VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bio sam u četvrtak na petak na fešti sa nekim poslovnim partnerima i bio je jedan trgovac iz Varaždina.
Kupe mercedesi ,kayen porschei,to nemoš vijerovat,u razgovoru bio je i Vartex tema nisam uspio puno doznati,dali če neki uspiti kupit po 17 ili + ostaje nam nepoznato do idučeg tjedna,samo na znanje napolju tekstilna industrija šije sjedišta za aute itd.Nadajmose poslje promjena u nadzornom odboru
boljitku ili nečem drugom ovakav promet kao u petak nisu imali super likvidne dionice,pozdrav imaocima
vartexa. [cool]

To ti se u VŽ šije već odavno ali ne u Varteksu već neki Box qurac palac. Austrijanci. Plaća nikakva. Za godinu dana zarade jedva za naslon za ruku u BMW.

who dares, wins




Zar nikom nije palo na pamet da su veliki nalozi na bidu od istog prodavača koji vam uvaljuje svoje dionice po 17kn…..i kad krdo lijepo pokupi sve što se da pokupiti, ti isti nalozi će jednostavno nestati, a vama će ostati dionice VART-R-1…..pa onda možete odlučiti hoćete li stiskati gore ili dolje…..

Ja se kladim da je kvart u pravu.
[/quote]

tako je! ovaj koji se iskrcava fingira kupnju! čim je netko opalio po bidu, svi ti "kupci" su se razbježali [bye]
[/quote]
Oštar dar zapažanja.Za glumiti budale potrošeno 600 k Kn.Skupa gluma.Ovo je bila ozbiljna kupnja.
Ne kažem i pametna jer uvijek može niže.O tome odlučuje konzorcij špekulanata.A mislim da ih
se ovdje dosta skupilo.A oni su sada gazde jer su ušli najniže.Ako se veliki ispuca idemo up.a ako
ima još municije možda se kupnja malo povuče.

Preporuka:
Ako krene up brzo kupujte da vam ne uteće
Ako krene dole kupujte još brže, jer imate šansu na najniži ulaz i na lijepu zaradu.
Dakle,pozivam vas na kupnju,a naročiti ako ste već kupili ovih zadnjih dana,ili imate dionice
od prije nekoliko godina kada je cijena bila desetak puta veća/nekima i petnaest puta/.
Pozivam vas na vozanje u Varteksu.Najprije ošišajmo prodavača,a poslije ćemo se šišati međusobno.

Iako je dionica u KOMI…kao i cijela firma…zbog siće , na koju je pala ….investitori
su ovih dana smislili plan ZA UMJETNO POVEĆANJE CIJENE ..kako bi zaradili ..kako kažu
..na smeću…..

Kolege , investitori- zar ste zbilje ludi da se s njima upuštate u prljavu trgovinu..u kojoj će
Vas sve prevariti..?

Održavat će informacije na razini rekla-kazala…zatim , podići cijenu na nenormalne visine,
PUSTITI VAS DA MALO ZARADITE …a onda – taman kad ste pomislili–ide to još gore..

BESPOVRATNO I SA LIJEPIM POZDRAVOM iz europskog Varaždina…pustiti Vas da ZAGLAVITE
na visinama , s kojih se niti sa 500 pozitivnih izvješća o poslovanju Varteksa – nećete
spustiti za par godina….

Sreća je samo u tome- što je EKIPA – jako smanjila svoje portfelje – vidite koji je iznos u
pitanju …pa Vas molim… BUDITE OPREZNI i samo oprezni… NE DOPUSTITE DA VAS PONESE
POHLEPA I NERAZUMNO KOCKANJE SVOJIM KAPITALOM….!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!





Zar nikom nije palo na pamet da su veliki nalozi na bidu od istog prodavača koji vam uvaljuje svoje dionice po 17kn…..i kad krdo lijepo pokupi sve što se da pokupiti, ti isti nalozi će jednostavno nestati, a vama će ostati dionice VART-R-1…..pa onda možete odlučiti hoćete li stiskati gore ili dolje…..

Ja se kladim da je kvart u pravu.
[/quote]

tako je! ovaj koji se iskrcava fingira kupnju! čim je netko opalio po bidu, svi ti "kupci" su se razbježali [bye]
[/quote]
Oštar dar zapažanja.Za glumiti budale potrošeno 600 k Kn.Skupa gluma.Ovo je bila ozbiljna kupnja.
Ne kažem i pametna jer uvijek može niže.O tome odlučuje konzorcij špekulanata.A mislim da ih
se ovdje dosta skupilo.A oni su sada gazde jer su ušli najniže.Ako se veliki ispuca idemo up.a ako
ima još municije možda se kupnja malo povuče.

Preporuka:
Ako krene up brzo kupujte da vam ne uteće
Ako krene dole kupujte još brže, jer imate šansu na najniži ulaz i na lijepu zaradu.
Dakle,pozivam vas na kupnju,a naročiti ako ste već kupili ovih zadnjih dana,ili imate dionice
od prije nekoliko godina kada je cijena bila desetak puta veća/nekima i petnaest puta/.
Pozivam vas na vozanje u Varteksu.Najprije ošišajmo prodavača,a poslije ćemo se šišati međusobno.
[/quote]

100-tka od mene kolega, bude tu puno "rudlavih" [pray]


Iako je dionica u KOMI…kao i cijela firma…zbog siće , na koju je pala ….investitori
su ovih dana smislili plan ZA UMJETNO POVEĆANJE CIJENE ..kako bi zaradili ..kako kažu
..na smeću…..

Kolege , investitori- zar ste zbilje ludi da se s njima upuštate u prljavu trgovinu..u kojoj će
Vas sve prevariti..?

