VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da ali unatoč tomu što imamo prodavatelja sve ove dane, cijena je i dalje u porastu a pacer se miče na više i više razine. Danas je netko dobrano potegnuo sa 16,50 na 19.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Da mi je smo znati tko je to stavio tisućice na bid. Možda N.B.? Teško za pogoditi. Hihi

Evo sad je krenulo po nižim cijenama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Za danas izgleda gotovo.
Do iduće zgode.

Tko se krije i prodaje u TOP 10 pod 10.?????

Tko se krije?
Pa krije se zna se tko. Zalosno je ako to ne vidite, i ako ne vidite namjeru do koje ce cijene pasti veliki gigant zvan varteks…..

Radnici Varteksa obustavili proizvodnju zbog zaostalih plaća

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

A sto drugo ocekivati nakon ulaska u eu. Mozda da ce radnici Varteksa bit konkurentniji vanjskim markama koje su renomiranije i jeftinije od njihovih.
Jedino ovdje sto drzi vodu vjerovnicima, jeste strogi centar Varazdina, i velika nekretnina sa desecima tisuca kvadrata zemlje koji cekaju igraca koji ce Varteks porusit do temelja, i izgradit svoju viziju, kakova god ona bila.

Halo prodavatelji ove dionice ZAŠTO spuštate prodaju ispod ovog prodavatelja od 1500 komada koje ” prodaje” već nekoliko dana a nije prodao niti jednu .Nemojte biti naivni.

Pazi ti ove izjave kolege hajdina [emo_smijeh]
Covjek misli da je hanfa, ili desna ruka Linica, pa da salje upite, zasto netko svoje dionice prodaje po toliko i toliko.
Ako ste kolega u minusu, to vam nisu krivi spekulanti vec vi sto ste usli na 19 kn. Pa tko normalan bi usao u varteks na 19 kn, osim ocito vas, pa vas to pece, jer nemozete uzet van novce a isli bi na more.


Pazi ti ove izjave kolege hajdina [emo_smijeh]
Covjek misli da je hanfa, ili desna ruka Linica, pa da salje upite, zasto netko svoje dionice prodaje po toliko i toliko.
Ako ste kolega u minusu, to vam nisu krivi spekulanti vec vi sto ste usli na 19 kn. Pa tko normalan bi usao u varteks na 19 kn, osim ocito vas, pa vas to pece, jer nemozete uzet van novce a isli bi na more.

Pazi ti izjave kolege punta!!!
On pita mene dali sam ušao na 19kn? Ja pitam njega tko je ušao kada je cijena bila 22,80 možda on,i na koliko je ušao ili ulazi li možda pa spušta prodaju da kupi jeftinije da si spusti prosjek?????
Ja imam pravo pitati one koje možda neznaju ili trebam pitati tebe kolega?
Ti si neki psiho pa daješ dijagnozu “Pa tko normalan bi usao u varteks na 19 kn”?
Samo da znaš ja sam ušao na 15,80 i nisam prodao kada sam imao zaradu 40% !!!!!
I čekam.A ti se ostavi dijagnoze jer je ovaj put pogrešna,ali pacijent je živ,
a ti promašio profesiju.I čekamo ozdravljenje KREDIT.

Tako to biva kada su ljudi lakomi pa propuste kapitalizirati dobit od 40% pa su im sada drugi krivi i još su nabrijani.

New Report

Close