VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo je zaista vijest vrijedna pažnje…[emo_palacg]
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/BoecDf4226cVU3krg9UXbQ==.pdf

a jake li vijesti da vode pregovore [emo_smijeh]
[/quote]

neka svatko tumači za sebe…za mene je i više nego ok….za tebe nije i no problem…

A BALVANA!!! :) :) :)


Ne razumjem komentar-ovo je izuzetno važna vjest za varteks objavljena na službenim stranicama ZSE

objavljena je na ZSE samo kao komentar varteksa na novinske natpise-jer je to obaveza firme koja kotira na burzi, a ne zato što su htjeli samoinicijativno dati neku službenu i važnu informaciju.


ovje se radi o strateškom povezivanju po meni , a ne o nekom ugovoru koji je prolaznog karaktera.

ne radi se o nikakvom povezivanju jer još ništa nije potpisano, a kamo li “ugovor prolaznog karaktera”!
ne znam zašto stalno spamaš teme firmi gdje si kupio dionice i namjerno krivo interpretiraš podatke??



Ne razumjem komentar-ovo je izuzetno važna vjest za varteks objavljena na službenim stranicama ZSE

objavljena je na ZSE samo kao komentar varteksa na novinske natpise-jer je to obaveza firme koja kotira na burzi, a ne zato što su htjeli samoinicijativno dati neku službenu i važnu informaciju.


ovje se radi o strateškom povezivanju po meni , a ne o nekom ugovoru koji je prolaznog karaktera.

ne radi se o nikakvom povezivanju jer još ništa nije potpisano, a kamo li "ugovor prolaznog karaktera"!
ne znam zašto stalno spamaš teme firmi gdje si kupio dionice i namjerno krivo interpretiraš podatke??
[/quote]

BV 180 Sa ulaskom Millera u ZGB i Pulu te nekretnine postaju oikretnine tj.keš kroz prodaju sa smanjenjem dugova ili dugoročno poboljšanje novčanog
tijeka.A takviheletnih lokacija ima još.Naravno da je to i prostor na kojem je
sadašnja tvornica.
Ugovaraju se poslovi,ovaj sa Irakom je potencijalno moguć.Zašto ne i sa NATOom.
Informacija o kreditu moguća.

Opasnost:čuvajte se sindikata.Tržište nema snage da dionicu digne prema 50
gdje nebi trebala biti skupa s obzirom na BV od 180 ,naravno nakon PSN!!!

Kratkoročno,med i mlijeko!Dugoročno ,sam bog će znati!!!!!!!!!

Vaš link …

U ovaj mogući posao s iračanima je vjerojatno uključena država. Nedavno je naručila uniforme,a iračani su već drugi put posjetili Varteks, prvi puta je vjerojatno to bilo oko 15.09. drugi puta prije par dana, čak se tu pojavio i Ministar unutarnjih poslova Iraka, tako da ovo nije baš običan moguć posao.

Isti scenarij uslijedio je kod oba posjeta. Poslovni partneri u Varaždin su stigli pod jakim osiguranjem u službenim džipovima. Istina, prvoga su puta mjere osiguranja bile puno jače te se krug tvornice čak pregledavao policijskim psima. Što i nije čudno jer je toga puta u Varteks došao i ministar unutarnjih poslova Iraka osobno.
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@joka30
ne zanima me što rade i kako rade, niti sam ja na otvaranju kupovao ovih 10 tisuća komada, jučer je u tekstu bilo objavljeno da je info o kreditu 18.09.2013 – ispratimo trgovanje.

– Pregovaramo o doista velikom poslu, šivanju odora za iračku policiju. Održano je već nekoliko sastanaka, danas smo dogovarali detalje – ispričao nam je naš izvor iz Varteksa

Evo, i što se može zaključiti iz ove rečenice?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Sto je stao rast?[emo_zacudjen][emo_ooooo]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Stao je, nema dovoljno likvidnosti na tržištu. Špekulanti su se ispucali, a ozbiljnih ulagača nema. Doduše, postoji mogućnost da bid čeka da se ask još malo popuni, pa nastave kupovati, ali o tom potom.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

@ajkulazg
Sto je stao rast
—————————————————-
a što da pokupe – nekih 5 do 6 tisuća dionica je na asku do 20 kn…


@joka30
ne zanima me što rade i kako rade, niti sam ja na otvaranju kupovao ovih 10 tisuća komada, jučer je u tekstu bilo objavljeno da je info o kreditu 18.09.2013 – ispratimo trgovanje.

Pisalo je prije toga da će kredit biti do 15.9. pa nije bio. Sada je prebačeno na 18.9. Koliko dugo se već čeka taj kredit. Sve mi se čini da će se odgađati po tjedan dana kao i na Diokiju. U utorak pa u petak i tako u krug.


@ajkulazg
Sto je stao rast
—————————————————-
a što da pokupe – nekih 5 do 6 tisuća dionica je na asku do 20 kn…

Svi znamo čijih je to 5000 kom na bidu koji guraju male da ga preskoče ili lupaju po asku. Jako przirno. NB je ipak pravi igrač, a Vi to još niste skužili.[emo_smijeh]

Pogledajte malo omjer kupnje i prodaje…..

Blago tebi Nikolson kad znas ciji su nalozi! Sigurno si bogat covjek kad znas sve sto ne znaju drugi!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close