VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolko ono ima Korošec kom Vart-a?

Bilo bi lijepo znati tko je kupovao sve do sad. Da se neka jasnija slika stvori.

Točan odgovor je...

imate vise srece nego pameti jos mozda stignete uci po 2x,xx kuna ako ce danas past u busines ministarstvo finacija kaze da su pregovori u tjeku i da nije nista gotovo a ne kako su rekli iz vatreksa da je sve gotovo ali neki znaju kako ce zavrsiti pregovori kad je politika u igri
hihih naslov kaze ko je tu lud? to se i ja pitam

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


imate vise srece nego pameti jos mozda stignete uci po 2x,xx kuna ako ce danas past u busines ministarstvo finacija kaze da su pregovori u tjeku i da nije nista gotovo a ne kako su rekli iz vatreksa da je sve gotovo ali neki znaju kako ce zavrsiti pregovori kad je politika u igri
hihih naslov kaze ko je tu lud? to se i ja pitam

[bye]

Možda…a možda nakon 100% odrađenog rasta krene kapitalizacija dobiti? Vidjet ćemo….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



imate vise srece nego pameti jos mozda stignete uci po 2x,xx kuna ako ce danas past u busines ministarstvo finacija kaze da su pregovori u tjeku i da nije nista gotovo a ne kako su rekli iz vatreksa da je sve gotovo ali neki znaju kako ce zavrsiti pregovori kad je politika u igri
hihih naslov kaze ko je tu lud? to se i ja pitam

[bye]

Možda…a možda nakon 100% odrađenog rasta krene kapitalizacija dobiti? Vidjet ćemo….
[/quote]

Molim Vas da vidite koji post iznad koji govori o realnom porastu.
A sad, da nema trenutno drugih dionica koje tako ne rastu – ne znam baš. Na njih bi se taj Vaš komentar onda isto trebao odnosti.

Točan odgovor je...

Ovdje se bureci isto slažu. Ajde malo niže pa da vas se opet pokupi. [lol]
Stvarno mi nije jasno ako je netko kupovao radi vijesti o oprostu dugova, a tek treba biti potvrđena ili odbijena, zašto se onda slažu? Zaradit će dobro, ako bude oprosta. Ako neće biti, zašto su kupovali.

Kakva su to pipkanja tu? E moji bureci…

Pipkanja se zaustavila kad i sami znaju da neće to više na one razine koje su bile.
Ali možda je bolje svima njima da se okrenu na vlds, prfc, mgma i njima slične kojima će trebati malo jači vlak da bi ih digao na neke zavidne razine (a zagovaraju ih bureci koji kad naraste za 2 kune, prodaju svoj sitan broj da bi se spustilo opet niže), dok je ovdje malo drugačije.
Kad sam to pisao ranije, javljali su se "jediničari". Gledajte ovdje malo pozadinu, dionice na asku, mogućnost vraćanja na staro, pojedinačne dioničare i slično. Izuzmite restrukturiranje, vrijednosti nekretnina i moguće dobre vijesti u razgovorima s Vladom.
Slično sam gledao kod VLHO, KORF. Nitko neće i onda kad krene – više nema.
Da ne radimo drukanje, nego raspravu.

Točan odgovor je...

ode glavni promotor opraštanja duga Varteksu… http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/132570/DORH-i-USKOK-zatrazili-uhicenje-i-pritvaranje-Ivana-cehoka.html
[bye]


ode glavni promotor opraštanja duga Varteksu… http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/132570/DORH-i-USKOK-zatrazili-uhicenje-i-pritvaranje-Ivana-cehoka.html
[bye]

Da, da. Baš to ima veze s Vart. Pa čeka se potvrda HANFA-e i Vlade krajem mjeseca ili početkom srpnja.

Ti ako imaš – prodaj. Ako nemaš – koji ti je motiv? Kupnja niže? Sumnjam da će toga biti.

Točan odgovor je...

A vidim da se ovdje malo stišali dušebrižnici kad im se nije Vart baš spustio kako su oni mislili.
Sad se premjestili na druge teme dana.
A zanimljivo kako toga uvijek ima. Bilo je i na DDJH, na KORF da ne govorim, i slično.
Čitajte malo postove od ranije.

Točan odgovor je...

jeste spremni za rast? http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/06/10/0010006.html?pos=n1 [tongue]

New Report

Close