VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

od danas će ići i prve kapitalizacije dobiti i pad dionice. vart je rastao preko 50% u zadnjih deset dana. činjenica da skoro svi vidite dionicu iznad 30, znači da će ona pasti na 17 – 17.5. vidjet ćete kad oslabi bid i kad prvi prodavač lupi po bidu



Samo polako kolega modrobradi. Varteks će početi sa svojim rastom kad pređe 30 kn 😉

Tek će ga onda ozbiljno shvatit, a dok ne shvate dijeliti će jedinice [bye]
[/quote]

ovaj teški gubitaš ne vrijedi ni 10 kn, a da ga možete napumpati i na 30 kn, moguće je….uvijek netko na kraju ostane zadnja budala s bezvrijednim papirićima u ruci, pa zato ne navlačite neiskusne da se iskrcate!

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

Jaca kupnja [rolleyes]


Evo došlo dakle i to vrijeme da se vart-r-1 na burzi adekvatno valorizira… Čestitke svim strpljivima [wink]

Po mojem skromnom mišljenju, puno niže ne bi trebao baš previše, ali Varteks treba tek postati ono što je bio. Zasad će se tu trebati još strpiti dok se to sve oporavi.
Ali u top 10 je zanimljiv naravno ulagač br. 6.

Točan odgovor je...

počelo je istresanje, kao što sam i rekao. još se par kamikaza gura na bidu. čemu kad će biti znatno jeftinije?!




Samo polako kolega modrobradi. Varteks će početi sa svojim rastom kad pređe 30 kn 😉

Tek će ga onda ozbiljno shvatit, a dok ne shvate dijeliti će jedinice [bye]
[/quote]

ovaj teški gubitaš ne vrijedi ni 10 kn, a da ga možete napumpati i na 30 kn, moguće je….uvijek netko na kraju ostane zadnja budala s bezvrijednim papirićima u ruci, pa zato ne navlačite neiskusne da se iskrcate!
[/quote]
Vrateks je sa 30 -35 kuna srušen na malim prometima i to zbog glasina o stečaju, stečaja biti neće, a možda se čak i desi da mu se oprosti dug tako da bi mogao isto kako je pao na malom prometu nazad gore na malom prometu. Ovo danas je zbog čitavog tržišta kojem se tresu gaće kad eu pada a kad eu raste onda smo neodlučni ko mala djeca. Dokupio sam ovih 200 kom na 20,26. Imam još za kupit ako ko oće.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


… možda se čak i desi da mu se oprosti dug ..

država ne oprašta dugove nikome, pa neće ni varteksu, čemu izmišljanja?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Varaždinski župan to traži, a sad hoće li dug biti poništen, vidjet ćemo. Izbori su blizu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ooooooooooooo, kad je poleo padati, neki majstor je skinuo 1 (jednu) dionicu s prodaje (23,88 kn+ provizija) i stjerao VART u +blokadu [lol]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

koliko ja vidim kupio je i 128 komada po 20,70 kn u istoj transakciji.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


koliko ja vidim kupio je i 128 komada po 20,70 kn u istoj transakciji.

poanta je da je tu 1 dionicu platio 15% skuplje od ostatka te time izazvao blokadu…. mislim, svima je jasno o čemu se tu radi, ali dobro, možemo se praviti ludi ako te to veseli [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pravim se lud od 14 kn [yawn]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close