VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne izgleda da ovaj s 1500kom ne želi prodati ali to ionako nije važno.

Za nas koji vjerujemo da firma može bolje važno je da se dobije kredit i da se stabilizira poslovanje.
Ako uzmemo u obzir da se širom otvorilo EU tržište te da je u ekonomiji osim cijene važna kvaliteta i brzina što Varteks zbog tradicije i pozicije ima, meni se budućnost čini puno bolja nego što to trenutni P/B pokazuje.

E sad dali se netkom žuri na more, kako je gore navedeno, to stvarno nema veze s vrijednošću Varteksa.

kad dobije kredit ode na 22 kn a ovako fino skupljanje bez žurbe. Neće ask nikamo pobjeć bar do objave.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.novilist.hr/Scena/Moda/Rodendan-jeansa-Levi-Strauss-i-Jacob-Davis-prije-140-godina-napravili-prve-traperice

Znači povodom obljetnice možemo preko 20kn??? [emo_smijeh]


Znači povodom obljetnice možemo preko 20kn??? [emo_smijeh]

kakve obljetnice? zar varteks nije izgubio ugovor s Levisom???

Mozda kolega misli na obljetnicu kada je izgubio Levis.

11. srpnja ročište za sklapanje nagodbe na Trgovačkom sudu u Varaždinu, ajde da se i to odradi…


11. srpnja ročište za sklapanje nagodbe na Trgovačkom sudu u Varaždinu, ajde da se i to odradi…

A kredit?!?!? Jel se i za to čeka ovo ročište?!?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Kreso, ako ti je VART dosadio, izađi iz njega. Nema potrebe za usklikavanjem. Ja nisam ni Luković ni Kovačev, njima se obrati.

Da mi je dosadio izašao bi. Ispričavam se kolega ako sam vas nečim uvrijedio, to moje je bilo samo opće pitanje, ne osobno vama, nemojte se ljutiti….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/varteksu-za-opstanak-nuzan-kredit-od-10-milijuna-eura-246904 ja sam bija kupia varteks po 8kn a proda po 10kn a čini mi se da bi moga opet. Lp

Požuri kolega.Možda još samo danas po 16kn.

New Report

Close