VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@BearG
Evo zmajkija i na vart-u….ne navraćaš više na atpl

————————————————————

Lipari na bidu ,ali ne ide.

Sa 60-70 tisuća kuna po asku se može počistit sve do 18-19 kn.

Ma kakav burek majstor…prije piroška…[emo_smijeh]

A BALVANA!!! :) :) :)


Ma kakav burek majstor…prije piroška…[emo_smijeh]

Neznam dali je i piruška???
Kad padne na nivo ispod 3 kn.



Kakve ovo ima veze sa Varteksom?

Točno, nema veze sa Varteksom jer Varteks je prošlost, nekad bio a sad se spominjao.
[/quote]

Kako stoje stvari u varteksu,nove info,među radnicima??
Kada je uprava na potpisu ,danas ili sutra?


Kada je uprava na potpisu ,danas ili sutra?

potpisu čega? zahtjeva za stečaj?
ne misliš valjda da će im banke, kontra kojih sada vlada ide s novim Zakonom o kreditiranju, dati kredit da time vlada spasi varteks i tako sebi digne popularnost na uštrb banaka???
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Kosor
Samo idete od teme do teme i pišete crnjake. Na Diokiju, Ingri, Varteksu… Šta Vam je tako crno u životu? Brinite se o svojim dionicama ako ih uopće imate. Nemam nabrojane dionice.

@ Nikolson

A Vama i lacostu je sve ružičasto!
Ne znam na kojim ste drogama…ali stvari su daleko od ružičastih…pogotovo u navedenim tvrtkama, a samim time i dionicama…
stanje u državi pred kolapsom…bacite pogled na burzu rada…koliko ih tamo ima…država šarafi na sve strane ne bi li pokrpala proračun…diže poreze, uvodi mjere štednje…uzima sve više i više narodu koji pošteno radi…istovremeno nas zadužuju…nitko ne zna za što i kamo ti novci idu…u proizvodnju i industriju sigurno ne…jer tu stojimo i tapkama na mjestu već 20 godina…
sve veće i veće nezadovoljstvo…umirovljenika, onih koji rade u privatnom sektoru za mizeriju i onih u državnom sektoru koji se odlučuju na štrajk…
a o onima koji nemaju posla i ne mogu ga naći da i ne govorimo…
ako vama to nije crnjak…onda nabavite naočale…


@ Nikolson

A Vama i lacostu je sve ružičasto!
Ne znam na kojim ste drogama…ali stvari su daleko od ružičastih…pogotovo u navedenim tvrtkama, a samim time i dionicama…
stanje u državi pred kolapsom…bacite pogled na burzu rada…koliko ih tamo ima…država šarafi na sve strane ne bi li pokrpala proračun…diže poreze, uvodi mjere štednje…uzima sve više i više narodu koji pošteno radi…istovremeno nas zadužuju…nitko ne zna za što i kamo ti novci idu…u proizvodnju i industriju sigurno ne…jer tu stojimo i tapkama na mjestu već 20 godina…
sve veće i veće nezadovoljstvo…umirovljenika, onih koji rade u privatnom sektoru za mizeriju i onih u državnom sektoru koji se odlučuju na štrajk…
a o onima koji nemaju posla i ne mogu ga naći da i ne govorimo…
ako vama to nije crnjak…onda nabavite naočale…

Koliko ima vas crnjaka na temama ,to je za ne povjerovat,samo skakućete od teme do teme i izlijevate žuć…
Držite se teme.


Zmajki jeli to nadoknađuješ prilike ovdi na vart-u….ingr i vart….ma znaš izabrat i gotovo…

Dobar je zmajki ne diraj mi ga.Jedino pokusavam dokucit zasto me stavio na ignore.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sutra se nešto potpisuje! Ajd` napokon…



Kada je uprava na potpisu ,danas ili sutra?

potpisu čega? zahtjeva za stečaj?
ne misliš valjda da će im banke, kontra kojih sada vlada ide s novim Zakonom o kreditiranju, dati kredit da time vlada spasi varteks i tako sebi digne popularnost na uštrb banaka???
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

Mislim da ste vi odavno u stečaju,čitajući vaše komentare.
Zašto im banke nebi dale kredit???
Normalno je za očekivati da će vlada pomoći varteksu.

Kolko se v ovoj državi piše i potpisuje svega i svačega, dojde mi da kupim TOZ; valjda jedina firma koja nebre propast, taman i da oće…
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close