VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ljudi moji pa gdje nestade kupnja ??? [shocked].
Ne kužim kako ljudima nije čudno da se isti dan kad netko izlazi odjednom na kupnji namnože tisućice. I ne skidaju nego čekaju par posto niže. Više puta viđeno zadnjih mjeseci, no neki nikako da nauče.

Pa kad koleginica Ivana voli da je ošišaju…
Nisam prodavao niti kupovao….
Prodaja na 26kn kupnja na 11kn pa nek ide gdje tržište želi…
Dionice na slobodnoj poziciji
[/quote]
Split izaša na 17.I sada čeka na 12.Ja mislim da nebi trebali ispod 17,ali iskustvo ući da nikada neznaš.
Da nije izaša idemo na 42.Jasno.
A Splite da te nema trebalo bi te izmisliti.

Kolega Lopina, Split nije izišao, ne znam zašto dobivate taj dojam.
Samo danas nisam htio kupovati jer je bilo nekako umjetno, previše namješteno.
Split čeka 12kn jer tamo moramo se vratiti.

26.11.2010 - Dan D


Ljudi moji pa gdje nestade kupnja ??? [shocked].
Ne kužim kako ljudima nije čudno da se isti dan kad netko izlazi odjednom na kupnji namnože tisućice. I ne skidaju nego čekaju par posto niže. Više puta viđeno zadnjih mjeseci, no neki nikako da nauče.

A što mislite ako su ljudi odlučili kupovati na 17 jer im izgleda jeftino.
Pa da se zaista radi o pametnom prodavaču mogao je napucati dionicu na 20 do 25 i bez problema
izlaziti na 20.Ovo prodaje netko tko pojma nema,kao što nije imao pojma kada je ovo kupovao
desetak puta skuplje.Za tri dana ćemo možda biti pametniji jer je danas neko iskipa 1,5% svih
dionica ali prvih deset svi imaju preko 2,3% dionica/barem 40.000/ pa ne mora biti promjena u prvih deset.

Tako je kolega Lopina, strpljenje par dana i stvari će biti jasnije.

26.11.2010 - Dan D

Pa da se zaista radi o pametnom prodavaču mogao je napucati dionicu na 20 do 25 i bez problema
izlaziti na 20.Ovo prodaje netko tko pojma nema

Ako prodaje Validus prodaje vecinski dionicar i vlasnik firme koji drzi nadzorni odbor i upravu cijelu.
Ako oni neznaju onda neznam tko zna.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

hihihi

evo i mene, jesam vam falio [smiley]

sta je trejderi ?
niko nije mislio da moze proci preko 35 000 komada na na 17kn
e prevarili ste se

ko sto sam reko na ovakvim dionicama vrjede INFORMACIJE a ne fundamentalno znanje
split0009jr nema grafova ovde ,ne vrjede grafovi i nedaj targete od 42kn strefice herc kolegu PETINA
kolega PETINA do 30 ima samo 80% ali bez brige doce i to, obecajem vam

uslo je puno malih spekulanti neko ce dignut neki postotak a neko ce opet htjet vise pa izgubit a neko ce pricekat vrjeme i zaradit nekolko stotina posto /od17 do 70 je 300%, na ulozenih 100 000 to je dovoljno, ja ne znam sta ocete vise, ne valjda multimirjaderi postat?! [shocked]
a mozda padne na 12 al sa malko vecim prometom nego zadnji i za sad jedini put,hihi
sta onda? [lol]

jedino kolega lopina se trudi analizirat, drugi lupetaju sve i svesta
samo kolegi neki dan VART-R-1 nije bio u fokusu kad ga splitt009jr pitao sta misli gdje je dno
ali kolega lopina ima muda i korektan je, kolega [thumbsup]
a cim je dosla i ivana sedma znaci da ce bit svasta, hihi a ja vec znam da ce biti svasta,vec nekolko mjeseci znam i cekam

inace prema BV ovo je stvarno bagatela /s time da nekretnine vrijede i vise/ restrukturiranjem poslovanja i smanjenjem broja zaposlenih moze i solidno poceti poslovati sto ne znaci da ce se to dogoditi hihihi
ne zaboravite da je vartkes brend i da ce…. toliko o varktsu, ostale informacije nisu za forum

posjedujem manju kolicinu koju mislim povecat , ne brinem se bice dovoljno prodavaca

ps. nije da vas plasim al pogledajte sto je bilo na FMPS od onog velikog izlaska na 23,75 i ulaska mladih i nadobudnih spekulanta zeljnih 50% u deset dana
to ne znaci da ce isto tako biti i ovde, al i prije nekolko mjeseci je bilo vecih prometa na 27-28 kad sam reko da cu ga pricekati malo nize [lol] [lol]

do sljedeceg naseg druzenja [bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Promet je bio znakovito snažan, al nije odveo gore u željenom iznosu… ako ponedjeljak pokaže rast, definitvno dokup, ako ne, sačuvati CASH do daljnjega, možda i 12kn.
U svakom slučaju imam nešto Varteksa i na ovoj cijeni ne prodajem, al da imam za dokup itekako imam. Al ne po 17kn već po 11kn gdje je donji BOLL.

26.11.2010 - Dan D



Ulaz Splita je na 30 i više pa bi se sa izlaskom na 40 pokrio bez gubitka.
sa 16 na 40 je ipak previše,a možda i nije.

.
Glede mog ulaza kolega malo ste se tu prešli. Istina je da sam kupovao na 30kn.
Dalje, kupovao na 26 i 27
to sam uredno utopio na 19kn.
[/quote]
uhhhh pa pušiš vec 50 %

šta je to za tebe [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Bio sam u četvrtak na petak na fešti sa nekim poslovnim partnerima i bio je jedan trgovac iz Varaždina.
Kupe mercedesi ,kayen porschei,to nemoš vijerovat,u razgovoru bio je i Vartex tema nisam uspio puno doznati,dali če neki uspiti kupit po 17 ili + ostaje nam nepoznato do idučeg tjedna,samo na znanje napolju tekstilna industrija šije sjedišta za aute itd.Nadajmose poslje promjena u nadzornom odboru
boljitku ili nečem drugom ovakav promet kao u petak nisu imali super likvidne dionice,pozdrav imaocima
vartexa. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode




Ulaz Splita je na 30 i više pa bi se sa izlaskom na 40 pokrio bez gubitka.
sa 16 na 40 je ipak previše,a možda i nije.

.
Glede mog ulaza kolega malo ste se tu prešli. Istina je da sam kupovao na 30kn.
Dalje, kupovao na 26 i 27
to sam uredno utopio na 19kn.
[/quote]
uhhhh pa pušiš vec 50 %

šta je to za tebe [bye]
[/quote]

ispravak

ma nije 50, 30 je

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Svi su ušli u VARTEX , a promet 598 k… [wink] To je glavni stožer i brutalni kapital ove burze?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

E moj kolega Delux, pa postavite link na taj moj gubitak jer ovako samo iznosite laži.
Slabo čitate kolega Deluksić, meni je Varteks +4% otkako trgujem zadnjih par mjeseci.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close