VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moglo bi ovo danas i malo više gore, možda već danas stigne novi plan, rok je od 5 dana, a objavili su ga 16.05. iako je predstečajna bila 13.05.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Moglo bi ovo danas i malo više gore, možda već danas stigne novi plan, rok je od 5 dana, a objavili su ga 16.05. iako je predstečajna bila 13.05.

Ali kad stigne novi plan, onda još 8 dana za očitovanje po njemu i onda tek ponovo glasanje. Usput se radi i na ishođenju kredita za likvidnost (obrtna sredstva). Tako da ima još tu u sljedećih tjedan-dva zanimljivih događanja. Ako sam sve dobro popratio.

Točan odgovor je...

Bid je sve jači, možda se nešto iza brda valja[emo_ooooo]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Bid je sve jači, možda se nešto iza brda valja[emo_ooooo]

Meni bid izgleda k’o da se iza brda stvara “pijavica”…
🙂

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Bid je sve jači, možda se nešto iza brda valja[emo_ooooo]

znaš šta nije dobro to šta je ošlo svih 3000 po bidu ovo ljepo izgleda velki promet na ljepim razinama al meni se čini da ima prodavača da nije bilo jakog bida ošli bi mi doli

jel neko nešto zna iz zabe ovi iz varaždina šute ko zaliveni

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

A gle modri danas je bio rast na nešto povećanom prometu, sutra ako se nastavi imati ćemo i veći promet, onaj tko je kupio po 13 prodao je po 14, čovjek se zadovoljio ili je dio pokratio pa će drugi dio na višoj razini. Vidim da mnogima nije jasno kako se kupuje i prodaje na TK. Ja volim hvatat golubove ali draži su mi vrapci pa sam na miru a tad s manjim količinama i nije bed biti 15% u minusu ako se sa kešom od vrapca opet kupuju purani koji polako rastu u vrapce i golubove i tako u krug. Kolega P.E. to ne razumije a ima ih još takvih koji ne kuže ništa ovdje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@modrobradi
vidiš da je neko s drhtavim rukama prodao jer ne vjeruje u spas. neko je to i kupio. a i nakon toga se na bidu i javlja količina i kupovano je po asku, tako da se prodavač i nije baš previše usrećio.
naravno da u zabi šute. to su sad igrice.

opet po bidu je ošlo nesviđa mi se a ovi u vatresku šute i niko neče ništa reči

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Istina. Jučer većina po asku danas sve po bidu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premali je promet za takve zaključke,danas je petina prometa na dionici bila moja, prodaja ,izlet u Dalekovod i opet kupnja nakon čučanja na bidu jedva nešto upalo natrag,nije vrijedno utrošenog vremena.

vid'la žaba...


A gle modri danas je bio rast na nešto povećanom prometu, sutra ako se nastavi imati ćemo i veći promet, onaj tko je kupio po 13 prodao je po 14, čovjek se zadovoljio ili je dio pokratio pa će drugi dio na višoj razini. Vidim da mnogima nije jasno kako se kupuje i prodaje na TK. Ja volim hvatat golubove ali draži su mi vrapci pa sam na miru a tad s manjim količinama i nije bed biti 15% u minusu ako se sa kešom od vrapca opet kupuju purani koji polako rastu u vrapce i golubove i tako u krug. Kolega P.E. to ne razumije a ima ih još takvih koji ne kuže ništa ovdje.

“Kolega P.E.” je za tebe doktor nauka.
Za tebe je minus od 15% dobra vijest.
Bravo.
Mislim da ces imati još “dobrih” vijesti na ovoj dionici.
Minus od 20% ili 30 % biti ce jos bolja prilika za kupnju purana.
Koma.
Sa cijim ti novcima ulazes na burzi?
Vidim da ih sam nisi zaradio.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Ja uvijek manji dio ostavim a ostalo prodam kao i ovom prilikom po 14,99. Sad imam 300 kom kupljenih po 13 i s prodanim na 14,99 sam opet u akciji na bidu. Vidiš tako se lova stvara ali tebi to nije niti će ti biti jasno doktore[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close