VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovako se gubici financiraju prodajom imovine a restrukturiranje ide sporo (nemoze ni brze pretpostavljam) ali pod hitno treba dovesti poslovanje na nulu a to se moze.

Ovako ce sva imovina koja vrijedi biti pojedena kroz par godina a dionicarima ce ostati sipak.


Sad umjesto Vrateksa zamislite da pričate o državi Hrvatskoj. Ista priča, tu smo gdje jesmo, bit će bolje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Samo jedna razlika.
Drzava da zeli moze potezom pera smanjiti svoju izlozenost i negativno poslovanje.
Samo sto funkcionira na principu godina do dvije i nema vlasnika odnosno ima 4,5 milijuna vlasnika koji nemaju nekog interesa a upravi je jedino vazno da gura dok im je mandat.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Samo polako kolega modrobradi. Varteks će početi sa svojim rastom kad pređe 30 kn 😉

a dok stigne do 30kn odradice 100 posto rasta

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

i jos nesto
drzava ulazi u vlasnistvo varteska i jos ce reprogramit dugove banki iza varteska stoje gradočelnik i zupan varazdisnke zupanije a sta prica AZTN da nemoze spasavanje e pa moze! Sredstva su dobijana od 2004-2006. a vartesk treba dokazat da su poteskoce nastale zbog krize 2008 i dobice jos novaca.

kaze se da je duzan preko 50 miljona eura a trzisna kapitalizacija dionice nije ni 5 miljona eura. Sta mislite da onaj koji je dao novce se ne moze naplatiti. ko je tu lud?
ocemo se okladit za kolko trgovinskih dana vatreks je na 40kuna
u mom potpisu pise da ovo nije nagovor na kupnja dionice
zivio!

http://www.regionalni.com/aktualno/novosti/4966-ehok-i-njegov-zamjenik-horvat-u-spaavanju-varteks

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Vaš link

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



… možda se čak i desi da mu se oprosti dug ..

država ne oprašta dugove nikome, pa neće ni varteksu, čemu izmišljanja?

[/quote]
[thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Vaš link
Vaš link

http://www.seebiz.eu/ivan-cehok-stromarove-izjave-samo-stete-varteksu/ar-4033/

BLOKADA

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovo sam vam napisao prije 20-tak dana!

Uvjet za tako nešto, objasnio je Čehok, da se prema Modelu C uspješno završi proces rješavanja državnih potraživanja od kompanije koja iznose 77 milijuna kuna.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cehok-bi-da-varteks-spasi-drzava-a-aztn-tvrdi-ne-moze-rekonstrukcija-svake-godine-/553226.aspx [thumbsup]

Drug cehok govori gluposti.
77 mil kuna potrazivanja drzave za 39% Varteksa.
do bi znacilo oko 1,3 mil novih dionica
1,3/3,3=39%

Odnosno da dokap efektivni ide po 50-60 kuna.
Sto je 100% vise od trenutne cijene na berzi.

Ako je istina super vijest za trenutne dionicare.
Iako taj dug nije niti vazan; puno vaznije je kada bi drzava dakla lovu za restrukturiranje i prohvatila 500-600 otkaza na svoj teret.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Auuu kupnje!!!

22,25 160
22,01 3000
22,00 5000
21,50 100
21,03 1000
21,01 500
21,00 1594
itd…

blueman,pošteno govorite [thumbsup]

New Report

Close