VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja mislim da danas nece ni bit nista jer ce blokirat trgovanje cim izade neka obavijest. Jedino ce profitirat oni koji ce saznat vijesti iz prve ruke sa ročišta….

Na Industrogradnji nisu blokirali onomad kad se nagodba postigla, tako da sumnjam da će to učiniti ovdje. ZSE funkcionira na način da uprava ili no dostavi dokumente, a tek onda slijedi blokada. A ti dokumenti službeno mogu biti dostavljeni i za tjedan dana, ako će ih se čekati od nagodbenog vijeća.

Jel imamo koga da se javi uživo s velesajma?
[/quote]

A je…… Vjerojatno si u pravu……

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Vjerojatno je većini onih koji lutaju zanimljiv i ovaj link.

Vaš link …[/url]

Točan odgovor je...

Izglasano.

http://varazdinske-vijesti.hr/gospodarstvo/izglasan-plan-financijskog-restrukturiranja-varteksa.html

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

E sad da vidimo[emo_palacg]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Kliring hvala!

Bravoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Čestitke!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Vjerojatno je većini onih koji lutaju zanimljiv i ovaj link.

Vaš link …[/url]


jest doista je zanimljiv… no tzv. vatragasnu mjeru (trenutni socijalni te politički mir za VŽ…) od strane porezne/predstanika države i grada VŽ smo valjada i sami kratkoročno skužili… no, u cijeloj priči je više nego bitno ili upitno dugoročno poslovanje ili ne poslovanje… zar ne maybe…?

Samo mi nije jasno zašto je ta vijest objavljena u 13:01!!!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

e sad se može reći da je varteks spašen. [emo_smijesak]
malo će proći dok i mediji ne objave, ali u svakom slučaju odlična vijest za novi početak varteksa!

@krt
ako je po vašoj “tvrdnji” spašen… reci ti nam onda barem do kada…?


Samo mi nije jasno zašto je ta vijest objavljena u 13:01!!!

možda zato što je ročište počelo u 13:00, pa su sve stigli obaviti u 1 minutu te i medije o tome izvjetiti, a isti i to u toj isti minuti i objaviti…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=45899

Izgleda da se pročulo po selu…[emo_smijesak]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!



Samo mi nije jasno zašto je ta vijest objavljena u 13:01!!!

možda zato što je ročište počelo u 13:00, pa su sve stigli obaviti u 1 minutu te i medije o tome izvjetiti, a isti i to u toj isti minuti i objaviti…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=45899

[/quote]
Zoran Košćec, predsjednik uprave Varteksa zahvalio je vjerovnicima na ovakvoj odluci.
Ne čini li ti se da je ipak počela ranije[emo_plazi]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close