VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

20 kn odlična podrška za daljnji rast. Od 20 se broji [thumbsup]

a ask šupalj da šupljiji ne može bit. Kad se pokupe ovi ispod 21 [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

nagrade za najbolje. [thumbsup]
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

bljokada [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Htio sam prodati dio varteksa, a on ode u blokadu, dok izađe iz blokade ja ću doći pameti i odustati od prodaje [wink]…garant

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Nema smisla prodavati, pogotovo sad kad se zahukta. Prenisko je ovo, mogao bi Varteks mnogo više potegnuti.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Evo došlo dakle i to vrijeme da se vart-r-1 na burzi adekvatno valorizira… Čestitke svim strpljivima [wink]

fascinantno kako je ovaj teški gubitaš kojem prijeti rasprodaja imovine da pokrpa dugove, naguran danas na +12,24%


fascinantno kako je ovaj teški gubitaš kojem prijeti rasprodaja imovine da pokrpa dugove, naguran danas na +12,24%

… karavane prolaze.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



fascinantno kako je ovaj teški gubitaš kojem prijeti rasprodaja imovine da pokrpa dugove, naguran danas na +12,24%

… karavane prolaze.
[/quote]
Vau, vau [thumbsup]
Neka neka, kako je pala bez ispaljenog metka s 3x kuna tako če natrag i tamo.

hihi kolko vas ima u vatresku a ulaz svima preko 30kuna a reko sam davno na forum o vartesku i kolko se moze zaradit bolji su blogeri od forumasa

[bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Samo polako kolega modrobradi. Varteks će početi sa svojim rastom kad pređe 30 kn 😉


Samo polako kolega modrobradi. Varteks će početi sa svojim rastom kad pređe 30 kn 😉

Tek će ga onda ozbiljno shvatit, a dok ne shvate dijeliti će jedinice [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close