vezan je uz famozne policijske odore. Žalba je djelomično priznata, što (da skratim) znači da bi ZP Varteks trebao dobiti posao u sljedećim kategorijama:

Grupa 3 – Donje rublje
Grupa 4 – Dvodijelni kišni kompleti
Grupa 8 – Kombinezoni
Grupa 11 – Prsluci
Grupa 12 – Rukavice
Grupa 13 – Puloveri

… dok drugi ponuditelji dobivaju:
Grupa 1 – Obuća,
Grupa 2 – Čarape
Grupa 5 – Funkcionalne oznake radnih mjesta
Grupa 6 – Hlače
Grupa 7 – Kape
Grupa 9 – Košulje
Grupa 10 – Majice

Amen da varteks više ne radi majice. Materijal im je užas



Preneseni gubitak je nevažan u tekstilnoj industriji,
mnogo je važnije koliko se toga izrađuje ,
tko su naručioci i koliko je brand cijenjen.
Jer brand je ono što će se na kraju prodavati, brand,
logistika, modne marke, know-how, i u ovom slučaju i gro nekretnina.
Ide prema 25 sasvim očito, čim se iščiste oni koji nemaju strpljenja
za ovakav tip dionice .. Dolje više nema razloga ići kad je sasvim izvjesno
da neće biti stečaja u ovom desetljeću, puno izvjesnija je privatizacija
za dvije, tri godine. Varteks dosta toga prodaje na britanskom tržištu
još uvijek, mogao bi biti zanimljiv nekome tko već ima jak Retail Chain
, pa uvidi da 560 miliona kuna prihoda koje H&M ovdje ostvaruje godišnje
nije baš zeka peka.

haha, EXPOSURE, kako si ti proziran! Pa samo sebe brukaš! Zar ti misliš da se na forumu određuje cijena dionica? Ajme, kakvih ljudi ima…. Ajme….
[/quote]

Za sve uvažene članove foruma , moje ime je Kressho Mitrovic, ex Plejboj prije preuredjenja (svi se valjda sjećate dok je NATO kupovao KSST :)) . . Tko je ovaj kojem fali identitet nemam pojma, drago mi je vidjeti da sam tolko popularan da imam i svoje funove al eto, volio bih da se zna da sa dotičnim gospodinčićem koji se još traži nemam previše veze. In fact, I don’t have a f .. clue who this maniac is – Call the Police !!


Amen da varteks više ne radi majice. Materijal im je užas

Nije istina, ja sam kupio odjelo od Varteksa i dao curi da mi napravi dvije majice od njega , i obje su odlične :))

Dakle niste ni vidjeli te majice,a kazete da nije istina. Nisam rekao za cijeli asortiman, jer u trgovine nezalazim posto su im krojevi dosta staromodni i cijene visoke. No sluzbene kratke majice koje smo mi dobili su najlosije koje sam vidio.

New Report

Close