VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da je netko sa 65 komada (1222 kn) skinutih s aska stjerao VART u + blokadu, valjda nije pročitao novosti [bye]

HŽ izigrao dogovor s domaćim tekstilcima o izradi novih službenih odijela?

Uprava HŽ-a inzistira na tkanini tvrtke Klopman iz Italije, što je signal da su odredili i tko će šivati iako se ponude primaju do 18. kolovoza, tvrde tekstilci

Hrvatske željeznice i nekoliko tvrtki iz tekstilne industrije prije dvije godine dogovorili su partnerstvo u šivanju službenih, zaštitnih i radnih odora. Bio je to povijesni pomak od kojega su tekstilci imali velika očekivanja. HŽ je godinama odore šivao od uvozne tkanine, a spomenutim sporazumom prvi su put usvojeni parametri koje je HŽ Infrastruktura uvrstila u Propisnik o zaštiti na radu. Domaća industrija tekstila razvila je tkaninu i istkala 35.000 metara. Međutim, šivaći strojevi nisu zabrujali. Tkanina je još na lageru, a kako se situacija razvija, mogla bi tamo i ostati. Krenuli su zakulisni pritisci, prisjeća se jedan sudionik dogovora, želeći ostati anoniman. Potom se, kaže, dogodila nezgoda s nagibnim vlakom u Rudinama, promijenjena je Uprava HŽ-a i natječaj poništen…. PD

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

NA tom ugovoru Vart nije ni konkurirao tak da nema veze…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Meni se čini da je ovo bio BREAK ili proboj!

26.11.2010 - Dan D

Evo i graf da znate što slijedi….koliko vidim ovo je struganje po dnu…. graf kaže nema više ispod cijene…. a padajući klin (nisam nikad vidio strmiji) će sad probiti, al put gore.
Target 42 kn….

26.11.2010 - Dan D


Meni se čini da je ovo bio BREAK ili proboj!

A meni se Čini da je netko vidio izvješće,poslovanje bez gubitka u drugom kvartalu i rasta BV,zatvorija oči i puknija
bez razmišljanja.
A da ide na 42 je logično.Ulaz Splita je na 30 i više pa bi se sa izlaskom na 40 pokrio bez gubitka.
sa 16 na 40 je ipak previše,a možda i nije ako ima kupaca,a ovdje je dosta špekulanata ušlo na
30 pa bi tu mogao biti veliki otpor.



Meni se čini da je ovo bio BREAK ili proboj!

A meni se Čini da je netko vidio izvješće,poslovanje bez gubitka u drugom kvartalu i rasta BV,zatvorija oči i puknija
bez razmišljanja.
A da ide na 42 je logično.Ulaz Splita je na 30 i više pa bi se sa izlaskom na 40 pokrio bez gubitka.
sa 16 na 40 je ipak previše,a možda i nije ako ima kupaca,a ovdje je dosta špekulanata ušlo na
30 pa bi tu mogao biti veliki otpor.
[/quote]
Bravo kolega Lopina, moj savjet Vam je odmah prodati Validus i kupovati Varteks!

26.11.2010 - Dan D

Bravo Splite.Mudar savjet zlata vrijedi.Ali trebalo je to naptaviti prije ovog udara.Prodati Validus
po 12,50,kupiti Varteks po 16.Eventualni proboj Varteksa preko 25 kapitalizirati ,vratiti se u Validus
i kupiti 50% više Validusa.To se zove bajka.Ali u takvim transakcijama se zna i izgoriti.

BV 134 ,a bilanca značajno bolja.
Blago onome tko je ušao po 16.Bio je to brzoprstić,jer ja nisam ni vidio izvječće iako stalno na ZSE jer čekam izvješće LPLH.

Evo Splite da i tebi svane.Kupac 95 kom na granici blokade po 17,58 prodao 65 kom po 18,80 bježi
sa kupnje.Malo mu 7% u sat dva.A što ti je ljudska pohlepa.Nikada dosta.

Hvala kolega Lopina! Lijepo je vidjeti kako ovaj kvartal Varteks bilježi dobit u poslovanju!
Možda se neke stvari ovdje okreću nabolje za dioničare.

26.11.2010 - Dan D

Evo još jednog burek investitora pohlepnika..Kupio je 350 kom po 16,80 stavio se na prodaju na 18,80.
I uteka sa prodaje.Malo mu 700 kn ili 12% u dva sata.
Čovječe ,ne budi pohlepan.To je grijeh.


Vidim da je netko sa 65 komada (1222 kn) skinutih s aska stjerao VART u + blokadu, valjda nije pročitao novosti [bye]

HŽ izigrao dogovor s domaćim tekstilcima o izradi novih službenih odijela?

Uprava HŽ-a inzistira na tkanini tvrtke Klopman iz Italije, što je signal da su odredili i tko će šivati iako se ponude primaju do 18. kolovoza, tvrde tekstilci

Hrvatske željeznice i nekoliko tvrtki iz tekstilne industrije prije dvije godine dogovorili su partnerstvo u šivanju službenih, zaštitnih i radnih odora. Bio je to povijesni pomak od kojega su tekstilci imali velika očekivanja. HŽ je godinama odore šivao od uvozne tkanine, a spomenutim sporazumom prvi su put usvojeni parametri koje je HŽ Infrastruktura uvrstila u Propisnik o zaštiti na radu. Domaća industrija tekstila razvila je tkaninu i istkala 35.000 metara. Međutim, šivaći strojevi nisu zabrujali. Tkanina je još na lageru, a kako se situacija razvija, mogla bi tamo i ostati. Krenuli su zakulisni pritisci, prisjeća se jedan sudionik dogovora, želeći ostati anoniman. Potom se, kaže, dogodila nezgoda s nagibnim vlakom u Rudinama, promijenjena je Uprava HŽ-a i natječaj poništen…. PD


Ne netko je iskoristio priliku,a već je dobro u Varteksu.Potrošio 1220 sa potencijalnom zaradom od desetak posto i privukao pažnju.
Vidim da vi čuvate interese malih investitora.
I to je jako lijepo od vas,ali bez rizika para nema.
Nadam se da ste iskoristili ovu priliku i ušli u Varteks po 16.To je bila dobra prilika.


Vidim da vi čuvate interese malih investitora.
I to je jako lijepo od vas,ali bez rizika para nema.
Nadam se da ste iskoristili ovu priliku i ušli u Varteks po 16.To je bila dobra prilika.

Ne, nisam ušao niti namjeravam jer se radi o polupropaloj firmi iz koje se netko veći danima iskrcava, a ovo skidanje s aska je samo da navuče naivce da se uključe u igru.
Takve prljave igre raskrinkavao sam na DKVS, a i ovdje ću, bez brige, tako da ne navučete nove nesretnike unutra kako ste ih navukli po 20-25 kn u DKVS pa su ostali i bez gaća.
Vjerujem vam da za takve kao vi teče med i mlijeko dok ima neiskusnih ulagača/forumaša za deranje kojima na kraju ostanu gole kosti dok se vi gostite njihovim mesom. Dobar tek!!!

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close