VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja uvijek manji dio ostavim a ostalo prodam kao i ovom prilikom po 14,99. Sad imam 300 kom kupljenih po 13 i s prodanim na 14,99 sam opet u akciji na bidu. Vidiš tako se lova stvara ali tebi to nije niti će ti biti jasno doktore[emo_palacg]

nije jasno jesi li ranije bio usao u vart s vrapcima ili golubovima…
a nije jasno ni kako se to vrapci -i kada-pocnu pretvarati u golubove i purane…
osobito u sadasnjem kontekstu varteksa

p.s.neki target? dokle na dole,dokle na gore?


Ja uvijek manji dio ostavim a ostalo prodam kao i ovom prilikom po 14,99. Sad imam 300 kom kupljenih po 13 i s prodanim na 14,99 sam opet u akciji na bidu. Vidiš tako se lova stvara ali tebi to nije niti će ti biti jasno doktore[emo_palacg]

sa 300 kom VART se lova stvara…? [emo_zacudjen]

Za sad ping pong 13 – 15. Poslije se samo treba prilagoditi novim situacijama ukoliko se pojave. Vrlo jednostavno. Pozz

zz sa 30 kuna se stvara ajde ne zahebavaj[emo_cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ja uvijek manji dio ostavim a ostalo prodam kao i ovom prilikom po 14,99. Sad imam 300 kom kupljenih po 13 i s prodanim na 14,99 sam opet u akciji na bidu. Vidiš tako se lova stvara ali tebi to nije niti će ti biti jasno doktore[emo_palacg]

sad su mi jasniji prometi na zse
nema ovde kruha

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Uz ovakvu likvidnost nema ali brzo se to promijeni.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Uz ovakvu likvidnost nema ali brzo se to promijeni.
zato se i zove kliring [emo_smijeh]

Linić je istaknuo da se ovih dana trebaju donijeti ‘teške odluke’ za četiri velike tvrtke.

Vaš link …

čovjek ne zna jel dobro šta je 5 000 na bidu po 13kn ili što je prodaja brutalna da nema jakog bida ošlo bi u ponor
razmišljam izači pa kud puklo ima na bidu za pol porftelja vatreska [emo_beztona]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

eto ti na objavim post a 5000 na bidu nestane [emo_ooooo]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Ja ne izlazim, čak sam i dokupio po 12,xx a ako bude trebalo i po nižoj.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ajde dečki na pričajte gluposti. [emo_namigusa] kakvo izlaženje.

New Report

Close