VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo zvao sam ih 5 puta nikose nejavlja,pravnika se nemože dobit preziva se isto kao i stečajni upravitelj u Đakovštini….to nemreš vjerovati ,to ima sam kodnas.Kao investitori svagdje na svitu imamo pravo znati.Neznam dali ih stavit u novine ili najbolje lupit po đepu strpljenju je kraj….šta vi mislite….molim brzi odgovor. [angry]

a koga si zva?


Evo zvao sam ih 5 puta nikose nejavlja,pravnika se nemože dobit preziva se isto kao i stečajni upravitelj u Đakovštini….to nemreš vjerovati ,to ima sam kodnas.Kao investitori svagdje na svitu imamo pravo znati.Neznam dali ih stavit u novine ili najbolje lupit po đepu strpljenju je kraj….šta vi mislite….molim brzi odgovor. [angry]

a možda i ovdje uskoro budeš zvao stečajnog upravitelja. tko zna…vrlo je teška situacija u varteksu je prodali su jako malo robe, a u rijeci su zatvorili city-centar i prodaju zgradu- kupaca nema ni za lijeka. velik je rizik biti trenutno dioničar tekstilaca, s izuzetkom jadran čarapa, jer svi osim JDTC i galeba su u velikoj krizi , a država ih više ne može financirati, osim sitnih mjera pomoći. Bio sam danas u varteksu na trgu u zagrebu – ima 2 čovjeka – pa tamo nitko ništa ne kupuje jer su preskupi. odijelo di caprio je 3000 kuna, a u kamenskom je duplo manje i modernije. a i kamensko ništa ne prodaje, di će onda varteks. jednostavno, nisu se nametnuli, a cijene su im visoke.

...povijest se ponavlja...

zasto je kolega delboy moderiran????



Evo zvao sam ih 5 puta nikose nejavlja,pravnika se nemože dobit preziva se isto kao i stečajni upravitelj u Đakovštini….to nemreš vjerovati ,to ima sam kodnas.Kao investitori svagdje na svitu imamo pravo znati.Neznam dali ih stavit u novine ili najbolje lupit po đepu strpljenju je kraj….šta vi mislite….molim brzi odgovor. [angry]

a možda i ovdje uskoro budeš zvao stečajnog upravitelja. tko zna…vrlo je teška situacija u varteksu je prodali su jako malo robe, a u rijeci su zatvorili city-centar i prodaju zgradu- kupaca nema ni za lijeka. velik je rizik biti trenutno dioničar tekstilaca, s izuzetkom jadran čarapa, jer svi osim JDTC i galeba su u velikoj krizi , a država ih više ne može financirati, osim sitnih mjera pomoći. Bio sam danas u varteksu na trgu u zagrebu – ima 2 čovjeka – pa tamo nitko ništa ne kupuje jer su preskupi. odijelo di caprio je 3000 kuna, a u kamenskom je duplo manje i modernije. a i kamensko ništa ne prodaje, di će onda varteks. jednostavno, nisu se nametnuli, a cijene su im visoke.
[/quote]
Varteks ima konkretne poslovne prostore, sa samo nekoliko prodanih se lako izvuku iz svega, što recimo Tisak ne bi nikad mogao, jer tko će kupovati kisoke Delboy?
Ovo je na period iduća 2-3 mjeseca daleko bolji pick nego Tisak i rasti će barem trostruko više nego Tisak.

26.11.2010 - Dan D

Nije mi jasno, što se dogodilo prodavaču? Zašto je stao s prodajom? U 1-2 dana lijepo se riješio 2000kom. Ili mu je falilo za kupiti LCD televizor i putovanje s ljubavnicom?

