VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uz ostalo navedeno… jasno piše: “… Bitno je istaknutikoje pretpostavlja i sporazum sa založnim vjerovnicima…”
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/PqscdMbigBFueoRZogMunQ==.pdf


Odavno nisam vidio podmuklije ekipe.
Gledate i uživate.
Čestitam vam!
Malo sunca u ovo kišno,otužno vrijeme je dobro za bolje raspoloženje!!!!!!

sad većina “znalaca” šuti, jelda? [emo_namigusa]
danas su izašli i još preostali kratkoročni “bureci” i grade se čvrsti temelji za dalje. čekamo utorak. [emo_smijesak]
možda i najveći dioničar ima nešto za reći o tom omalovažavanom industrijskom divu.

E sad da je još i industrijski div … [emo_smijeh]

Dionica je jako jeftina i moglo bi se tu jako lijepo zaraditi jer se stvari dobro odvijaju ali pričati o industrijskom divu … To je ipak bilo davno.

http://www.forum.evarazdin.hr/viewtopic.php?f=8&t=2117&sid=de8db6d5502a4d0d21768a876bac4578&start=430
Malo o divu iz prve ruke.

Ako je danas ovako, kako će tek biti u utorak ako se plan prihvati i onda sljedećih dana kako ljudi budu shvaćali što se zapravo dogodilo i kakva je nova situacija…..

P.S. Imam VART i nije nagovor na kupnju ili prodaju.

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

Divno je gledati kako Varteks krupnim koracima grabi prema gore. I divno je gledati kako vi danima pišete svoje skromne postove obilato začinjena otrovom, a Varteks imun, a lopina imun. Divno je vidjeti kako jedan čovjek – korisnik lopina, uvijek ima strpljenja i razumijevanje za vas. Svaka čast lopina! Ja vam nemam što za reći, korisnik lopina vam je sve rekao. Još jednom svaka čast korisniče lopina! Svi su pozelenili, a nisu zimzeleni…

…uzalud vam trud sviraci
za drugog su dunje zute…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Neočekivano kupio u Srijedu na 15 kn, neočekivano danas izašao na 18,50.

Sretno svima, vidim pumpe odlično rade…..

Industrijski div!!!! Ako pričamo u aoristu!

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

kupio u srijed po 15,xx pordao po 18,7x

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Varteks je simbol tekstilne industrije Hrvatske i drago mi je da mu sunce počinje izlatiti…[emo_palacg]

Stvarno mi nije jasna potreba za postovima poput ova dva prije…


Dionica je jako jeftina i moglo bi se tu jako lijepo zaraditi

ovdje vrijedi teorija zadnje budale, tj. kome će zadnjem uvaliti dionice ove bezperspektivne firme koja se sad spašava po zadnji put političkom odlukom, a asljedeći put više neće biti spasa od stečaja
varteks odavno nije brand i svakome je jasno da raste samo zato jer ga pumpa jedan ulagač [emo_palacd]


kupio u srijed po 15,xx pordao po 18,7x

bravo majstore i tebi slični vi ste velike igračine na burzi, tko zna zna


Ako je danas ovako, kako će tek biti u utorak ako se plan prihvati i onda sljedećih dana kako ljudi budu shvaćali što se zapravo dogodilo i kakva je nova situacija…..

P.S. Imam VART i nije nagovor na kupnju ili prodaju.

što misliš kako će biti ako se prihvati? [emo_namigusa]
otto4 i kompanjoni brižljivo paze da ne bi kupovali na 12, pa 14 pa 16 da ne bi ispali veliki naivčine. [emo_smijesak]
da, da varteks je simbol i bio je na najnižim granama. još malo će trebat ljudima i za vikend da shvate što plan u sebi sadrži i kud to ide.

New Report

Close