VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Varteks ce unistit sve pred sobom. Treba ga privatizirat ili ugasit

Varteks Grupa zabilježila gubitak od 23,3 miiljuna kuna

Uh, sve gore i gore…nije ni čudo da banke ne daju kredit i iščekuju stečaj.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pa varteks je dobio poslova samo od drzave 200mil….tak da se moze sadovoljit cijela grupa![emo_smijeh]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Izvješće loše a cijena porasla 4%???[emo_zacudjen]

gubici se povečavaju, banke kredit ne daju…tko zna kako će ovo završiti???? [emo_beztona]

U istom razdoblju lani gubitak je iznosio 15,1 milijuna kuna. – Značajna stavka koja je utjecala na gubitak razdoblja je trošak kamata u iznosu od 7,4 milijuna kuna te otpremnina kao dio troškova restrukturiranja u iznosu od 1,1 milijuna kuna. Iako Plan financijskog restrukturiranja predviđa otpis ukupnih kamata matičnom Društvu, u promatranom razdoblju prije provedbe Plana utjecaj troškova kamata još je uvijek prisutan i veći je u odnosu na isto razdoblje prošle godine za 3,3 milijuna kuna – bilješka je uz izvješće Zorana Košćeca, predsjednika uprave Varteks grupe.

Kako neslužbeno doznajemo iz Varteksa, stvar su usporili “slučaj Dalekovod”, nakon čega su banke “stale na kočnicu” čekajući pravorijek Ustavnog suda”, kao i godišnji odmori – kako u bankama, tako i u modnoj kompaniji. – Evo, baš sam na sastanaku. Još nije riješeno, ali sporazum je pri kraju – izjavio je Zoran Košćec danas za Večernji list.

Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ako je nekome to jasno meni nije ni pod razno … “Kako neslužbeno doznajemo iz Varteksa, stvar su usporili “slučaj Dalekovod”, nakon čega su banke “stale na kočnicu” čekajući pravorijek Ustavnog suda”, kao i godišnji odmori – kako u bankama, tako i u modnoj kompaniji

Tvrtka u terminalnoj fazi čeka da im se upuca kredit koji bi je možda spasio a ekipa iz modne kompanije na godišnjem odmoru.
Kada GO završi možda se neće imati kamo vratiti.

Samo da nakon go ne dogodi da se oni koji su prodavali ispod 20 nemaju gdje vratiti…

Samo da nakon go ne dogodi da se oni koji su prodavali ispod 20 nemaju gdje vratiti…

Očito je da se čeka rješenje Ustavnog suda u slučaju Dalekovoda. A rješenje će sigurno biti pozitivno, jer onaj smiješni sudac ne može biti presedan.
Nakon toga ide kredit i stvar je riješena. A to bi moglo biti već početkom rujna. Nemojmo zaboraviti da država u Varteksu radi sve platneno za vojsku i policiju. A to je stalan i siguran posao bez obzira na Boss i Versace, koji uzgred nisu prekinuli ugovore iako je to netko lažno i zlonamjerno napisao na forumu kao iz “prve ruke”.
Samo još treba malo strpljenja. Rujan će vrlo skoro.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Ja sam otišao da se ne vratim.

Ne kažem da neće ispasti dobro ali nemam živaca za te budalaštine.
Presložio sam portfelj i izašao iz svega gdje je država i politika bitan igrač.

New Report

Close