VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivana7, Vas je Vaš ćaća učio kako variti i tokariti , a mene moj – kako zidati i graditi……
Uz varenje i tokarenje- ćaća Vam je dao i portfeljiće da učite raditi, a meni organizacijske
sposobnosti da drugi za mene rade…

Vi imate zavarene ovčice oko sebe, a ja hrpu planova gdje i kako širiti posao , graditi…Neretninama
se lijepo spuštaju cijene, kao i zemljištima …
Od silnih ponuda oko sebe …ne mogu se odlučiti gdje prije započeti dohodovnu djelatnost…
Zato bi burza pomogla, ali ako ne ide, treba čekati…..i naći novac drugdje…
Upravo sam pred kupoprodajom bitnog poslovnog prostora za jednu djelatnost…..
Takodjer, izrađujem elaborat na vinariju i uzgoj vina na 12 ha….. Zašto bih se brinula
i oko KAKVIH gubitaka bi se trebala brinuti…. kako je palo- tako će i narasti..kad se
svi lopovi maknu s burze… i kad se pravi investitori opet odluče doći s novcem , jer će znati
da je novac siguran od manipulacija…
samo polako….bez panike…ona nije dobra uz novac,,,

Burza…? Pa, zar nije postala jasna rečenica koju je jedan kolega lijepo rekao….porijeklom
iz respektabilnog fonda..: …….mogu dići tržište kako hoću i koliko hoću..

Takve ja strpljivo čekam. A do tada , još će mnogo mućaka trebati pregledati…dok se ne
rodi zdrav Crobexić ….!

p.s. loznice koje sorte vina da posadim..? crni pinot obavezno…i koje još ..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ivana7, Vas je Vaš ćaća učio kako variti i tokariti , a mene moj – kako zidati i graditi……
Uz varenje i tokarenje- ćaća Vam je dao i portfeljiće da učite raditi, a meni organizacijske
sposobnosti da drugi za mene rade…

Vi imate zavarene ovčice oko sebe, a ja hrpu planova gdje i kako širiti posao , graditi…Neretninama
se lijepo spuštaju cijene, kao i zemljištima …
Od silnih ponuda oko sebe …ne mogu se odlučiti gdje prije započeti dohodovnu djelatnost…
Zato bi burza pomogla, ali ako ne ide, treba čekati…..i naći novac drugdje…
Upravo sam pred kupoprodajom bitnog poslovnog prostora za jednu djelatnost…..
Takodjer, izrađujem elaborat na vinariju i uzgoj vina na 12 ha….. Zašto bih se brinula
i oko KAKVIH gubitaka bi se trebala brinuti…. kako je palo- tako će i narasti..kad se
svi lopovi maknu s burze… i kad se pravi investitori opet odluče doći s novcem , jer će znati
da je novac siguran od manipulacija…
samo polako….bez panike…ona nije dobra uz novac,,,

Burza…? Pa, zar nije postala jasna rečenica koju je jedan kolega lijepo rekao….porijeklom
iz respektabilnog fonda..: …….mogu dići tržište kako hoću i koliko hoću..

Takve ja strpljivo čekam. A do tada , još će mnogo mućaka trebati pregledati…dok se ne
rodi zdrav Crobexić ….!

p.s. loznice koje sorte vina da posadim..? crni pinot obavezno…i koje još ..?


Ponovno ste me razočarali.Svijetom vladaju specijalisti.Jedino kod kupnji dionica možete ulagati
u više podrućja.Sa većom disperzijom smanjujete dobit,ali i rizik od potpunog kraha.
Sada je vrijeme za dionice,a sva ostala ulaganja sa tuđim novcem tj.na kredit.I dionice na kredit su odlična odluka.

