VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da dobro, on izgleda nema pametnijeg posla nego da ide prebacivati 900 kom dionica varteksa (cca do 15000 kn) samo da bi navukao ljude na kupnju , i šta onda, da im se iskrcava na 16….
ajde molim te, premali su prometi za bilo kakve igrice, baš mu se da zaje…
vidio da je cijena opet malo pala pa je iskoristio priliku za još malo dokupa…..

ma kakav cash-r-a, 100% in


da dobro, on izgleda nema pametnijeg posla nego da ide prebacivati 900 kom dionica varteksa (cca do 15000 kn) samo da bi navukao ljude na kupnju , i šta onda, da im se iskrcava na 16….
ajde molim te, premali su prometi za bilo kakve igrice, baš mu se da zaje…
vidio da je cijena opet malo pala pa je iskoristio priliku za još malo dokupa…..

???? Ja ne znam što čovjek radi i zašto. Razlozi premještanja mogu biti razni, ja nisam reko da je iko ikoga navlačio na išta. Daj se skuliraj! Ja samo kažem da se na temelju toga što kraj nekoga piše + ne znači da je kupio. Točka.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Što se brinete za TOP-10, bitnije je tko kupuje isod tih javnih objava.

Čekamo odobrenje kredita.

Pobjegoše dva H naloga sa aska , ostao jedan na 17,10 kn.

@ima li kakav info vezano za išta po pitanju varteksa? Lp



@ima
li kakav info vezano za išta po pitanju varteksa? Lp

Ništa, ništa.

Točan odgovor je...

Imam info da su se ljudi vratili sa godišnjih, radi se u firmi punom parom, ali Zaba još uvijek šuti.
Bitno je da se radi jer očito posla ima. A mislim da je to jedino što će Zaba gledati, ima li se posla ili nema. Sve drugo je od manjeg značaja.
Šteta je što se na forum ne uključuju i Varteks šljakeri sa svojim postovima i info.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]


Imam info da su se ljudi vratili sa godišnjih, radi se u firmi punom parom, ali Zaba još uvijek šuti.
Bitno je da se radi jer očito posla ima. A mislim da je to jedino što će Zaba gledati, ima li se posla ili nema. Sve drugo je od manjeg značaja.
Šteta je što se na forum ne uključuju i Varteks šljakeri sa svojim postovima i info.

Prodali su Varteksov centar u Puli, zato imaju love za proizvodnju dogovorenog. Imaju oni osim Zagreba još puno toga recimo ovo u omjeru 50:50
Vaš link …
Inače na prodaji je bio za 10 milja ojra, u omjeru 50:50 tj.5 milja je bilo namjenjeno Varteksu,a to je taman iznos za kojeg se bore da dobiju od Zabe. Sve mi izgleda da se sovim kreditom oteže da se određeni dokopaju nekretnina s ogromnim popustom

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idDrz=1&idNac=2

@miro124
Neke promjene ili što??

Bravo za strpljive.
Ovu monotoniju treba izdržati.

@MISANJ
3000 komada na 15 kn-bid

Nekome se žuri da skupi veće količine.

New Report

Close