VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poredani su.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nevjerojatno kako se pumpa cijena ove dionice iako je jasno da je budućnost ove firme vrlo loša bez obzira na isforsiranu predstečajnu nagodbu…. mnogi kupci će na kraju ostati s bezvrijednim papirićima (dionicama) u rukama, samo je pitanje trenutka [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Nevjerojatno kako se pumpa cijena ove dionice iako je jasno da je budućnost ove firme vrlo loša bez obzira na isforsiranu predstečajnu nagodbu…. mnogi kupci će na kraju ostati s bezvrijednim papirićima (dionicama) u rukama, samo je pitanje trenutka [emo_smijeh]

Da, stvarno je rizično kupovat dionicu na 0,1 P/B, i to par dana prije nego što će banke u nju utući novi kredit od kolko ono, 82 milijuna kuna, a država zamijeniti dio potraživanja po nominali od 50 kuna. Na ovoj cijeni VART je sigurniji od njemačkih obveznica, samo treba znati pročitati plan ps nagodbe. [emo_namigusa]

A da ne govorimo o medijskoj euforiji koja će nastupiti ako vjerovnici prihvate plan.


Nevjerojatno kako se pumpa cijena ove dionice iako je jasno da je budućnost ove firme vrlo loša bez obzira na isforsiranu predstečajnu nagodbu…. mnogi kupci će na kraju ostati s bezvrijednim papirićima (dionicama) u rukama, samo je pitanje trenutka [emo_smijeh]

Naravno. Sve je pitanje i trenutka! [emo_namigusa] Dok ti skužiš da ovo nije pumpnanje cijene nego malo proanaliziraš što se dogodilo, dotle ćemo mi koji smo ovo kupovali već zaraditi lijepe novce….. Aj, čujemo se za koji dan pa ćemo ti reći koliko nam naši papirići vrijede, može? [emo_smijeh]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.



Nevjerojatno kako se pumpa cijena ove dionice iako je jasno da je budućnost ove firme vrlo loša bez obzira na isforsiranu predstečajnu nagodbu…. mnogi kupci će na kraju ostati s bezvrijednim papirićima (dionicama) u rukama, samo je pitanje trenutka [emo_smijeh]

Da, stvarno je rizično kupovat dionicu na 0,1 P/B, i to par dana prije nego što će banke u nju utući novi kredit od kolko ono, 82 milijuna kuna, a država zamijeniti dio potraživanja po nominali od 50 kuna. Na ovoj cijeni VART je sigurniji od njemačkih obveznica, samo treba znati pročitati plan ps nagodbe. [emo_namigusa]

A da ne govorimo o medijskoj euforiji koja će nastupiti ako vjerovnici prihvate plan.
[/quote]

S ovim si dovoljno reko: “samo treba znati pročitati plan ps nagodbe.“.

Al, nije mi jasno zašto ljudi troše energiju na nazivanje nas naivcima umijesto da prouče plan i da pokušaju shvatiti što se događa i kakve su činjenice….

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Ajmo se hrabri kupci poredajte do 19 da kupite ovu perspektivnu dionicu


meni je bila perspektivna i na 12 kuna[emo_namigusa]



Ajmo se hrabri kupci poredajte do 19 da kupite ovu perspektivnu dionicu


meni je bila perspektivna i na 12 kuna[emo_namigusa]
[/quote]

Meni je jos uvik al nemam love! [emo_mrgud]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.


Da, stvarno je rizično kupovat dionicu na 0,1 P/B,

bez veze, pa nije varteks nekretninski fond koji će prodavati nekretnine i donijeti zaradu dioničarima [emo_smijeh]
redovnim poslovnajem varteks stvara velike gubitke, a otvaranje granica s EU za mjesec dana tj. uvoz robe bez carina i poreza će ga dotući jer će građani RH masovno kupovati vani jednako kvalitetne, a puno jeftinije tekstilne proizvode [emo_palacd]

svaka čast, ovo je ulaganje, u 3-4 dana 50%
na Đuri čekaš 50% nekad i više godina, a onda ni ne dočekaš već sve ode u ponor….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zapravo i je nekretninski fond jer ga tako i tretiraju vlasnici, redovno poslovanje je samo onako usput.



Da, stvarno je rizično kupovat dionicu na 0,1 P/B,

bez veze, pa nije varteks nekretninski fond koji će prodavati nekretnine i donijeti zaradu dioničarima [emo_smijeh]
redovnim poslovnajem varteks stvara velike gubitke, a otvaranje granica s EU za mjesec dana tj. uvoz robe bez carina i poreza će ga dotući jer će građani RH masovno kupovati vani jednako kvalitetne, a puno jeftinije tekstilne proizvode [emo_palacd]
[/quote]

Ideje naše benzin Vaš!


Zapravo i je nekretninski fond jer ga tako i tretiraju vlasnici, redovno poslovanje je samo onako usput.



Da, stvarno je rizično kupovat dionicu na 0,1 P/B,

bez veze, pa nije varteks nekretninski fond koji će prodavati nekretnine i donijeti zaradu dioničarima [emo_smijeh]
redovnim poslovnajem varteks stvara velike gubitke, a otvaranje granica s EU za mjesec dana tj. uvoz robe bez carina i poreza će ga dotući jer će građani RH masovno kupovati vani jednako kvalitetne, a puno jeftinije tekstilne proizvode [emo_palacd]
[/quote]
[/quote]
mislim da je glavni problem što nema posla za cca 2.100 zaposlenika…

Sutra 04.06. glasanje o izmjenjenom planu, još pola sata i možda nešto u jutro,a onda…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close