VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Gdje su optimisti iz klase Karlo Kurent?[emo_beztona]
s pravom ce ti svi iz klase optimist nabijati ovaj post na nos sutra prekosutra kad naraste 10tak posto na jednako velikom prometu kao i ovom danas kad je pala a ti likujes, samo ne razumijem zasto….puno lakse je razumijeti klasu optimist jer oni imaju dionicu ….mada realno ne volim takve postove na bilo kojoj strani…sretna trgovina svima
[/quote]
——————————————————————————-
Zvonček, nemoj svemu što je napisano u novinama i vjerovati.
Realno ta dionica može porasti koju kunu ali to je maksimum.
Varteks će se raspasti, u biti neće ga biti u ovoj mjeri, pitanje je samo hoće li to biti druge godine ili koju godinu kasnije.
A i gdje je ozbiljnost u svemu tome?
Pa nisu tražili kredit iz hobija već da imaju za repromaterijal, znači nešto ne štima…..
Sad idu uvjeravanja, obečavanja itd…
Ova tvrtka ima ime koje ju je krasilo ali nema budučnosti.

Jel se itko ikada ozibljnije bavio nekretninama VART-a? Ja sam nešto malo krenuo kombinacijom e-izvadak.pravosudje.hr i rješenje o predstečajnoj nagodbi pred trgovačkim sudom, ali svako malo izleti mi neka nova zgrada, livada, pašnjak, parkiralište… Izgleda mi kao da Varteks ima nekretnina više od katoličke crkve…

Evo par zabilješki bez nekog reda i pretjeranog smisla.

rijeka z.k.ul 5197

varaždin z.k.ul 12859

varaždin z.k. ul 12220

zagreb z.k. ul 21285

+

z.k.ul. 13232, k.o. Varaždin (u osnivanju) kod Općinskog suda u Varaždinu, – Država

z.k. ul 14139 k.o. varaždin u osnivanju – Država
z.k. ul.15004 k.o. varaždin u osnivanju – Država
z.k. ul. 6135 k.o. varaždin u osnivanju – Država

z.k.ul. 5803 k.o. Ivanec kod Općinskog suda u Varaždinu,
z.k.ul. 6560 k.o. Vinkovci kod Općinskog suda u Vinkovcima,
z.k.ul. 2731 k.o. Gruž kod Općinskog suda u Dubrovniku,
z.k.ul. 2760 k.o. Daruvar kod Općinskog suda u Daruvaru i
z.k.ul. 4997 k.o. Stari Sisak kod Općinskog suda u Sisku.

+

zkul. 5197 k.o. Rijeka,
zkul. 3210 k.o. Stari Sisak,
zkul. 2760 k.o. Daruvar,
zkul. 6560 k.o. Vinkovci,
zkul. 5803 k.o. Ivanec,
zkul. 2731 k.o. Gruž,
zkul. 4389 k.o. Grana,

posjedovni list: 12859, 13232, 12200 k.o. Varaždin.




Gdje su optimisti iz klase Karlo Kurent?[emo_beztona]
s pravom ce ti svi iz klase optimist nabijati ovaj post na nos sutra prekosutra kad naraste 10tak posto na jednako velikom prometu kao i ovom danas kad je pala a ti likujes, samo ne razumijem zasto….puno lakse je razumijeti klasu optimist jer oni imaju dionicu ….mada realno ne volim takve postove na bilo kojoj strani…sretna trgovina svima
[/quote]
——————————————————————————-
Zvonček, nemoj svemu što je napisano u novinama i vjerovati.
Realno ta dionica može porasti koju kunu ali to je maksimum.
Varteks će se raspasti, u biti neće ga biti u ovoj mjeri, pitanje je samo hoće li to biti druge godine ili koju godinu kasnije.
A i gdje je ozbiljnost u svemu tome?
Pa nisu tražili kredit iz hobija već da imaju za repromaterijal, znači nešto ne štima…..
Sad idu uvjeravanja, obečavanja itd…
Ova tvrtka ima ime koje ju je krasilo ali nema budučnosti.

[/quote]Evo vratio se sa vikenda i prvo što sam primjetio to je da neki ljudi cijele dane borave na forumu čak i vikende,dajte se malo opustite provedite vrijeme na svježem zraku,radite nešto a ne da bez veze piskarate a još i to oni koji nemaju dionica ili možda navlače cijenu dolje za dokup.Jedno je sigurno Varteks će dobiti kredit a kako će biti dalje samo Bog zna.Neka poraste koju kunu a na nekoliko stotina ili tisuća dionica to je dosta,uz kredit brzo smo na nekih 80-100% gore na sadašnju cijenu a to i nije baš koja kuna.

biti će kako bude….a nebumo se sad razgovarali čiji je veći [emo_smijeh]
čisto sumnjam da ti ili ja ZNAMO gdje će cijena dionice




Gdje su optimisti iz klase Karlo Kurent?[emo_beztona]
s pravom ce ti svi iz klase optimist nabijati ovaj post na nos sutra prekosutra kad naraste 10tak posto na jednako velikom prometu kao i ovom danas kad je pala a ti likujes, samo ne razumijem zasto….puno lakse je razumijeti klasu optimist jer oni imaju dionicu ….mada realno ne volim takve postove na bilo kojoj strani…sretna trgovina svima
[/quote]
——————————————————————————-
Zvonček, nemoj svemu što je napisano u novinama i vjerovati.
Realno ta dionica može porasti koju kunu ali to je maksimum.
Varteks će se raspasti, u biti neće ga biti u ovoj mjeri, pitanje je samo hoće li to biti druge godine ili koju godinu kasnije.
A i gdje je ozbiljnost u svemu tome?
Pa nisu tražili kredit iz hobija već da imaju za repromaterijal, znači nešto ne štima…..
Sad idu uvjeravanja, obečavanja itd…
Ova tvrtka ima ime koje ju je krasilo ali nema budučnosti.