Lopina , vrlo Vas cijenim. Stići ću kupiti dionice- bez kredita..iduće godine..Ali, kad svi krenu sa ostalim ulaganjima…ja ću već biti daleko.
Još uvijek ne vidim rasplet situacije na burzi…samo agoniju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo blagdan je i opet prepirke i hvalisanje ,svi pokupili sindrom, dok se političari obrušavaju na one koji su ih stvorili pogotovo gos.Vasiljkovič prozivaju bavarce i Austrijance a u naj težim vremenima molilili za pomoč pomozitenam u hrani markama i dolarima pomozite u oružju a sad je večina ispod zemlje i u Hagu
vikalu su platičemo dijamantima a sad su gnojni čirevi i bacaju se u zagrljaj brato ubicama,kome čete vi radit i prodavat stanove vino i ostalo ako se ne poštuje pravilo bližnjeg svoga svi smo mi jaki pametni imamo Vladu ona če nas izvuč iz krize,treba se upitat ko ih je doveo i gdje smo da bi sve krenulo bolje,iako sam siguran da nas domoljubi neče iznevjerit vidi se to po turizmu iznevjeriče nas gos.Vasiljković kojoj se kraj bliži ,ali varaju se i Unitaristi da če oni moči izvuči narod ,ipak vrlo brzo dolazi neko koji če pravit reda tako da utopija propada i nebojtese bit čemo svoj na svom.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Evo blagdan je i opet prepirke i hvalisanje ,svi pokupili sindrom, dok se političari obrušavaju na one koji su ih stvorili pogotovo gos.Vasiljkovič prozivaju bavarce i Austrijance a u naj težim vremenima molilili za pomoč pomozitenam u hrani markama i dolarima pomozite u oružju a sad je večina ispod zemlje i u Hagu
vikalu su platičemo dijamantima a sad su gnojni čirevi i bacaju se u zagrljaj brato ubicama,kome čete vi radit i prodavat stanove vino i ostalo ako se ne poštuje pravilo bližnjeg svoga svi smo mi jaki pametni imamo Vladu ona če nas izvuč iz krize,treba se upitat ko ih je doveo i gdje smo da bi sve krenulo bolje,iako sam siguran da nas domoljubi neče iznevjerit vidi se to po turizmu iznevjeriče nas gos.Vasiljković kojoj se kraj bliži ,ali varaju se i Unitaristi da če oni moči izvuči narod ,ipak vrlo brzo dolazi neko koji če pravit reda tako da utopija propada i nebojtese bit čemo svoj na svom.

Joj, joj, kakva psihodelija …

...

Kolega delije tražite preko,kod nas se govori drukčije za razliku od vas varteks je 5 posto u plusu sa sitnim novcima i vidi se radim iako nekad možda i pretjeram za to je i ovaj forum.Pozdrav kolegi lopini i savjet za tlak kolega postite 1 dan više ribe soka od rajčice bijeli luk,eto šta su nam donjeli čavapi i masni bureci tako da nam na jadranskoj obali ljudi stradavaju od infarkta. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Evo….rodjo je opet svoje poslag`o sa obje strane i sad bi se opet malo družio sa svima nama…. [lol]

Kolegice Ivana, zar je nestalo CASHA????
Koliko vidim nasukani ste

26.11.2010 - Dan D

– E… sad će paljba od Ivane.
– Samo da se vrati sa kupanja !

du du du .. nema nam pomoći

http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-sto-je-varteks-odustao-uzeli-smo-zemljiste-ali-cehok-nam-nije-pogodovao-155378.aspx

K tome i USKOK je pokrenuo istragu,…. a joooooooj Ivana pa kako su te samo navukli????

26.11.2010 - Dan D


http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-sto-je-varteks-odustao-uzeli-smo-zemljiste-ali-cehok-nam-nije-pogodovao-155378.aspx

K tome i USKOK je pokrenuo istragu,…. a joooooooj Ivana pa kako su te samo navukli????

kolega split, da li se to meni čini ili je između 12 i 15 gap ili u prijevodu na hrvatski, RUPETINA ?
čini mi se da bi to ivana mogla popuniti pa da se krene dalje prema 6 kuna

Rekao sam da se dno opet mora testirati jer nažalost po Ivanu ide u 2 serije.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close