26.11.2010 - Dan D



Evo zvao sam ih 5 puta nikose nejavlja,pravnika se nemože dobit preziva se isto kao i stečajni upravitelj u Đakovštini….to nemreš vjerovati ,to ima sam kodnas.Kao investitori svagdje na svitu imamo pravo znati.Neznam dali ih stavit u novine ili najbolje lupit po đepu strpljenju je kraj….šta vi mislite….molim brzi odgovor. [angry]

a možda i ovdje uskoro budeš zvao stečajnog upravitelja. tko zna…vrlo je teška situacija u varteksu je prodali su jako malo robe, a u rijeci su zatvorili city-centar i prodaju zgradu- kupaca nema ni za lijeka. velik je rizik biti trenutno dioničar tekstilaca, s izuzetkom jadran čarapa, jer svi osim JDTC i galeba su u velikoj krizi , a država ih više ne može financirati, osim sitnih mjera pomoći. Bio sam danas u varteksu na trgu u zagrebu – ima 2 čovjeka – pa tamo nitko ništa ne kupuje jer su preskupi. odijelo di caprio je 3000 kuna, a u kamenskom je duplo manje i modernije. a i kamensko ništa ne prodaje, di će onda varteks. jednostavno, nisu se nametnuli, a cijene su im visoke.
[/quote]

na žalost tako je, Vartkes je pred stečajem i sad rasprodaje imovinu da spasi što se može. nevjerojatno je kako ovaj split009 uvijek ubode propale firme: ulazio je u VART na 35 kn, sad je 26 kn…pa se krcao sa DIOK na 125 kn pred deset dana, a sad je na 115 kn. u svakom trejdu izgubi -5% pa tko ne želi gubitke samo treba raditi suprotno od njega, nikako u iste dionice gdje je on [bye]

Očito moram i ovdje priložiti dokaze svojih trgovanja na Varteksu da se svi uvjere kako je moj minus neznatnih 0,77%. Budi fer i ti kolega Delboy pa stavi svoj minus Tiska.
Al ti to nećeš uraditi jer bi ti se svi smijali na tvoje brutalno neznanje.

26.11.2010 - Dan D

splite moli boga da varteks ne ode u stečaj jer dužan je ko grčka. nemoj tu navlačiti ljude na kupnju ove jako rizične dionice . pusti tisak, pričaš gluposti o njemu koje ne treba komentirati . bit će da ti je banka digla ratu kredita za svoj stan u kojem ti daje da živiš idućih 20-30 godina uz visoku ratu pa si se jako naljutio, no nema pomoći jer ne možeš steći ono što ja imam niti u 50 godina. tako da ne moraš brojati moje novce, pusti mene budalu, gledaj svoje poslove. kupovao si varteks na 200 kuna i sada se meni rugaš. ja kredita nemam, a ti se svojeg sjeti svakog prvog u mjesecu. toplo se nadam da nećeš ostati bez posla jer onda će varteks na 5 kuna jer ćeš za kruh morati prodavati.

...povijest se ponavlja...


slažem se s vama da Todorić uništava sve žao mi je štoga nisu pogodili kad je putovo u ITALIJU.Za varteks je kriv šef i menađment ,dolazi novo doba kupim preko interneta i donesu mi doma robu iz KINE ITD.STO POSTO SAM SIGURAN DA NJIH DOSTA RADI PROTIV HRVATSKOG RADNIKA I ČOVIKA ,,,,I TU ČE POSKOK IMAT POSLA

ma šta todorić uništava? da ima varteks, dionica bi ti koštala 500 kuna a ne 20. taj sve što takne pretvara u zlato, a vama je krivo što i vama nije omogućeno isto. pa mogao je sve prodati, ima kupca odmah za cijeli agrokor, ali neće. zasad. i to zato da zaštiti radnike jer bi ih pola išlo na ulicu da dođe novi vlasnik. pišeš o čemu pojma nemaš.

...povijest se ponavlja...

Kolega Delboy, sve svoje trgovine Varteksom sam prikazao ovdje jer ja uvijek iznesem činjenice i istinu. Na moj upit da isto učinite na svojim trgovinama Tiska, vi odbijate.
Dakle Vi ste taj koji tajite i ne želite se blamirati.
Glede moje kupnje Varteka po 200kn, ma Vi ste presmiješni kolega Delboy jer mene tada i nije bilo na burzi. Žalim što gubite silne novce, nadam se da ćete uspjeti vratiti makar 20% od uloženog, jer znam da ste sad na 10%.

26.11.2010 - Dan D

Validus prodao 7000kom.

26.11.2010 - Dan D

Iskreno i ne znam osim Valdidusa tko bi ovo još mogao uopće prodavati???

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close