VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/hrvatska/varteksu-za-opstanak-nuzan-kredit-od-10-milijuna-eura-246904 ja sam bija kupia varteks po 8kn a proda po 10kn a čini mi se da bi moga opet. Lp

Na koji način će pasti cijena na 8 kn, tako što će Varteks dobiti kredit ili očekuješ 8 kn ako ode u stečaj?
Evo, ako ode u stečaj ja ti sa zadovoljstvom prodam po tih 8kn.

I kad se dobije kredit, potrosit ce se za place i ode 10 milj u vjetar. I sto onda? Opet pisat po novinama, dajte nam opet kredit da imamo za place. Nadam se da ce vjerovnici, to otjerat u stecaj, radnike poslat nu burzu i zbrinjavanje, i staviti tocku na varteks zauvijek.

Ovo je u eurima, ne u kunama. Tko će to dati? Puniti vreču bez dna, firmu bez perspektive? Da nije blogera unutra, gdje bi cijena bila? Bolje je i ne misliti. A s vremenom (vrlo brzo) bi ipak mogla tamo i otići. 10 milijuna eura !!!
http://www.seebiz.eu/stromar-varteksu-radi-opstanka-nuzan-kredit-od-10-milijuna-eura/ar-68042/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Evo mali info.Ročište sutra u 10.00.

E SAD TREBA IMAT ŽIVACA PA IZDRŽAT PRITISAK….HOĆE LI ILI NEĆE?![emo_euro][emo_vrtimise]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Nadamo se da hoće.

I da hoće, što će to promijeniti? Produžiti agoniju? Agonija je neugodno stanje.
A niti napetost nije bolje stanje. Sve u svemu …

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


I da hoće, što će to promijeniti? Produžiti agoniju? Agonija je neugodno stanje.
A niti napetost nije bolje stanje. Sve u svemu …

Agonija? To ti je ono na IGH. Ovo tu je novi početak! Koji može voditi do nove agonije, ali i ne mora!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Znalac si koji će na Eclectici saznati što mu se sugerira o Varteksu. Ha-ha!
Jačeg li ulagača! Tako se ušlo i u neke druge dionice, pa se sad u minusu.
A toliko se sofističkih postova napisalo.
Slijedi vlastite investicijske odluke, a ne tuđe. Možda se iskobeljaš iz situacije.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Znalac si koji će na Eclectici saznati što mu se sugerira o Varteksu. Ha-ha!
Jačeg li ulagača! Tako se ušlo i u neke druge dionice, pa se sad u minusu.
A toliko se sofističkih postova napisalo.
Slijedi vlastite investicijske odluke, a ne tuđe. Možda se iskobeljaš iz situacije.

Odlično! Dao sam ti plus!

Samo, iz kakve situacije da se iskobeljam? Plus u Varteksu 17,66%, a nadokupljivao sam ga čak i na 21kn! Tako da, možeš biti samo zavidan…. A tebi bi koristilo da poslusas tuđi savjet, manji bi ti bio minus u portfelju,a što je još važnije, bio bi sretniji jer bi te zavist manje izjedala….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

E kad bi se zaista javno znalo tko je zaista u plusu, koliko i od kada. Ne bi se ti ovako razmetao. Ali avaj. Od svih Eclectica dionica jedino je KORF odradio. Naprosto zato jer je unutra najviše love. Sve ostalo je luzerska spika. A ti se uhvatio na udicu. I koliko češ se još puta uhvatiti.
Vjeruj vlastitim investicijskim odlukama. Ako uopće imaš vlastitih. Varteks ti svakako nije.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Što se ask podebljava..ili?![emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_vrtimise]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close