Održavat će informacije na razini rekla-kazala…zatim , podići cijenu na nenormalne visine,
PUSTITI VAS DA MALO ZARADITE …a onda – taman kad ste pomislili–ide to još gore..

BESPOVRATNO I SA LIJEPIM POZDRAVOM iz europskog Varaždina…pustiti Vas da ZAGLAVITE
na visinama , s kojih se niti sa 500 pozitivnih izvješća o poslovanju Varteksa – nećete
spustiti za par godina….

Sreća je samo u tome- što je EKIPA – jako smanjila svoje portfelje – vidite koji je iznos u
pitanju …pa Vas molim… BUDITE OPREZNI i samo oprezni… NE DOPUSTITE DA VAS PONESE
POHLEPA I NERAZUMNO KOCKANJE SVOJIM KAPITALOM….!!!


Izgleda mi da se gubite.
Morate biti konkretniji.Pričate o pozitivnim izvješćima.Kada?Kolika bi trebala biti dobit?
Meni to izgleda još prerano iz core biznisa.Ali iz prodaje nekretnina ovi bi mogli zaraditi više
od FMPS kojem je to glavna djelatnost.
Kada dobit,kada gubitak,da li ući sada ili izaći ako si kupio na recimo 200.
Da li dokupiti radi smanjenja prosjeka ulaza ili pobjeći.trejdati ili ne trejdati.
Slijediti Ivanu ili Lopinu ili katastrofičare koji pišu katastrofično.I ništa ne rade već se sakrili
i čekaju veliki bul.I puše na inflaciji.Ali oni će sačuvati kapital.Ja ga sačuvati neću.Multiplicirati ću ga sa ulaskom u dionice kao što je Varteks.Čovjek koji je bio gotov i oživi postaje življi.
Muster je poslije saobračajne nesreće trebao biti nepokretni invalid,a kasnije je postao No1 u
tenisu.Da li će to možda postati baš Varteks.Tko pogodi skida kesu.

Kolega Lopina, dionica ima gornji tjedni boll na 21,5kn,a donji tjedni na 11kn….
Dakle 20% gore ili 30% dolje. A dalje kako bude. Stoga i da krene gore, pražnjenje na 22kn će biti ogromno,a to može rezultirati snažnim padom.
Stoga kretanje cijene u rasponu 11-22kn očekujem idućih 30 dana.

26.11.2010 - Dan D


Sreća je samo u tome- što je EKIPA – jako smanjila svoje portfelje – vidite koji je iznos u
pitanju …pa Vas molim… BUDITE OPREZNI i samo oprezni… NE DOPUSTITE DA VAS PONESE
POHLEPA I NERAZUMNO KOCKANJE SVOJIM KAPITALOM….!!!

gospođo Miami.

– dobro ste primjetili kako naši portfelji i nisu tako veliki.
– a možda zbog toga što nemamo lance apoteka u kojima možemo bezobrazno derati na raznoraznim maščurkama i stalno se žaliti na zdravstvano kako nam u rokovima ne plaća.
– a ja za razliku od vas pošteno varim i tokarim a u fušu ošišam i koju ovćicu i to bi bilo to.

– i sada bih ja trebala biti oprezna jer će se možda moći na VART zaraditi koja kunica.
– i dok vi ljetujete i bezbrižno gubite lovu na burzi ja po ovim vrućinama varim i puno radim.
– teško mi je, a još kada znam koliko ovaca trebam ošišati muka me hvata.

– bilo bi dobro da nas savjetujete i koliko ste love popušili, tu ste blizu prvog mjesta, znam po vašim investicijama.
– budite pošteni, napišite od kada vam ja trubim za te građevinare.

– a ovo je kocka, a kocku obožavam, puno je poštenija nego kladionica gdje namještaju rezultate.
– stvarno zanimljivo razmišljanje, kockanje.
– pa zašto ste onda vi gospođo miami prokockali svoju lovu na burzi ??????
– zašto ste se kockali, zašto niste lovu oročili u banci kada već pojma nemate o dioničkom investiranju.

– I love this game.
Pozdrav !

Pa kud si ti žena otišla za tokara i varioca, jes ti otac neki, što te nije dao u frizeraj [wink]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Moji nalozi sutra:
KUPOVNI NA 12,25KN
PRODAJNI 21,25KN

26.11.2010 - Dan D


Pa kud si ti žena otišla za tokara i varioca, jes ti otac neki, što te nije dao u frizeraj [wink]

Pa teže je biti na burzi nego tokariti i variti.Ali za mene i Ivanu i ne baš ove 2010.Ali 2008.sam prošao
pakao.Povečani krvni tlak mi je ugrožavao zdravlje.Gore od tokarenja..Kako se smirio crobi,a ja ostao i bez kredita ,tako se smirio i moj tlak.
Vjerujem da nisam jedini koji je prošao isto..Ima ih koji su nakon 2008.počeli kopati,a burzu zaobilaze i mislim da se nikada neće vratiti.Bog im dao zdravljke i da se drže što dalje tako da ja u slijedećih nekoliko godina mogu trejdati u podcijenjenim dionicama.Što u dužem vremenu bude veća stagnacija to bolje.A ovi što su otišli vani neka se ne vraćaju da nama ostane više.
A ovi što nesigurno očekuje signale za ulazak u dionice,da budu što slabijeg sluha i da ih čuju što
kasnije.Ovo nije kletva nego samo moja želja.

Vartex 14.08.2009 promet cca 700000kn,20.045 kom.Godišnjaci u akciji [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Vartex 14.08.2009 promet cca 700000kn,20.045 kom.Godišnjaci u akciji [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close