VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sniženje 50% tak je i u dinicama sim. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

To nemoš vijerovat da sa 200kn srušite Varteks 26%,niko ništa ne poduzima ,a svi gledaju dionice koje su za ovaj mjesec skočile 30 posto kao nekretnine itd.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

hihihi
igre tek pocinju na vartesku

nisam se mislio javit a nisam mogao na ovo ne se javit

sta mislite kolko ce rasti da dode na 50 il na 100?

500 do 1000%!!

a doci ce i neki ce tolko zaradit,a samo do 30 mora rasti 150% hihihi

uvazeni kolega mulisuc vi ste bili smireni uvjek vec sam mislio sto koristite po vasim postovima al ako je ovo vas uznemirilo onda je gadno

kako li je tek kolegi PETINA?? [shocked]

kolega drzte se, doce na 30 i prek toga a do tad neki trebaju uci da bi digli 500% i vise

[lol]

[bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

modrobradi @

Sa takvom racunicom(matematikom) ti sigurno dobro prolazis na TK. Atek pisanje!!!
SUPER!!!!!! Kad to dvoje spojis ,nebih se cudio da jednog dana napises i knjigu o TK.

Đakovšina u stečaju ima MCAP 8 mil kn, dok Varteks ima 27 mil kn.
Ako padne na 10 kn ovo nebi bila luda stvar.
Ako je bilanca točna imovina je veća od dugova, poslovanje je nikakvo ali ovo mi mogla biti isplativa kocka oko 10 kn ako Validus bude prodavao.

Kol kakav pad ….prodao Vlds,zaradio ,prodao Kaba iako me je njihov odvjetnik pokušao uvjeriti da dionica vrjedi 150kn ja sam izašo sa 20%dobiti sad bi bio 50%u minusu,i priznajem ušao u Varteks.Malo razmislite i analizirajte ko tu pada ,mislim da je na 12,15kn dionica bila samo ovaj mjesec i nikad više… [proud]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Ako padne na 10 kn ovo nebi bila luda stvar.
Ako je bilanca točna imovina je veća od dugova, poslovanje je nikakvo ali ovo mi mogla biti isplativa kocka oko 10 kn ako Validus bude prodavao.

Ovaj koji je jučer uzeo 1500 komada na 19 sigurno računa s tim…. [lol]



Ako padne na 10 kn ovo nebi bila luda stvar.
Ako je bilanca točna imovina je veća od dugova, poslovanje je nikakvo ali ovo mi mogla biti isplativa kocka oko 10 kn ako Validus bude prodavao.

Ovaj koji je jučer uzeo 1500 komada na 19 sigurno računa s tim…. [lol]
[/quote]
I ovi su znali računati![lol] [lol] [lol]
Valjda….

sve je ok samo da izađu ovi iz validusa ,,,,Varteks nije validus,,,,milom ili….. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Na sjednici gradskog vijeća N.Marofa raspravljalo se o mogućnosti preseljenja Varteksa
u bivše pogone Levisa.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

To nemoš vijerovat dođeš na sjednicu 400km i onda se ne održi zbog validusa,bez obzira na stanje napolju kod varteksa samo padovi od 10 pa na dalje. [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Izvozno orijentirana firma sa pogonoima i nekretninama ,toliki gubitak trebala bi se država zapitati dali je tu igra kao sa Protegom i poslat uskok,također nevidim zašto na Hr tržištu ne plasiraju više ,naša privreda ovisi o Hr proizvodima ako EU i svijet štite svoj interes ,mi uvozimo nekvalitetno i strano.Ili če firma doživit sudbinu Đakovštine……… [wink] [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close