VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ZiZi
, a kad sam ja to rekao da sam dugoročni? Takav link nebute našli. Ja sam, kak se veli, nosio vodu od 14 do 21, a sad je vrijeme da netko drugi tu vodu preuzme i tjera je dalje. Meni je zarada od 50% u tjedan dana sasvim dovoljna, iako vjerujem da VART ima potencijala i za neke više razine. Pusa.



bravo lebowski, fino si uvaljao dionice naivcima [emo_smijeh]

Prodao sam je hrabrijima od sebe. Pa i na ovoj cijeni mcap Varteksa je dosta smiješan, a ja nisam želio biti sebičan jer to nosi lošu karmu.
[/quote]

ovo su postovi od 5.6.2013 kad je zadnji put probio 20kn

[emo_smijeh]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

@ Na koliko je pozitivna blokada? Lp


@ Na koliko je pozitivna blokada? Lp

iznad 21,59
(ispod toga ima još 1621 kom trenutno na ASK-u)

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Do 25 bi morala otići sutra, na 30ak se više ne bi zanosio pričama, jer će svi lagano početi istovarivati u paranoji .. A poslije može i na 50 kad mi svi prodamo od trtice. Ali sad je prezabavno , ako smo papci sutra 17, ako pustite čovjeka da dalje pogura sutra 25 .. Očito nitko ni nema 5000 za istovarit po ovoj cijeni olako .. Nije to neka tržišna kapitalizacija po ovim ciframa. Kredit 100 miliona je duplo više para.. Valjda će preživjeti još par godina, tko to zna. U svakom slučaju nije neka cifra za slavit ovih 20ak kuna , osim ovima što su bili dovoljno odlučni da kupe po 12, 13 nekidan



Meni je zarada od 50% u tjedan dana sasvim dovoljna, iako vjerujem da VART ima potencijala i za neke više razine. Pusa.

ovo su postovi od 5.6.2013 kad je zadnji put probio 20kn

[emo_smijeh]
[/quote]

Stvarno sam je, da izvinete na izrazu, zahebao. [emo_smijeh]

ovakvi i slični postovi unazad 3-4 mjeseca automatski dobivaju 100 u smislu ocjene[emo_smijeh]…koji trud, svaka čast a cijena je tada bila oko 13 kuna [emo_smijeh]


A po čemu dionica vrijedi 30 kuna. Po ničemu.

Možda i otiđe na 30 kuna, ali ne znači da toliko vrijedi.

Koliko vrijedi znat će se tek za otprilike pola do godinu dana.
Sve ostalo su prevelike špekulacije. I u njima neki će zaraditi, a neki izgubiti.


ovakvi i slični postovi unazad 3-4 mjeseca automatski dobivaju 100 u smislu ocjene[emo_smijeh]…koji trud, svaka čast a cijena je tada bila oko 13 kuna [emo_smijeh]


A po čemu dionica vrijedi 30 kuna. Po ničemu.

Možda i otiđe na 30 kuna, ali ne znači da toliko vrijedi.

Koliko vrijedi znat će se tek za otprilike pola do godinu dana.
Sve ostalo su prevelike špekulacije. I u njima neki će zaraditi, a neki izgubiti.

Vrijedi toliko koliko je netko spreman platiti,vrijednost DIOKIJA je 0 kuna ali plačamo je malo manje od VARTEKSA.Htio bi čuti one navlakače koji su navlačili dionicu na dolje i nije ih kao zanimala ili je nemaju ali su piskarali svaki dan, što misle je li će Varteks dobiti kredit ili neće,još im nije kasno za ukrcaj,možda su promjenili ploću sa novim nickom.
[/quote]

Evo jednog zanimljivog teksta iz rujna:

Varaždinom i krugom Varteksa proteklog tjedna prošetali su se u pratnji predsjednika Uprave Zorana Košćeca javnosti nepoznati ljudi s Bliskog istoka. Kako doznajemo, riječ je o predstavnicima iračkog Ministarstva obrane koji žele angažirati Varteks za šivanje policijskih odora.

Ako ovoga puta bude sve išlo po planu, slika Varteksa do kraja bi godine trebala dobiti novi okvir – započelo bi se s neophodnim poslovnim, kadrovskim i proizvodnim restrukturiranjem, preseljenjem, poduzeće bi se prema planovima striktno razvijalo kroz vlastitu robnu marku.

Proizvodnja odjela ostala bi u Hrvatskoj dok bi se neki dijelovi preselili u Europu, kažu. Varteksov centar u Puli je prodan, no budući je istarsko tržište vrlo važno, upravo smo u potrazi za novim prodajnim prostorom.
Vaš link …

Istovremeno, Varteks ima posla, ali bez obećanog kredita neće ga moći odraditi. Jedan od velikih poslova koji bi mogli doći u pitanje je i angažman Varteksa na šivanju policijskih odora za Irak.
Vaš link …

Znate što je još veoma zanimljivo. Neki forumaši govorili su da banke nisu lude da daju kredit firmi koja nema posla i koja će te novce potrošiti, a neće ih moći vratit……

E sad……… Možda su čak i bili u pravu, a iz toga proizlazi:
Budući da sporazum potpisan i da će kredit biti isplaćen znači da……. (nek svatko zaključi sam….)

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Stavio bi naglasak da je “da će kredit biti isplaćen” neki oblik futura…a to smo imali i proteklih pola godina…čeka se na isplatu kredita…dakle, kredit još nije uplaćen…kad bude, možemo razgovarati o budućnosti varteksa…
to što su ponovno objavili da su postigli nekakav dogovor s vjerovnici…pa toje bilo i prije poznato…inače ne bi uspjela predstečajna nagodba…a i dalje je poznato da kredita još nema…a i ako ga bude, tek onda slijede problemi…jer to znači da nema više nekretnina…a o eventualnom poslu…to tek treba vidjeti…
bilo bi zanimljivo da lacoste podijeli s ostatkom foruma, kako to da je prodao prekjučer…na osnovu čega? na osnovu TA bit će…

Budući da sporazum potpisan i da će kredit biti isplaćen znači da……. (nek svatko zaključi sam….)


Stavio bi naglasak da je "da će kredit biti isplaćen" neki oblik futura……kad bude, možemo razgovarati o budućnosti varteksa…a i ako ga bude, tek onda slijede problemi…jer to znači da nema više nekretnina…a o eventualnom poslu…to tek treba vidjeti…
bilo bi zanimljivo da lacoste podijeli s ostatkom foruma, kako to da je prodao prekjučer…na osnovu čega? na osnovu TA bit će…

Fascinantan tok svijesti… napišite knjigu… predlažem naslov Investicijski uliks…

New Report

Close