VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hihihi
ovo je za ne poverovat
igre bez granica na vartesku
dobro, cemu sad ovo, niste se valjda uplasili mene i udrili po prodaji? ko je ovo napravijo, sigurno FIMA
[angry] [lol]

Da si malo duze na TK znao bi o cemu se radi a ti i dalje stoj na bidu i cekaj kada ce ti upast po 23 kn.

jos kad bi ti kazao da je meni danas uletilo po 27 kn.
[cool] [rolleyes]

sutra limit je na 25,99 [shocked]
vidim ovde su neki razjunacili
ja jos ostajem pri svojem, prodavac bijo bi zdovoljan da mu kupim par ilijada ali po 23-24 iznad je preskupo
sam ovi sto su sad na kupnja, moraju maket naloge, doce to dole
kad se makne kupnja prodaja ce ic dol
nema kamo [angry]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Moram vas razočarati kolega Modrobradi, danas smo imali impuls, dakle 26kn je bilo dno i niže više ne može. Sutra prognoziram nastavak rasta gore…

26.11.2010 - Dan D


Samo se ti nadaj, Varteks nikada nije bio ovako nisko…i mislim da i neće više nikada biti.

Varteks nikada nije bio u goroj situaciji nego sada..a vijesti koje dolaze govore da je sve gore i gore [cry]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!



Samo se ti nadaj, Varteks nikada nije bio ovako nisko…i mislim da i neće više nikada biti.

Varteks nikada nije bio u goroj situaciji nego sada..a vijesti koje dolaze govore da je sve gore i gore [cry]
[/quote]
Kolega wein vaš loš druk ne prolazi, ovdje postoji jedan jako simpatičan bullish pattern i on veli idemo do 42-43kn za početak.
Al vi slobodno postavite naloge kupnje na 23kn i fino čekajte, duga je godina.
Sutra tko je jamio po 30kn taj je jamio. Pattern kaže skok do 43kn.

26.11.2010 - Dan D


zelim kupiti na ATH [angry]
nadam se da sam jasan

Ok kolega, so obzirom da je ATH cca 300kn ja vam nudim 500kom po 200kn i uštedit ćete 100kn po dionici.

26.11.2010 - Dan D

kolego split009jr, svaka cast na prognozama, ali ne slazem se, mislim da je to umjetno, ne ocekujem rast, ja cu se postaviti nize, na granici blokade (doljne)
inace, danas sam krivo reko, a vidim to niko nije vidio, mislio sam ATL a ne ATH [smiley] to je bio zajeb, al dobro
gle, split009jr mozda nece doc na 23 (ja jos uvjek vjerujem) al na 25 bi trebalo, nema temelja da raste (za sad, kasnije mozda)
ja cu se postaviti 24-25, priznajem da ima "jacih" igraca ovde,koji su dans pokazali umjetnim dizanjem a to su ovi koji posjecuju RBA, sad su se valjda vratili, na praznicima su [cool]
ocekujem stagnaciju, i nastavak na sadasnjim razinama i zato cu se postaviti nize, to preporucam i drugima, zasto platiti vise ako ne vrijedi (barem za sad)

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



zelim kupiti na ATH [angry]
nadam se da sam jasan

Ok kolega, so obzirom da je ATH cca 300kn ja vam nudim 500kom po 200kn i uštedit ćete 100kn po dionici.
[/quote]

vidim ti si jedini vidio, ali ti je post bio pod cenzurom pa nisam to vidio dok sam pisao svoj post
bez brige, zna se na sto sam mislio [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Svi nalozi na 32-33kn su od onih koji su kupovali po 30kn,a takvi se lako izmaknu prema 36kn jer to su ipak igrači koji nisu tu radi kikirikija.
Možda Varteks je prolazio teško vrijeme, al ipak su se silne stvari popravile i bit će sve bolje.
Situacija jest bila loša, al se popravlja. Takvoj situaciji odgovara i dno od 26kn i to je prošlo svršeno vrijeme.

26.11.2010 - Dan D



zelim kupiti na ATH [angry]
nadam se da sam jasan

Ok kolega, so obzirom da je ATH cca 300kn ja vam nudim 500kom po 200kn i uštedit ćete 100kn po dionici.
[/quote]

ovo je stvarno PRE SMIJESNO [lol] [lol] [lol]

modrobradi inzistira da kupi Varteks po ATH [lol] [lol] [lol]

Ne buni se, kolega MODROBRADI inzistira i točka.
Ja čovjeku dajem popust, kako je ATH bio 300kn ja prodajem na 200kn.
Možemo se dogovoriti i van burze da ne čekam previše.

26.11.2010 - Dan D


Ne buni se, kolega MODROBRADI inzistira i točka.
Ja čovjeku dajem popust, kako je ATH bio 300kn ja prodajem na 200kn.
Možemo se dogovoriti i van burze da ne čekam previše.

Samo šala kolega Modrobradi, siguran sam da ste mislili na ATL.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close