VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja stvar gledam s pozicije ulagača-dioničara, jer ovo je burza. Gledano sa strane radnika Varteksa, to može biti olakšanje, malo zraka, ali radi se o par godina preživljavaja. Sada više neće biti lako dobiti kredite, nema se čime pokriti.
Senzacionalno bi bilo da se iz pepela digne nova firma, ali toga nema u našim filmovima.

@gazprom

Pa s pozicije ulagača-dioničara meni ovo izgleda kao jedna jako podcjenjena dionica! 😉

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Cijela politika predstečajnih je izmišljena za kupovanje vremena ( to je kad mrtvaca spoje na aparate.


Na aparate se spaja žive ljude a mrtvace se sprema pod ledinu…istina je da neki pacijenti sa aparata završe pod ledinom, al neki još godinama piju kavu na špici… [emo_namigusa]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Dionica je odlicna…u kratkom vremenu narasla preko 100% uz visoku likvidnost. Danas su takve dionice rijetke. To je dionica koja ce jos dugo uveseljavati svoje vlasnike.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Prije svega čestitke dioničarima koji su kupovali na 9 kn i ostali u istoj.

Vidim uglavnom hvalospjevi se pišu, nije loše znat i ove činjenice ukoliko je nekom promaklo, da je u ovoj predsteč…nagodbi VARTEKS ostao bez svojih velikih prodajnih centara u Varaždinu, Rijeci te ovog najkapitalnijeg u Zagrebu na Trgu. Bana…država se namirila procjenom od 66 milja kn.

Nadalje, da VARTEKS kroz nekoliko godina prema planu mora ostvarivat dobit (što nije bio slučaj zadnjih 10 godina)..ukoliko to ne ostvari ide u stečaj i likvidaciju….
Izvor JUTARNJI LIST

PS postom nikako ne sugeriram kupnju ili prodaju iste

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING

Pa tako treba i biti! Ako ne bude tako, lako ćemo je mi likvidirati iz portfelja! 😉

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

http://www.jutarnji.hr/varteks-spasen–pet-banaka-otpisalo-kamate–a-cijeli-dug-oprostile-su-im-drzava-i-jugobanka–sada-varteks-krece-u-novi-zivot-/1106703/

Gornji limit 24,74. Ko misli da će biti postignuta?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Ako sam dobro shvatio dokapitalizacija od strane države u iznosu 50 kn po dionici


Ako sam dobro shvatio dokapitalizacija od strane države u iznosu 50 kn po dionici

Tako je, dobili su gomilu dionica na samo P/B 0,4 [emo_smijesak]


Dionica je odlicna…u kratkom vremenu narasla preko 100% uz visoku likvidnost. Danas su takve dionice rijetke. To je dionica koja ce jos dugo uveseljavati svoje vlasnike.

kolko vidim… jutros pogotovo…



@ING

Pa tako treba i biti! Ako ne bude tako, lako ćemo je mi likvidirati iz portfelja! 😉

Dabome
[emo_smijesak][emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close