VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ok
hvala
kak tam skupljaju????? u tisini pretpostavljam
pofuk

Vrlo interesantan način skupljana u VŽ uz laganu pjesmu i stihove našeg popularnog Duška Lokina

[/quote]
znaci vec rajeri sa brutalnim kapitalom trljaju ruke
pofuk



Opet se pise da je City centar Rijeka prodan..
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/57308/Varteks-prodao-rijecki-City-centar.html


pa kokko po Vama vredi ta dionica???
pofuk
[/quote]
Svaka dionica ima euforiju i cijenu daj šta daš. Čekajmo euforiju!

26.11.2010 - Dan D


Nemojte preglasno baš sam došao iz VŽ i sve me uši bole od vašeg glasnog skupljanja.

Rađe pogledajte vl. listove tih njihovih nekretnina i to pod dijelom Teretni list C

Pametnom dosta!!!

Jos nisam nigdije vidio da ce banka netkome dati kredit a da se ne veze na hipoteku.



Nemojte preglasno baš sam došao iz VŽ i sve me uši bole od vašeg glasnog skupljanja.

Rađe pogledajte vl. listove tih njihovih nekretnina i to pod dijelom Teretni list C

Pametnom dosta!!!

Jos nisam nigdije vidio da ce banka netkome dati kredit a da se ne veze na hipoteku.
[/quote]
da ali gospodin je naglasio nekakav teretni list C i odma danas sustavno ruse cijenu kako bi se nadokupljivali ovi u VŽ
pofuk

dije pobjegao onaj sa 350 kom sta je stavio na prodaju po 23 kn [rolleyes]

uplasili se od ovog splicinog pisanja i postavili cep na 36 kn

WWW.THEVENUSPROJECT.COM



Nemojte preglasno baš sam došao iz VŽ i sve me uši bole od vašeg glasnog skupljanja.

Rađe pogledajte vl. listove tih njihovih nekretnina i to pod dijelom Teretni list C

Pametnom dosta!!!

Jos nisam nigdije vidio da ce banka netkome dati kredit a da se ne veze na hipoteku.
[/quote]

Da, pitaj Protegu jel on možda vidio.

Naravno da se daje zalog. Ali kod nas je specifično to što dobiješ iznos kredita 6 puta veći nego šta nek. vrijedi.
I šta se dešava kad firma prestane plaćati kredit ?
Zašto su kapaciteti u Remetincu popunjeni ?

Na ovoj temi je vjerojatno najveći nesrazmjer između broja postova i broja transakcija u zadnjih par mjeseci. Svi nešto komentiraju, ali transakcija gotovo uopće nema…

topalov5 @

Istina! Svi kao nesto cekaju,znaju da je podcijenjeno ali kao ja nebi,ajde ti ,pa cu onda ja…… [lol]

skupilo se saroliko drustvo na ovoj dionici, drukanje sve u sesnaest, sve vec pocinjem sumnjati da su to vecinom multinickovi
no, od prometa nista, a niti na bidu nema nista, kao sto sam rekao, smatram da su jedine realne transakcije na 30kn (+,- 1-2kn)
nema nikakvih znacajnih dogadjaja, do tada potpuno mrtvilo

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


uplasili se od ovog splicinog pisanja i postavili cep na 36 kn

A jak čep od 1000kom. Presmiješno!

26.11.2010 - Dan D



uplasili se od ovog splicinog pisanja i postavili cep na 36 kn

A jak čep od 1000kom. Presmiješno!
[/quote]

ne, jak vam je ovaj na kupnji sa 10 komada na 30 kn. to se zove potpora [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

New Report

Close