VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nevjerovatno, jučer postavio nalog kupnje na 17,8kn nekih 900 i 200kom, al nitko da proda, danas ne pratim i ode sve…. stvarno užas…

ajde ljudi uzeo sam ja par tisucica danas i jos cu…..s LOPINOM do 40 kn…ha ha…pozdrav

E moj Mertojak,ja ti šečem po Žnjanu svaki dan da bi se oporavija od ovih udara.Sada blokada u plusa,
a u otvaranju blokada bi bila u minusu da su drugačija pravila burze.Ludilo.
Ali ja 40 neću dočekati.Ja sam ti burek investitor,koji se zadovoljava 5 do 10%,ali danas sam uzeja
20% dionica više_prodao pa kupio.Pa da još dionica skoći 100% na tih već uzetih 20%.
To bi bilo zarada od 140 %.Previše je to za očekivati.Ali za godinu dvije bi to mogli očekivati.

A tko je bio na prodaji sa onih tisiću komada na prodaji,koji se nabildava samnom.Meni je otkinulo
deset komada po zadnjoj cijeni.
Ja sam Eustahije Brzić.
Neka se ne ljute dugoročni jer da nije mene promet bi bio puno manji.
Bio sam market maker na ovoj dionici više od mjesec dana.
Sa 200 do 500 dionica i 2.000 do 5.000 kn za nabildavanje na BIDU.To je bio pravi brutalni kapital.
Osječao sam se napušten od svih.Napokon da se i ovdje nešto počelo događati.Samo da dionica
radi.

Gledam ove ocijene i ponosan sam.Svi dobili stotke.Narod se zaželija da se piše pa makar dionica
bila i u padu.Forum je mjesto gdje špekulanti surađuju,podvaljuju,likuju..
Bitno da se nešto događa i da uđemo u fokus.


Gledam ove ocijene i ponosan sam.Svi dobili stotke.Narod se zaželija da se piše pa makar dionica
bila i u padu.Forum je mjesto gdje špekulanti surađuju,podvaljuju,likuju..
Bitno da se nešto događa i da uđemo u fokus.

Predlažem SPREAD kupnja prodaja 12-22kn

26.11.2010 - Dan D



Gledam ove ocijene i ponosan sam.Svi dobili stotke.Narod se zaželija da se piše pa makar dionica
bila i u padu.Forum je mjesto gdje špekulanti surađuju,podvaljuju,likuju..
Bitno da se nešto događa i da uđemo u fokus.

Predlažem SPREAD kupnja prodaja 12-22kn
[/quote]
Dogovoreno.Kupujem na 12.
Ali bilo bi poželjno da me prije skupite na 21_dajem diskont od 5%.Jer nemam keša.

He he, kolega Lopina nije mudro biti bez casha:

kupnja postavljanje: 12,85kn, 15,4kn, 17,1kn
prodaja postavljanje: 19,8kn, 21.5kn, 26kn.

Spreda S3 i R3 linije je zastrašujuće velik, čekam na 12,85 s nekih 2000kom u serijama po 250kom.

26.11.2010 - Dan D

Gledajte kako ovaj sa 1000 komada navlaći, kod takvih cifra se ne gleda za 10 kuna!

Spusti cijenu na svoj target i onda se mali upecaju!

Očito ovaj sa 1000kom pritisne da izmami jeftinu prodaju pa naravno čim pokupi još dionica izmakne se! Akumulacija u tijeku!

26.11.2010 - Dan D


Očito ovaj sa 1000kom pritisne da izmami jeftinu prodaju pa naravno čim pokupi još dionica izmakne se! Akumulacija u tijeku!

Problem je u tome što vi to tvrdite još od kada je cijena bila 200 kuna a vidimo gdje je došla, ja bih rekao da pametni bježi a naivci kupuju.



Očito ovaj sa 1000kom pritisne da izmami jeftinu prodaju pa naravno čim pokupi još dionica izmakne se! Akumulacija u tijeku!

Problem je u tome što vi to tvrdite još od kada je cijena bila 200 kuna a vidimo gdje je došla, ja bih rekao da pametni bježi a naivci kupuju.
[/quote]
Da taj koji prodaje 1000kom želi prodati, on bi već prodao te dionice. A ovako sjediti cjeli dan za monitorom pomicati naloge, to se vidi da je ćista navlakuša!

Stavite mu na Bid par tisuća malo niže pa ćete vrlo brzo vidjeti da li je navlakuša ili nije. [lol]


Stavite mu na Bid par tisuća malo niže pa ćete vrlo brzo vidjeti da li je navlakuša ili nije. [lol]

Bzvz si navlačiš lošu karmu, a treba će ti sva sreća svijeta na VLDS. [huh]

New Report

Close