VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izvozno orijentirana firma sa pogonoima i nekretninama ,toliki gubitak trebala bi se država zapitati dali je tu igra kao sa Protegom i poslat uskok,također nevidim zašto na Hr tržištu ne plasiraju više ,naša privreda ovisi o Hr proizvodima ako EU i svijet štite svoj interes ,mi uvozimo nekvalitetno i strano.Ili če firma doživit sudbinu Đakovštine……… [wink] [wink]

Bingo kolega! ne mislite valjda da je cilj velikih dioničara da s vama diele imovinu ili dobit? firma se stjera u stečaj, pa se na brzinu rasprodaju atraktivne nekretnine u pola cijene ili za manje, a mali dioničari pušikara

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Kolega svi mi to vidimo da je stanje u privredi loše dali je zbog krize ili kako vi gore navodite nečeg drugog bumo videli ,i nebi im bio u koži onima koji nam misle otimat djedovinu,očevinu koju smo zajedno stvarali reforme moraju doči zavisi kako je neko shvatio demokraciju i privatizaciju. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Vlasnik sam nekoliko stotina dionica sa ulazom od 21,80.

Kolega Lopina, koliko primjetim postavio se neki veći market maker od vas na ovoj dionici.
Gdje prognozirate dno jer me zanima kupovati?

26.11.2010 - Dan D



Vlasnik sam nekoliko stotina dionica sa ulazom od 21,80.

Kolega Lopina, koliko primjetim postavio se neki veći market maker od vas na ovoj dionici.
Gdje prognozirate dno jer me zanima kupovati?
[/quote]
Nije mi u fokusu.Izlazio i ulazio.Nešto istrejda.
A gdje je dno.Pojma nemam.Jedna lipa,manje ne može.

http://www.poslovni.hr/vijesti/glavna-skupstina-varteksa-otkazana-zbog-nedolaska-predstavnika-validusa-153596.aspx

Nevjerojatno da se na glavnoj skupštini nije uspjelo skupiti 30% kapitala.

sa 250kn iz 2008 na 15 ,to se zove brutalni izgubljeni kapital,nigdje samo u RH,Grčka je Amerika za nas,ali ovi naši vladari i šefovi mogu uništit još više i da zato niko neodgovara i u nadzornim odborima
dobiju samo drugu poziciju,dok se kod nas ne otvori ponovo ,,,goli otok….,nema nam spasa,i pitam se gdje je dno ,ako se nekog još na taj gubitak bude oporezivalo.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Ne brinite kolega Milušić, dno se struže, jako jako fino, vrijeme je za kupovinu…
a onda jedan OGROMNI GAP do 40kn da neki nauče kako ne gubiti gaće!

26.11.2010 - Dan D

Jedino zaboravljaš da radnici dobivaju dionice po 12 kn ;-).

Pa kolega Gates, ja nisam kupovao po 36kn kao Vi, a ispod 12kn neće!
Pa i radnici Belja dobivaju po 30kn pa ne vidim da je Belje na 30kn još…
Polako kolega, strpljiv sam ja…ovdje je u tijeku posljednji dio slagalice…
Spuštanje do 12kn pa prodaja radnika po 28kn i svi sretni! he he he

26.11.2010 - Dan D

Hvala na tipu kolega Gates, dakle oko 12kn da se postavim na kupnju?

26.11.2010 - Dan D


Ne brinite kolega Milušić, dno se struže, jako jako fino, vrijeme je za kupovinu…
a onda jedan OGROMNI GAP do 40kn da neki nauče kako ne gubiti gaće!

Kolega split009, po vama je vrijeme za kupovinu bilo pred 2 mjeseca na 30 kn i hvalili ste se da ste se dobro nakrcali jer ide raketa na 40 kn i nagovarali ste druge na kupnju pišući desetine postova. Od tada VART samo pada i pada, sad je na 15 kn,a nebo zna gdje je dno. Koliki je ovdje vaš gubitak teško je i zamisliti. Vašim trejdanjem jednom zaradite burek, a drugi put izgubite 10 ručkova i večera. [shocked]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!



Ne brinite kolega Milušić, dno se struže, jako jako fino, vrijeme je za kupovinu…
a onda jedan OGROMNI GAP do 40kn da neki nauče kako ne gubiti gaće!

Kolega split009, po vama je vrijeme za kupovinu bilo pred 2 mjeseca na 30 kn i hvalili ste se da ste se dobro nakrcali jer ide raketa na 40 kn i nagovarali ste druge na kupnju pišući desetine postova. Od tada VART samo pada i pada, sad je na 15 kn,a nebo zna gdje je dno. Koliki je ovdje vaš gubitak teško je i zamisliti. Vašim trejdanjem jednom zaradite burek, a drugi put izgubite 10 ručkova i večera. [shocked]
[/quote]
puši on na veliko, a još se i zadužuje
Zaradi za burek a potroši na lude gljive…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close