VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko kupuje pojma nemama ali VARTEKS trenutno ne vrijedi niti jedne jedine lipe, već odavno su dugovi prešli temeljni kapital, što je po meni jedino relevantno još kad pogledamo kakva je perspektiva tekstilne industrije odmah mi se krv sledi u žilama.

uzalud objašnjavaš, ovdje drukeri svaki dan štancaju po 20 euforičnih postova, izmišljaju oproste dugova, pišu bajke o super vrijednim nekretninama kao da se radi o nekretninskom fondu a ne o propaloj tekstilnoj industriji, tragično

POrezni obveznici placaju 77 mil kuna to je tocno. i recimo da sa tim dugom efektovno se ustabili poslovanje da radi sa nulom

ajde pokusajte izracunati koliko bi porezni obveznici platili da 2500 ljudi ode na ulicu?

ovo je samo ako ce raditi sa nulom, ako ce i dalje gomilati gubitke nema smisla a moze raditi sa dobrim plusom a ne samo sa nulom samo treba maknuti 500-600 ljudi sto se moze.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Tko kupuje pojma nemama ali VARTEKS trenutno ne vrijedi niti jedne jedine lipe, već odavno su dugovi prešli temeljni kapital, što je po meni jedino relevantno još kad pogledamo kakva je perspektiva tekstilne industrije odmah mi se krv sledi u žilama.

zasto mislite da nema perspektivu? zasto varteks ne bi bio jedna od boljih modnih kuca u Evropi, ako bas netko to zeli? nemam dionice varteksa.



Tko kupuje pojma nemama ali VARTEKS trenutno ne vrijedi niti jedne jedine lipe, već odavno su dugovi prešli temeljni kapital, što je po meni jedino relevantno još kad pogledamo kakva je perspektiva tekstilne industrije odmah mi se krv sledi u žilama.

zasto mislite da nema perspektivu? zasto varteks ne bi bio jedna od boljih modnih kuca u Evropi, ako bas netko to zeli? nemam dionice varteksa.
[/quote]

da se imalo razumiješ u tu branšu ne bi uopće postavljao takva pitanja….varteks je nekad bio brand na prostoru bivše juge, donekle i u regiji. danas je možda bran u HR…kakva europska modna kuća….smiješno

Svidjelo se to vama ili ne ,DRŽAVA OPRAŠTA DUG VARTEKSU !!!!!

Parava gužva ce nastati kada se to i službeno objavi.
VRLO BRZO [kiss]

p.s. Ovo nije poziv na kupnju niti prodaju.Bez ljutnje,samo iznosim svoje misljenje.


Svidjelo se to vama ili ne ,DRŽAVA OPRAŠTA DUG VARTEKSU !!!!!

Parava gužva ce nastati kada se to i službeno objavi.
VRLO BRZO [kiss]

p.s. Ovo nije poziv na kupnju niti prodaju.Bez ljutnje,samo iznosim svoje misljenje.

Država nikad ne oprašta dug.
Država možda radi dug za akcije svap.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Svidjelo se to vama ili ne ,DRŽAVA OPRAŠTA DUG VARTEKSU !!!!!

Parava gužva ce nastati kada se to i službeno objavi.
VRLO BRZO [kiss]

p.s. Ovo nije poziv na kupnju niti prodaju.Bez ljutnje,samo iznosim svoje misljenje.

Država nikad ne oprašta dug.
Država možda radi dug za akcije svap.
[/quote]
Donekle se slazem ali trenutno je bitno da država želi spasiti Varteks.Naravno ,mozemo sada postaviti milion pitanja itd.Jedno od kljucnih je ;Da nije izborna godina ,dali bi to radili ?


Svidjelo se to vama ili ne ,DRŽAVA OPRAŠTA DUG VARTEKSU !!!!!

Parava gužva ce nastati kada se to i službeno objavi.
VRLO BRZO [kiss]

p.s. Ovo nije poziv na kupnju niti prodaju.Bez ljutnje,samo iznosim svoje misljenje.

DRŽAVA OPRAŠTA DUG VARTEKSU

Ovoakav naslov ce te narednih dana citati po medijima.Naravno da se ne radi o oprostu mada sam o tome vec pisao.

ako mu oproste tug, neka mu ukinu i monopol. Da ne moramo više kupovati košulje po 500kn, pa da vidimo kako će onda poslovati


Svidjelo se to vama ili ne ,DRŽAVA OPRAŠTA DUG VARTEKSU !!!!!

država ne oprašta ništa, nego mijenja dug za dionice tj, država radi isto ono što je radila s BD62, DKVS, ZDNK itd. …a kako je većina njih završila, to na žalost znamo [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

26. svibanj 2011.| Tin Bašić
Ulagači ne odustaju od Varteksa

Dionica varaždinske kompanije u posljednjih osam dana skočila 85 posto

Ulagači na domaćem tržištu kapitala, čini se, ne odustaju od dionice Varteksa. Već u prvoj sekundi trgovanja na Zagrebačkoj burzi u srijedu prošao je nalog sa 100 dionica po cijeni od 26,38 kuna čime je aktivirana tzv. pozitivna blokada. Tek nakon dva sata ponovno je dopušteno trgovanje Varteksovom dionicom.

Nakon toga ulagači nisu nastavili "gurati" dionicu pa se ona zadržala na toj razini. Posljednja cijena dionice tekstilne tvrtke u srijedu bila je 26 kuna, što daje dnevni porast od četiri posto. Koliko je optimizam na ovoj dionici uzeo maha, pokazuje kretanje Varteksove vrijednosnice u posljednjih nekoliko trgovinskih dana. U osam dana uzastopce vrijednost joj je skočila ukupno 85,1 posto. Od toga je u tri dana porast bio dvoznamenkasti. Koliko …
poslovni.hr

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Svidjelo se to vama ili ne ,DRŽAVA OPRAŠTA DUG VARTEKSU !!!!!

Parava gužva ce nastati kada se to i službeno objavi.
VRLO BRZO [kiss]

p.s. Ovo nije poziv na kupnju niti prodaju.Bez ljutnje,samo iznosim svoje misljenje.

Država nikad ne oprašta dug.
Država možda radi dug za akcije svap.
[/quote]

kako su sanirana brodogradilista u prethodnih n godina?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close