VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nervoza kod “investitora”

Dal da ostanem il da begam?

Sutra će svi biti pametniji [emo_smijeh]

kraul, apoteka i slični da ne nabrajam… really? i još uvijek niste već i sami sebi dosadili?
zztop… vidim promijenila se strana na bilanci. vjetar malo na drugu stranu,ha? boooring.

danas je bila vjerojatno i zadnja promjena ovih kratkoročnih, sve iznad 20 pa se očekuje da će biti i malo dugoročniji. vidi se po par detalja.
nisam siguran da je barem 30% ljudi koji toliko presigurno komentiraju i vidjelo dokument o kojem će se sutra glasovati, ali nebitno.
sutra dan d.

Kakav god ishod bio, činjenica je, da je cijena dionice rasla oko 25% dnevno, dakle ulupno 70%, e sad jel neko zna ishod pa je podigo da se sutra može iskrcat ili je kupovao hazarder….vidjet ćemo ubrzo.
Iako mislim da je malo spremnih kupovat iznad 20 kn, ozbiljnije količine, što se vidjelo danas na bidu.

Vrlo je važan jedan dioničar koji je po svemu sudeći odigrao glavno kolo u ovom krugu.
Osobno mislim da VARTKES kao industrija kroz nekoliko godina neće postojati, daj bože da griješim – zbog radnika!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Sutra ti neće bit baš prodaje na 20, a ne kupnje! [emo_namigusa]

(Naravno ako prode nagodba, a trebalo bi jer je alternativa propast….)

P.S. Imam dionice Varteksa i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju istih!

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Kakav god ishod bio, činjenica je, da je cijena dionice rasla oko 25% dnevno, dakle ulupno 70%, e sad jel neko zna ishod pa je podigo da se sutra može iskrcat ili je kupovao hazarder….vidjet ćemo ubrzo.
Iako mislim da je malo spremnih kupovat iznad 20 kn, ozbiljnije količine, što se vidjelo danas na bidu.

Vrlo je važan jedan dioničar koji je po svemu sudeći odigrao glavno kolo u ovom krugu.
Osobno mislim da VARTKES kao industrija kroz nekoliko godina neće postojati, daj bože da griješim – zbog radnika!

Itekako će Varteks postojati jer veliki preobrati tek slijede.
Uprava će biti pozvana na odgovornost vrlo rano. Budite sigurni.
Najveći dioničar nije toliko odigrao ulogu, a i vidjeli ste da je bilo smjene vrste ulagača u zadnjim danima. Tako da sami povežite par detalja, na stranu i sadržaj novog plana i njegovo potencijalno današnje prihvaćanje.

Točan odgovor je...

kolege, dal se danas dogadja nesto cudno na interkapitalu ne vidim trgovinu????

po kalendaru burze, trebalo bi se radit?

Izgleda da se na Varteksu treniraju živci.

Ja mislim da danas nece ni bit nista jer ce blokirat trgovanje cim izade neka obavijest. Jedino ce profitirat oni koji ce saznat vijesti iz prve ruke sa ročišta….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


kraul, apoteka i slični da ne nabrajam… really? i još uvijek niste već i sami sebi dosadili?
zztop… vidim promijenila se strana na bilanci. vjetar malo na drugu stranu,ha? boooring.

danas je bila vjerojatno i zadnja promjena ovih kratkoročnih, sve iznad 20 pa se očekuje da će biti i malo dugoročniji. vidi se po par detalja.
nisam siguran da je barem 30% ljudi koji toliko presigurno komentiraju i vidjelo dokument o kojem će se sutra glasovati, ali nebitno.
sutra dan d.


koga je dokument zanimao mogao ga je pročitati…
vezano za opću problematiku, a posebice radnika… pročitajte si str. 3 i 4.
posebice dio pod TRANSFORMACIJA…


Ja mislim da danas nece ni bit nista jer ce blokirat trgovanje cim izade neka obavijest. Jedino ce profitirat oni koji ce saznat vijesti iz prve ruke sa ročišta….

pa bit će vjerojatno objavljeno danas tijekom popodneva, možda i nakon 4. zašto bi bilo blokade?



Ja mislim da danas nece ni bit nista jer ce blokirat trgovanje cim izade neka obavijest. Jedino ce profitirat oni koji ce saznat vijesti iz prve ruke sa ročišta….

pa bit će vjerojatno objavljeno danas tijekom popodneva, možda i nakon 4. zašto bi bilo blokade?
[/quote]

PA blokirana je bila trgovina kad su IGH i INGRA objavili da idu u predstečajnu nagodbu ili KORF i RIVP kad su objavili da preuzimaju HTBK. Po toj logici će još i prije blokirat trgovinu VART ako se izglasa plan danas! Jer, to nije bas mala stvar i to ce imat velikog velikog utjecaja na sam Varteks, a time i na cijenu dionice. Zar ne?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Ja mislim da danas nece ni bit nista jer ce blokirat trgovanje cim izade neka obavijest. Jedino ce profitirat oni koji ce saznat vijesti iz prve ruke sa ročišta….

Na Industrogradnji nisu blokirali onomad kad se nagodba postigla, tako da sumnjam da će to učiniti ovdje. ZSE funkcionira na način da uprava ili no dostavi dokumente, a tek onda slijedi blokada. A ti dokumenti službeno mogu biti dostavljeni i za tjedan dana, ako će ih se čekati od nagodbenog vijeća.

Jel imamo koga da se javi uživo s velesajma?

New Report

Close