VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– zahvaljujem vam na jedinicama.
– ali zato ću vas ošišati na ovoj dionici.
– i više tu ne pišem.

– I love this game.
Pozdrav !


Zar nikom nije palo na pamet da su veliki nalozi na bidu od istog prodavača koji vam uvaljuje svoje dionice po 17kn…..i kad krdo lijepo pokupi sve što se da pokupiti, ti isti nalozi će jednostavno nestati, a vama će ostati dionice VART-R-1…..pa onda možete odlučiti hoćete li stiskati gore ili dolje…..

Ja se kladim da je kvart u pravu.

Bacite pogled trenutačno na k/p (prvih 10)…. [lol] [lol]



Zar nikom nije palo na pamet da su veliki nalozi na bidu od istog prodavača koji vam uvaljuje svoje dionice po 17kn…..i kad krdo lijepo pokupi sve što se da pokupiti, ti isti nalozi će jednostavno nestati, a vama će ostati dionice VART-R-1…..pa onda možete odlučiti hoćete li stiskati gore ili dolje…..

Ja se kladim da je kvart u pravu.
[/quote]

tako je! ovaj koji se iskrcava fingira kupnju! čim je netko opalio po bidu, svi ti "kupci" su se razbježali [bye]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Ljudi moji pa gdje nestade kupnja ??? [shocked].
Ne kužim kako ljudima nije čudno da se isti dan kad netko izlazi odjednom na kupnji namnože tisućice. I ne skidaju nego čekaju par posto niže. Više puta viđeno zadnjih mjeseci, no neki nikako da nauče.

hihi, preko 500.000 prometa, možda dođe do 600.000

ako je ivana stvarno umiješana u "buđenje", pozivam ju na ZVCV :-))

Na žalost, i ja sam to naučio "the hard way"…..
I mene je tako par puta "oženio" kad sam se gurao na bidu ispred njega na nešto višim razinama…..
Zato ovdje lijepo i bilježim par tisuća kuna minusa….. [angry]

Kakva je ovo zadnja transakcija , jeli to priprema za novu fintu u ponediljak , ali sa 600 kom.? Samoubojica ili se misli na isti način iskrcavat , samo na 17,5-18 , ali teško , danas smo vidili da je bid falšeg karaktera.


Ljudi moji pa gdje nestade kupnja ??? [shocked].
Ne kužim kako ljudima nije čudno da se isti dan kad netko izlazi odjednom na kupnji namnože tisućice. I ne skidaju nego čekaju par posto niže. Više puta viđeno zadnjih mjeseci, no neki nikako da nauče.

– napisala sam kako neću više pisati na ovoj temi ali ovoliko neznanje jednostavno trebam komentirati.
– a vidim kako i velika većina nema pojma kad ovome liku za neznanje djelite stotke.
– a griješi i po pitanju kada nudi okladu.

– gdje je nestala kupnja, fondovska industrija prije zatvaranja burze zatvara pozicije na burzi.

– a vi gospon Bill se možete i dalje čuditi kada ništa ne kužite.
– je li barem kužite kako ste pogubili lovu na burzi, ili vam je i to nejasno.

– uglavnom danas je bila jedna stvarno zanimljiva igrica na burzi.
– želim vam ugodan vikend.
– a daljnje šišanje slijedi sljedeći tjedan, samo molim bez gužve.

– I love this game.
Pozdrav !


Ljudi moji pa gdje nestade kupnja ??? [shocked].
Ne kužim kako ljudima nije čudno da se isti dan kad netko izlazi odjednom na kupnji namnože tisućice. I ne skidaju nego čekaju par posto niže. Više puta viđeno zadnjih mjeseci, no neki nikako da nauče.

Pa kad koleginica Ivana voli da je ošišaju…
Nisam prodavao niti kupovao….
Prodaja na 26kn kupnja na 11kn pa nek ide gdje tržište želi…
Dionice na slobodnoj poziciji

26.11.2010 - Dan D

A glede targeta, nestrpljivim dioničarima preporučujem da pričekaju nagli propad do 11-12kn a onda kupuju… samo strpljivo, ne ulaziti u mlin velikima…

26.11.2010 - Dan D


hihi, preko 500.000 prometa, možda dođe do 600.000

ako je ivana stvarno umiješana u "buđenje", pozivam ju na ZVCV :-))


Da,600.000 kn,35.525 U jednom danu veći promet nego u zadnjas tri mjeseca.

"Mudar"prodavač cca 30.000 kom prodavao po 17. nešto što vjerovatno nije kupovao manje od 100 i više.
Sigurno je da kada je kupovao nije bio pametan kupac.
Današnji promet veći nego u zadnja tri mjeseca..
Dionica postaje likvidna,a mogla bi postati i likvidnija ako se veliki dodatno iskrcaju
Iskustvo nas ući da je:

OPTE zaronio na velikom prometu i uzletio bez razloga ,naravno ako špekulacija nije razlog

HGSpot nakon velikog pada na 23 uz veliki promet doletio na 119 i sletio jer je rast bio špekulativan

VLDS nakon velikog pada na 13 kn prije 15 mjeseci isto uz veliki promet odletio na 36,pa se vratio
nazad zbog problema u poslovanju,ali mislim da će nazad na barem 25 jer kako bi raste Varteks
tako i NAV Validusa raste.

DKVS sa 38,na 30,pa na 8,pa na nazad na 30 pa na 6 pa na 10.Ajme majko koje ludilo.

Najprije veliki promet na niskim cijenama,pa žestoki rast.Mislim da je scenarij isti.Sada će nam doći tehničari jer oni vole veliki promet.

A gdje će cijena:neki kažu na 12 ,a neki na 42.Sve moguće.
Sadašnja zadnja cijena 18.
12:18=0,67 pušika 33%
42:18=2,22 zarada 122%

Odluka je na vama,ali veća je vjerovatnost da ćemo prije na 30 s obzirom na BV od preko 130 kn.

A što će se dogoditi ako se ovdje primjeni model C za pomoć poduzećima.Recimo kao što je
dogovoreno za Badel.

Bitno je da se trejda.U ovoj dionici se vrtim od 29.Kupujem,prodajem ,mislim da čak nisam izgubio
iako je padala jer je imala povremene zalete po ASKU.

Ali sada će veliki špekulanti ovdje zaigrati.Ivana prijeti.Jedini odgovor je da analiziramo stvarnu
vrijednost Varteksa i da se ne bojimo ako smo kupili ono što vrijedi.
A po 18 kn Varteks je bagatela.
Ovo nije poziv na kupnju,ali ako želite biti sudionik ove igre dionice se moraju kupiti.
Svim novim vlasnicima Varteksa želim ugodan vikend,a starim želim da vrate uloženo.Što prije to bolje.

New Report

Close