VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

blueman,
nisam rekao dobro nego ohrabrujuće,ako ste uopće komentirali moj post.

klodovik

PO cemu ohrabrujuci.
Prihodi manji, gubitak veliki.
Zgrade nece biti sljedec godine da opet isto naprave?

Jedino kresanje troskova.
Svih.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


varteks spašava državni monopol poput civilki i ostalog koje se moraju potrošiti u njihovim preskupim trgovinama. Mislim da je to nepošteno prema mlađim ljudima koji te bonove moraju nekome pokloniti jer si oni tamo ništa ne mogu naći. Dakle varteks kao firma 70% da ide dolje jer ne vrijedi ništa, 30% da ide gore jer će im država opet naći neki posao

Kolega oblačenje u Varteksu na neke bonove je hrvatska sudbina. Skoro svi smo to prošli. Ja sam bio oblačen na obveznice za izgradnju auto puta bratstva i jedinstva.
Nego šta je to danas? Tko rasprodaje? Jel Čehok ili Milanče? Stalno se neka murija po tom VŽ mota i samo čekam koga će prvoga za ruku. Mislim da mu uruči priznanje. Od zaštićenog svjedoka [lol]

who dares, wins

Rast na snažnom volumenu, definitivno preokret, kad se prodavač riješi ostatka ide se snažnije gore

26.11.2010 - Dan D

Ne bi se iznenadio da se Varteks prodaje strancima, točnije Nijemcima!

26.11.2010 - Dan D


Rast na snažnom volumenu, definitivno preokret, kad se prodavač riješi ostatka ide se snažnije gore

Splićo bolan daj neki graf jerbo sam bez njega skroz na skroz dezorijentiran na ovoj dionici.

who dares, wins

Zar nikom nije palo na pamet da su veliki nalozi na bidu od istog prodavača koji vam uvaljuje svoje dionice po 17kn…..i kad krdo lijepo pokupi sve što se da pokupiti, ti isti nalozi će jednostavno nestati, a vama će ostati dionice VART-R-1…..pa onda možete odlučiti hoćete li stiskati gore ili dolje…..


Zar nikom nije palo na pamet da su veliki nalozi na bidu od istog prodavača koji vam uvaljuje svoje dionice po 17kn…..i kad krdo lijepo pokupi sve što se da pokupiti, ti isti nalozi će jednostavno nestati, a vama će ostati dionice VART-R-1…..pa onda možete odlučiti hoćete li stiskati gore ili dolje…..

a možda je svizac umotao dionice u čokoladu…..
kakve gluparije pričate kolega Kvart….

26.11.2010 - Dan D

Veliki promet na dnu.Tehničari preimječuju da se nešto događa,ali oni će to primjetiti tek za vikend.
I početi kupovati i VART ide up.I to je logika.
Ako VART ide u stečaj ide strelovito na 25.Naspucati će ga ekipa radi izlaska.
Ako država primjeni model C,mogao bi i na 42 kao što kaže Splićo.Ali neće ići odma gore,nego će
ponovno poljubiti 12 ili 13.I ja ću tu biti na kupnji.Ali biti ću i na kupnji i prodaji na 25.To je trejderska zbilja.Bitno je da se nešto događa.Što veći promet veće šanse na dnevnu zaradu.
Za dugoročne dobra prilika.

Tako je LOPI, odmah na 12kn i prodaja 25kn pa nek ide gdje drugi žele…

26.11.2010 - Dan D


Ali neće ići odma gore,nego će
ponovno poljubiti 12 ili 13.I ja ću tu biti na kupnji.

– ne pamtim kada sam zadnji put pisala na ovoj temi.
– podignem vam vart iz mrtvih, oživim ovu dionicu i vi bi te sada to po 12kn.
– pa kolko sam uložila znanja, truda, vremena kako bih ju vam je podigla.

– samo nemojte me ljutiti jer kako je išla gore tako može i dolje.
– a u plusu sam tu tako da su moguće i veće zahebancije.

– I love this game.
Pozdrav !


Tako je LOPI, odmah na 12kn i prodaja 25kn pa nek ide gdje drugi žele…

– što je gospon Splićo, prodali smo svih 100 dionica Varteksa i sada ga čekamo na 12kn.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close