VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pratim ovaj forum, tj. komentare vezane uz Varteks i čudim se koliko ima ljudi iz klase “optimist-Karlo Kurent”…;))
Evo kreditni rejting Zabe je snižen.
Zar postoji netko tko misli da je Varteks perspektivna firma i da je treba spasiti?
Tih 10 milijončeka je kap u moru, bez obzira što je država svoj dio “oprostila”.
Varteks u sadašnjem stanju nema budučnosti, sve će se to svoditi na životarenje još neko vrijeme a onda ,….by by by
Supruga mi radi u Varteksu. 1992 je dobila plaču skoro jednaku današnjoj.Ima li tu logike????
Šteta šteta, ali politika je “stvorila rat, privatizacije i ostala s…a”, politika će zabiti zanji čavao u lijes.

13.62 zadnja


Koliko je vrijednost ??

možda i je ali meni osobno mišljenje od nekoga tko istovremeno druka na Ingri koja je već 100 puta mogla ili trebala ili što ja znam završiti u stečaju ne znači puno a vjerujem i svima koji se trude biti koliko toliko ajmo reći objektivni mada to nije najbolja riječ jer teško kod nas itko može biti objektivan kada rijetko tko zna sve činjenice a inaravno svi smo mi crveni ispod kože pa ljepšim naočalama gledamo dionice koje imamo [emo_smijesak]

da se razumijemo želim svima na Ingri da preživi i dugoročno se oporavi…


ovo je gotova prica odavno..samo se mlati prazna slama i uvaljuje papirice usput..
[emo_palacd]


13.62 zadnja


Koliko je vrijednost ??

[/quote]

Nemoj zekat.

Lijepo sam pitao kolika je cijena zgrade a ako nemaš što pametno za reći – onda bolje ništa.

tko druka ? samo kupujem prodajem [emo_plazi]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Kakve to sad veze ima…očito da ju nije prodao Varteks…
Nemojte biti smješni…država i banke su ulupale silne novce u Varteks…pa nešto su valjda uzele i natrag….

Nemoj zekat.

Lijepo sam pitao kolika je cijena zgrade a ako nemaš što pametno za reći – onda bolje ništa.


Koliko je vrijednost ??

Kakve to ima veze? Ta robna kuća vjerojatno je išla pod dug u onih 300 milijuna kuna dugovanja što je pisalo da će biti plaćeno nekretninama…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Koliko je vrijednost ??

Kakve to ima veze? Ta robna kuća vjerojatno je išla pod dug u onih 300 milijuna kuna dugovanja što je pisalo da će biti plaćeno nekretninama…
[/quote]

Kakve veze ima što je išla pod dug-pitam koja je vrijednost -i koliko je zatvoreno duga sa time????


Kakve veze ima što je išla pod dug-pitam koja je vrijednost -i koliko je zatvoreno duga sa time????

Uzmi Plan PSN i čitaj ako te zanima! Neću ti valjda ja odrađivati domaću zadaću?!? [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Tko o čemu dioničari varteksa o kreditu, i kad se kredit dobije hoće li se nastaviti proizvodnja, do kada, koliko dugo[emo_smijesak]

Danas je 15.10.2013.godina.

I tako ništa nova ovdje vidim slabo i postova ima,optimizam kopni ….

New Report

Close