VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-sto-je-varteks-odustao-uzeli-smo-zemljiste-ali-cehok-nam-nije-pogodovao-155378.aspx

K tome i USKOK je pokrenuo istragu,…. a joooooooj Ivana pa kako su te samo navukli????

kolega split, da li se to meni čini ili je između 12 i 15 gap ili u prijevodu na hrvatski, RUPETINA ?
čini mi se da bi to ivana mogla popuniti pa da se krene dalje prema 6 kuna
[/quote]
Gapovi su uvijek dobro došli! Preporuka skloniti nisko naloge kupnje…
Ne prije 13,xx

26.11.2010 - Dan D


kolega split, da li se to meni čini ili je između 12 i 15 gap ili u prijevodu na hrvatski, RUPETINA ?
čini mi se da bi to ivana mogla popuniti pa da se krene dalje prema 6 kuna

Ne čini Vam se kolega, GAPČINA ko kuća, bilo bi bolje da Ivana opali po prodaji do cca 22kn, da se riješimo viškova, pa onda pusti da propadnemo do 12kn.
Unaprijed hvala kolegice!

26.11.2010 - Dan D




http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-sto-je-varteks-odustao-uzeli-smo-zemljiste-ali-cehok-nam-nije-pogodovao-155378.aspx

K tome i USKOK je pokrenuo istragu,…. a joooooooj Ivana pa kako su te samo navukli????

kolega split, da li se to meni čini ili je između 12 i 15 gap ili u prijevodu na hrvatski, RUPETINA ?
čini mi se da bi to ivana mogla popuniti pa da se krene dalje prema 6 kuna
[/quote]
Gapovi su uvijek dobro došli! Preporuka skloniti nisko naloge kupnje…
Ne prije 13,xx
[/quote]
[bye]tek sada skužili da je navlakuša,kolega ja mislio da ste vi neki tehničar i da ćete takve stvari prepoznati.


kolega ja mislio da ste vi neki tehničar i da ćete takve stvari prepoznati.

Pa tko kaže da nisam???

26.11.2010 - Dan D

Zaista ima velika jazovka i to sa 30 do 40.I to treba popuniti.
Prosjek zadnja tri mjeseca 17,50
M 17
Ja vidim samo rast.Ali kod fiminih dionica i stagnacija je moguće rješenje,jer oni to namjerno drže na ovim razinama.
Ja ću kupovati na grnici donje blokade tj.na 15,30 i više.Pa ako netko tko je ulazio na 17 posklizne i izgubi strpljenje čekam ga.
Juniore koji si ti lik.Čak si i pajcek,dvostruki nick.Proziran si.
Ti si spušija na Varteksu sa ulaskjom na 30 i sada bi kupovao na 12 .Ali tko će to prodavati.
Nitko ne voli gubiti.
A kada uđeš idemo na 25 i onda punimo gap do 40.
Urazumi se.I budi dosljedan.

Kolegice Ivana, priznate ste jučer prodaju Validusa protekli tjedan, dakle vjerovanto po cijeni 12,5kn.
E sad, s obzirom da sam ja kupovao u rasponu 10,55 do 11,8kn, kolega Lopina i eventualno još 1 kupac ostaje pitanje gdje ste se Vi ukrcali.
Moja pretpostavka 12,25kn. Dakle ako ste izašli kako ste rekli,a vjerujem Vam, onda imate dobit 1,3%. Moja je ipak bila 14%. Koliko vidim danas je cijena čak 14% bila veća od one po kojoj ste prodali, dakle propustili ste zaradu.
E sad Varteks je druga tema, al dnevni gornji bollingeri su blizu,a oni donji jako daleko.
Meni se čini da ste Vi lijepo ošišani,a isto to mogu postati i na ATPL.
Lijepo sam rekao ATPL ide do 770kn,a što Vi radite? Dokupljujete do 850kn, opet greška!
Kolegice budite iskreni i recite koliko je "pao Vaš portfelj" jer stručni tim nije dobro svladao zadaću.

