VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Müller kupuje Varteksovu zgradu i očekuje rast od 30%

Müller kupuje Varteksovu zgradu i očekuje rast od 30%



To nema veze sa Varteksom.Zgradu je Varteks izgubio zbog dugova ZABI ,koja je to prodala.
Ali BV od 180 kn vrijedi više od sadašnjih 17 kn po dionici.

U VART će za strpljive teči med i mlijeko!!!

Gospon Lopina,

nakon svakog Vašeg pozitivnog komentara VART se redovito strmopizdi. Drukate li VI ili je to samo slučajnost?


Ali BV od 180 kn vrijedi više od sadašnjih 17 kn po dionici.

možda da povučeš paralelu s Đakovštinom gdje ti je također BV bio glavni oslonac za drukanje i ulaganje pa je ispalo da je BV bio nerealno napuhan, Đakovština je završila u stečaju, a dioničari su sve izgubili!!!

Lopina je izvanredan stručnjak. Laici na našoj burzi, ako si date truda i analizirate njegove postove i misli, ne bi tako pisali o njegovom viđenju firmi i kretanja cijena dionica.
Nego, gdje su kupci na Varteksu ?


Lopina je izvanredan stručnjak. Laici na našoj burzi, ako si date truda i analizirate njegove postove i misli, ne bi tako pisali o njegovom viđenju firmi i kretanja cijena dionica.
Nego, gdje su kupci na Varteksu ?

Svo vrijeme kupnja proporcionalna prodaji, a što se tiče trenutno malo ozbiljnije zainteresiranih, ima ih za kupnju raspoloženih po 16kn, a za prodaju po 19kn.
Pa kome prije dojadi. Naravno, uglavnom to budu ovi koji prodaju ali nije pravilo.
Čekamo da se objavi odobrenje kredita mi koji više ne kupujemo, a ovi koji bi još nešto kupili love još koju dionicu prije toga.



Lopina je izvanredan stručnjak. Laici na našoj burzi, ako si date truda i analizirate njegove postove i misli, ne bi tako pisali o njegovom viđenju firmi i kretanja cijena dionica.
Nego, gdje su kupci na Varteksu ?

Svo vrijeme kupnja proporcionalna prodaji, a što se tiče trenutno malo ozbiljnije zainteresiranih, ima ih za kupnju raspoloženih po 16kn, a za prodaju po 19kn.
Pa kome prije dojadi. Naravno, uglavnom to budu ovi koji prodaju ali nije pravilo.
Čekamo da se objavi odobrenje kredita mi koji više ne kupujemo, a ovi koji bi još nešto kupili love još koju dionicu prije toga.
[/quote]

Točno tako!

Al živciraju ove transakcije od 5 komada…. [emo_bijesan]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Krešo

pa to im i je cilj [emo_smijeh]

Zanemari.

Varteks +16%

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Gdje je ovaj što je kupio bio neki dan?
Bilo je i po par tisuća na asku po 17,xx kn

Nije da mi ne odgovara ovakav razvoj događaja [emo_smijeh]

Da, netko prodaje ali ne na silu, još od 17 kn, sad će morati prodavati na višim razinama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Da, netko prodaje ali ne na silu, još od 17 kn, sad će morati prodavati na višim razinama.

Ja sam zadnjih dana uredno grickao one naloge po 16,50. Kako sam se ja stavljao na kupnju, tako me neki braco poklapao. Onako pacerski po 200 komada smo se igrali.

A sad, kad je na kupnji 10.000 komada iznad 18, sad mu se ne žuri. [emo_vrtimise]

New Report

Close