[/quote]

biti će kako bude….a nebumo se sad razgovarali čiji je veći [emo_smijeh]
čisto sumnjam da ti ili ja ZNAMO gdje će cijena dionice

Umjesto da ćetaš, bolje je za zajednicu da počneš brojat nekretnine, a da ne kažem da bi najbolje bilo da nađeš i one koje nisu pod hipotekom, jer i takve znaju isplivati…

Zašto sam sumjičav vezano uz Varteks?
Idem koju godinu unazad.
Zamisao je bila sruštiti Varaždinski stadion koji je nasuprot tvornice Varteks, iseliti pogon Varteksa i tu napraviti stambeno poslovne komplekse..
Svi znamo u kojem je Koščec lobiju (čitaj-građevinski).
Međutim ima jedna kvaka vezano uz zemljište gdje se tvornica nalazi te nije tako jednostavno iseliti pogone.

što da iseljavaju pogone ako imaju ugovorene poslove u narednih nekoliko godina???
strpimo se do objave info vezano za odobrenje kredita od strane HBOR-ZABA u iznosu od 20 milijuna eura.

Počelo liparenje na bidu -dali slijedi objava za kredit???

nalozi od po 100-200 kom [emo_smijeh]…kolega ne pretjeruj


Počelo liparenje na bidu -dali slijedi objava za kredit???


Počelo liparenje na bidu -dali slijedi objava za kredit???

da i dobiju taj kredit za plaće, ja ne znam ima li Vartex, održivi poslovni model.


Jel se itko ikada ozibljnije bavio nekretninama VART-a? Ja sam nešto malo krenuo kombinacijom e-izvadak.pravosudje.hr i rješenje o predstečajnoj nagodbi pred trgovačkim sudom, ali svako malo izleti mi neka nova zgrada, livada, pašnjak, parkiralište… Izgleda mi kao da Varteks ima nekretnina više od katoličke crkve…

Evo par zabilješki bez nekog reda i pretjeranog smisla.

rijeka z.k.ul 5197

varaždin z.k.ul 12859

varaždin z.k. ul 12220

zagreb z.k. ul 21285

+

z.k.ul. 13232, k.o. Varaždin (u osnivanju) kod Općinskog suda u Varaždinu, – Država

z.k. ul 14139 k.o. varaždin u osnivanju – Država
z.k. ul.15004 k.o. varaždin u osnivanju – Država
z.k. ul. 6135 k.o. varaždin u osnivanju – Država

z.k.ul. 5803 k.o. Ivanec kod Općinskog suda u Varaždinu,
z.k.ul. 6560 k.o. Vinkovci kod Općinskog suda u Vinkovcima,
z.k.ul. 2731 k.o. Gruž kod Općinskog suda u Dubrovniku,
z.k.ul. 2760 k.o. Daruvar kod Općinskog suda u Daruvaru i
z.k.ul. 4997 k.o. Stari Sisak kod Općinskog suda u Sisku.

+

zkul. 5197 k.o. Rijeka,
zkul. 3210 k.o. Stari Sisak,
zkul. 2760 k.o. Daruvar,
zkul. 6560 k.o. Vinkovci,
zkul. 5803 k.o. Ivanec,
zkul. 2731 k.o. Gruž,
zkul. 4389 k.o. Grana,

posjedovni list: 12859, 13232, 12200 k.o. Varaždin.

to je upravo problem, ogroman novac je uložen u zemljišta i nekretnine, i sada nema kapitala za pokrenuti aktivnost.

Izgelda da ide opet na 14 kn, a možda i niže…
Kakav kredit?
Kad je bio 18.09.? Jel tko dao kakvo službeno očitovanje zašto nema tog kredita?
Kakav je to odnos prema javnosti i dioničarima?arteksu odobren taj famozni kredit?
Jednoj tvrtki koja grca u dugovima i kreditno je nesposobna, odobravati jedan takav kredit je samo zakucavanje zadnjeg čavla u lijes…cijena dionice bi trebala realno gledajući pasti, a ne rasti i s odobrenim kreditom…ne znam odakle će ga vraćati…nisu uspjeli vratiti sadašnje dugove prema bankama i državi…ne znam zašto bi sad trebalo biti drugačije…samo nemojte reć da zbog Iračana…jer je to još daleko od potpisivanja…ako su ono uopće bili Iračani…ovo muljanje s kreditom daje mi svako pravo da sumanjm u sve što je objavljeno od strane uprave…pa tako i u to…
Daklem, lacoste i dalje dežura kad će sredstva biti uplaćena…dionica i dalje tone…

New Report

Close