VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Nikolson
Pisalo je prije toga da će kredit biti do 15.9. pa nije bio. Sada je prebačeno na 18.9. Koliko dugo se već čeka taj kredit. Sve mi se čini da će se odgađati po tjedan dana kao i na Diokiju. U utorak pa u petak i tako u krug.

——————————————————————–
Nebih želio komentirati izjave uprave,valjda znaju što govore, sačekajmo do ujutro da se uvjerimo dali je točno ili ne, neznam što si se mene uhvatio ,kada posjeduješ info tko kupuje i čiji su nalozi,blago tebi kada imaš navedeni info???
Ispratimo trgovanje.

Al Vas lijepo kiti, nemojte nasjedat na školske fore, jaka potpora kupnji a sa malim nalozima prodaje….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Već sam puno godina na burzi i uvijek se isto dešava na dionicama NB-a. Čim je neki pozitivan novinski članak lik stavi nekoliko tisućica na bid i gura male ispred da kupuju, a oni se osječaju zaštičeno jer misle da ispod te cijene neće pasti jer je jaka brana. Čim krene kapitaliziranje dobiti ili negativna vijest ti veliki nalozi samo nestanu. To što drugi ne vide ili ne znaju nije moj već njihov problem.

Dobro vam pišu Nikolson i ING, ne nasjedajte na te prozirne igre s lažnom kupnjom koja nestane u tren oka!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ako im uspije ovaj posao, automatski dobijaju i kredit,a izgledi su veliki, tada če ova današnja razina biti sanak pusti.Posjedujem duže vrijeme VART i ne pada mi na pamet da još izlazim van.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Naravo da vateks ima velike izglede pogotovo s ovim poslom ako ako uspije zaključiti, također ništa nije sigurno, ali kad pogledate koje su predstečajne prošle i kakve planove imaju varteks je u velikoj prednosti


Već sam puno godina na burzi i uvijek se isto dešava na dionicama NB-a. Čim je neki pozitivan novinski članak lik stavi nekoliko tisućica na bid i gura male ispred da kupuju, a oni se osječaju zaštičeno jer misle da ispod te cijene neće pasti jer je jaka brana. Čim krene kapitaliziranje dobiti ili negativna vijest ti veliki nalozi samo nestanu. To što drugi ne vide ili ne znaju nije moj već njihov problem.

Ma on nema pametnijeg posla nego zafrkavat male…. Sigurno igra na tu igru…. Jel znas koliko on ima dionica VART? Onoliko koliko ti ne bi mogo skupit ni da ti neko nudi po 50 lipa! 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ima 10% firme. Skuplja po 14 i prodaje naivcima po 16. Pametnom dosta. Prosječna mu je 10kn. Pa vi vidite da li je u plusu. Ne zafrkava male nego na njima zarađuje dok im se iskipava sa 50% zarade.

Nitko na Varteksu nema prosječnu cijenu 10 kuna, premizerne su količine bile ipod 10 kuna i to jako, jako davno

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ovo izgleda da se polako revnost lijeve strane stišava.
A desna strana bi se mogla “osokoliti”.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

@Nikolson
Imaš na temi best b- koliki mu je prosijek ,pročitaj…
————————————————————
Ima 10% firme. Skuplja po 14 i prodaje naivcima po 16. Pametnom dosta. Prosječna mu je 10kn. Pa vi vidite da li je u plusu. Ne zafrkava male nego na njima zarađuje dok im se iskipava sa 50% zarade
—————————————————-

16.1.2013. prosječna 9,17kn. Promet 91658 komada , vrijednost 840.000 kuna. Da dalje ne nabrajam. Samo od 5.10.2012. do 24.1.2013 prošlo je hrpetinu komada ispod 10kn.

New Report

Close