26.11.2010 - Dan D

Nažalost nema kupnje više po 17i kusur,da otvara se nova tvornica tkanina(VIS) tako da varteks neče ostajati bez sirovina ,a gdje su te naše ovce dok se napolju sve iskoristi pa čak i otpadna vuna ide kao izolacija za građevnu industriju,naša vuna se baca.Što se tiče čehoka ode on u hdz tako da mu uskok nemože ništa
vijerovatno, neznam dali kod nas može uspjevat pamuk,znam da se prije koristio dudov svilac koji je zaštičena vrsta,nadam se boljim vremenima do tada radite jer bez rada i prometa svi smo na gubitku. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ivana7,
p.s. loznice koje sorte vina da posadim..? crni pinot obavezno…i koje još ..?

gospođo Miami.

– pa jeste li vi ludi, u ovoj zemlji ići nešto proizvoditi.
– to vam ide nekako ovako, trošarine cca 20%, pa pdv 23%, ali pdv morate platiti i na plaćenu trošarinu.
– i da vam na koncu sve ide u redu pitaj Boga kada će vam platiti, i hoće li vam platiti, ali vi državi morate platiti.
– te ako se već želite baviti vinom preporučam uvoz iz Makedonije,
– jedino se jeftinim uvozom nešto i može zaraditi.

– a ako već toliko silno želite raditi motikom tada vam preporučam sadanju krumpira.
– na jedan posađeni krumpir izvadite ih 5, znači prinos cca 80%.
– a još kada znamo što je seljak gluplji to je krumpir veći.
– vama će to stvarno ići savršeno.
– šteta što gornja uzrećica ne vrijedi i za investitore, što gluplji investitor to veći prinos portfelja.

– I love this game.
Pozdrav !

VART.

– vidim kako me na ovoj temi u svakom drugom postu spominjete.
– dignem vam VART iz mrtvih i vi meni podjelili jedinice.
– evo sada vam je mrtav, jeste li zadovoljni.
– te vas molim da i dalje nastavite s svojim naučnim filozofiranjem o VART ali bez mojeg imena.

– jer budale žele da me spuste na svoj nivo, a tada se nadaju kako će me dotući svojim iskustvom.
– e neće ići.

– I love this game.
Pozdrav !




http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-sto-je-varteks-odustao-uzeli-smo-zemljiste-ali-cehok-nam-nije-pogodovao-155378.aspx

K tome i USKOK je pokrenuo istragu,…. a joooooooj Ivana pa kako su te samo navukli????

kolega split, da li se to meni čini ili je između 12 i 15 gap ili u prijevodu na hrvatski, RUPETINA ?
čini mi se da bi to ivana mogla popuniti pa da se krene dalje prema 6 kuna
[/quote]
Gapovi su uvijek dobro došli! Preporuka skloniti nisko naloge kupnje…
Ne prije 13,xx
[/quote]
Splite,nitko ti ne vjeruje.Svi se slažu iznad 15,30 dakle iznad blokade.A ti pričaš od 13.Dakle,većina smatra da je
to jeftina kupnja.
A velikih nema na kupnji.Ali termiti lagano nadiru i ćini mi se da će početi glođati ovoga od 17.
Ali ipak vlada strah jer izgleda kao da prodavač po 17 ima puno municije.Sutra navećer,tj
u četvrtak ujutro ćemo možda saznati tko je prodavač.

Našli se pametni prodali po 18pa bi kupili po 15 ija bi sa 3000km.zaradijo 9000kn i to moguče nabrzinu
i uvtili se Ivane koda je ona jedina na burzi pustite ženu nek radi,nadam se da od sutra neče više biti pametnjakoviča,vremena kad se moglo brzo zaradit su iza nas. [shocked]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Našli se pametni prodali po 18pa bi kupili po 15 ija bi sa 3000km.zaradijo 9000kn i to moguče nabrzinu
i uvtili se Ivane koda je ona jedina na burzi pustite ženu nek radi,nadam se da od sutra neče više biti pametnjakoviča,vremena kad se moglo brzo zaradit su iza nas. [shocked]

Ivanaaaaa,vrati seeeeee!
Umiremo bez tebe.
A VART po 16 do 17 je pun pogodak.
Danas sam cijeli dan bio prvi na kupnji.Nitko da se smiluje,a keša malo da bi se bahatija i kupova
po 17,radije davao podršku na kupnji.

New Report

Close