VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znadete li tko je bio Karlo Kurent?

Jedriličar iz klase optimist;))

samo nemojmo krenuti putem urota i sl…evo sad su ti ostavili sva tri posta a neki dan su opasno brisali lacoste 10 a ako on nije navijač druge strane ne znam tko je tako da su to gluposti….


Hmmmm,…briše li me briše.
A kada se briše ili ušutka netko?
Kada je u pravu

http://www.poslovni.hr/forum/tema/stromar-vjeruje-da-ce-varteks-dobiti-kredit-28171

vjerujemo i mi..[emo_smijeh]


samo nemojmo krenuti putem urota i sl…evo sad su ti ostavili sva tri posta a neki dan su opasno brisali lacoste 10 a ako on nije navijač druge strane ne znam tko je tako da su to gluposti….


Hmmmm,…briše li me briše.
A kada se briše ili ušutka netko?
Kada je u pravu

[/quote]

Ma sve je to kikiriki,ja samo malo pozornije pratim razvoj situacije od nekih,i čekam objavu kredita od strane ZABA-što nam uprava treba priopćiti u slavodobitnoj izjavi .

I top-10 po malo skuplja
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=VART-R-1

Nema više pritiska na asku sa nalozima 13xx i 17xx , ???

Sastanak je održan sa radnicima.Gospon robovlasnik Koščec veli (mulja) da je predstečajna riješena, da posla ima ali da moraju još riješiti koju sitnicu sa bankama, kao jedna od banaka trenutačno nije raspoložena za dati kredit dok je jedna pristala
Hmmmm

fuk11973

Neka objave novisti na webu- obavjest za investitore.

da vidimo što je rekao.

Za one optimistične, plača za 6. mjesec je nekim pogonima isplačena dok sljedeći tjedan ide područnim pogonima.
Za 6. mjesec,………


Za one optimistične, plača za 6. mjesec je nekim pogonima isplačena dok sljedeći tjedan ide područnim pogonima.
Za 6. mjesec,………

To znači da je počela isplata kredita ili???
Pričalo se da je bio problem sa HBOR- a koliko vidim iz objave teksta to je riješeno u vrijednosti 5 milijuna eura.

Štromar vjeruje da će Varteks dobiti kredit

Župan kaže da su država odnosno Vlada, resorno ministarstvo i HBOR napravili sve što je u njihovoj moći da se pomogne Varteksu te da je na Nadzornom odboru HBOR-a donijeta odluka o dodjeli kredita u iznosu od 5 milijuna eura.

Koja banka je uplatila novce
1)HBOR 5 milijuna eura???
2)ZABA 15 milijuna eura???

New Report

Close