VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premali prometi još uvijek.

Nema prodaje na ovim razinama, a prometi će biti veći iznad 30…

http://hr.seebiz.eu/industrija/varteks-bi-prvi-trebao-primijeniti-model-c-drzavne-pomoci-gospodarstvu/ar-4103/

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Premali prometi još uvijek.

koga briga za promete, bitno da sindikat pumpa punom parom, kaj ne???? [lol]

Svaka čast, petina, kliring, modrobradi i ostali (s naglaskom na našeg poznatog blogera).
Pogodak za pet.

Bit će interesantno promatrati razvoj sljedećih dana, te službene informacije…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

opaaa, netko je fino poklopio navlakače koji su glumili kupce [lol]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


opaaa, netko je fino poklopio navlakače koji su glumili kupce [lol]

Tko je navlakač se obično vidi nakon vremenskog razdoblja duljeg od jedne minute …


Svaka čast, petina, kliring, modrobradi i ostali (s naglaskom na našeg poznatog blogera).
Pogodak za pet.

Bit će interesantno promatrati razvoj sljedećih dana, te službene informacije…

Zahvaljujem se.
Samo mi osobno smeta sta ste uvrstili kolegu modrobradi u to drustvo. [cool]

Ja sam fino zaradio, nešt0 sam prodao pa sam i dokupio u ovom padu. Sve u svemu Varteks [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



opaaa, netko je fino poklopio navlakače koji su glumili kupce [lol]

Tko je navlakač se obično vidi nakon vremenskog razdoblja duljeg od jedne minute …
[/quote]

Ovo mi je jedan od jačih komentara na komentar ovdje. [lol]
Ako ništa drugo – zanimljivo.

Točan odgovor je...

Kupnje: VART-R-1Cijena Količina

26,30 390
26,00 410
25,00 120
24,59 125
24,57 15
24,52 200
24,50 1000
23,70 88
23,65 220
23,62 1000
23,60 2000
itd…

Tko kupuje pojma nemama ali VARTEKS trenutno ne vrijedi niti jedne jedine lipe, već odavno su dugovi prešli temeljni kapital, što je po meni jedino relevantno još kad pogledamo kakva je perspektiva tekstilne industrije odmah mi se krv sledi u žilama.


Ja sam fino zaradio, nešt0 sam prodao pa sam i dokupio u ovom padu. Sve u svemu Varteks [thumbsup]

Znači ti si taj Navlakač, nemoj više… [shocked]


Tko kupuje pojma nemama ali VARTEKS trenutno ne vrijedi niti jedne jedine lipe, već odavno su dugovi prešli temeljni kapital, što je po meni jedino relevantno još kad pogledamo kakva je perspektiva tekstilne industrije odmah mi se krv sledi u žilama.

a zamislite kako Vlada misli sanirati dug Varteksa i uci u suvlasnistvo po cijenama znatno vecim od sadasnjih!
Sve to placamo Mi porezni obaveznici.Dali je to dobro ili ne,vrijeme ce pokazati ali znam jednu stvar da je za trenutne dionicare ovo SUPER VIJEST.

New Report

Close