VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako nekoliko jačih igrača odluči tako dionice i rastu, nema nikave filozofije, sve ostalo je puka priča. Sad im VART nije u focusu pa nema ni prometa nego se ruši sa nekoliko stotina komada. KATASTROFA od burze a i cijelog naroda.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kako nekoliko jačih igrača odluči tako dionice i rastu, nema nikave filozofije, sve ostalo je puka priča. Sad im VART nije u focusu pa nema ni prometa nego se ruši sa nekoliko stotina komada. KATASTROFA od burze a i cijelog naroda.

Trži se na trećini nominale, TOP 10 čvrsto drži svoje dionice dakle nema štopanja i rasprodaje kao na nekima, sa 200 000 kuna se raste bez problema 50%, pokriće u nekretninama fenomenalno, vlasnička struktura jako obečavajuća, ne treba se uzbuđivati oko ovih malenih prometa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jel zna tko kada bi mogli u model c?

KLASA OPTIMIST.......e da,ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju

ma da, ovo su nikakvi prometi. najbitnija razlika je da sad nema validusa na blokadi.
i do daljnjeg mrtva priroda. :))

Kakav se izvještaj očekuje??????

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ krt
Iz kojeg razloga mislite da neće do daljneg biti aktivnosti na VART??? Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

izvješće je izašlo, aktivnosti se mogu intenzivirati trenutno, nedavno je u jednom danu bilo 2 milje kuna prometa kada se prodavao VLDS paket (bio je primoran prodati) , a taj jači igrač ili igrači nisu prodavali nego skupljali, a oni valjda znaju zašto

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mislio sam na izvješće za prvi kvartal????

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Mislio sam na izvješće za prvi kvartal????

Ne znam točno koliki je zakonski rok za objavu prvog kvartala,a i nisam vidio nikakvu najavu. U međuvremenu evo jedan grafić:
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

EU tekstilna industrija

http://translate.google.hr/translate?hl=hr&langpair=en|hr&u=http://www.fibre2fashion.com/industry-article/9/865/application-of-intelligent-systems-as-the-basis-for-improving-the-position1.asp


@ krt
Iz kojeg razloga mislite da neće do daljneg biti aktivnosti na VART??? Hvala

po mojem je sad došlo do zatišja. nema trenutnih novosti. samo zato. novosti od prije mjesec dana su digle na 17-18, i to na konačno probijenom zidu validusa (da njega nije bilo, strah me i pomisliti gdje bi cijena sad bila). sad se samo čeka neka dobra vijest. a budući da vjerojatno neće biti FI za Q1 barem još mjesec dana, investitori će čekati. možda će biti nekog pada cijene na sitnom prometu. ali svi smo ovdje valjda jer mislimo da će (moguće) za manje od godinu dana biti polako sve više dobrih vijesti. jel tako?



@ krt
Iz kojeg razloga mislite da neće do daljneg biti aktivnosti na VART??? Hvala

po mojem je sad došlo do zatišja. nema trenutnih novosti. samo zato. novosti od prije mjesec dana su digle na 17-18, i to na konačno probijenom zidu validusa (da njega nije bilo, strah me i pomisliti gdje bi cijena sad bila). sad se samo čeka neka dobra vijest. a budući da vjerojatno neće biti FI za Q1 barem još mjesec dana, investitori će čekati. možda će biti nekog pada cijene na sitnom prometu. ali svi smo ovdje valjda jer mislimo da će (moguće) za manje od godinu dana biti polako sve više dobrih vijesti. jel tako?
[/quote]
Ja mislim kolega da biste vi malo shortali, ali opasan je to sport, nekad uspije, nekad ne

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close