VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=320&View=Details&ItemID=56770

[cool]

@pofuk

Košćec je najviše kupovao po 177 a kasnije iskoristio pad i smanjio ulaz u nekoliko navrata. Kaže Košćec da ovo vrijedi 600kn.po hartiji. Ma nek vrijedi samo 300. Pola od toga je 150 (ipak je bila recesija),jer kao što znamo sve važnije zemlje su davno izašle iz recesije [thumbsup]

ps. jedna molba gospodine pofuk [pray]…ni riječi o ovome petini i spliću inaće možeš zaboraviti jeftin dokup [lol] [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@pofuk

Košćec je najviše kupovao po 177 a kasnije iskoristio pad i smanjio ulaz u nekoliko navrata. Kaže Košćec da ovo vrijedi 600kn.po hartiji. Ma nek vrijedi samo 300. Pola od toga je 150 (ipak je bila recesija),jer kao što znamo sve važnije zemlje su davno izašle iz recesije [thumbsup]

ps. jedna molba gospodine pofuk [pray]…ni riječi o ovome petini i spliću inaće možeš zaboraviti jeftin dokup [lol] [rolleyes]


kaj i bosna izasla iz recesije??????? mislim da je ipak bosna najbitnija jer su se uvijek oko nje koplja lomila
salu na stranu ….kaj ja imam kome govoriti…….ja sam samo pito za misljenje jer mi veli obaj moj zemo da mu se cini da je ovo sljedeca dionica di budu igrali jer da se lako napumpa a i da ima pokrice u nekretninama za razliku od one djakovice di je zito zapalilo
pofuk



@pofuk

Košćec je najviše kupovao po 177 a kasnije iskoristio pad i smanjio ulaz u nekoliko navrata. Kaže Košćec da ovo vrijedi 600kn.po hartiji. Ma nek vrijedi samo 300. Pola od toga je 150 (ipak je bila recesija),jer kao što znamo sve važnije zemlje su davno izašle iz recesije [thumbsup]

ps. jedna molba gospodine pofuk [pray]…ni riječi o ovome petini i spliću inaće možeš zaboraviti jeftin dokup [lol] [rolleyes]

golubv @

drago mi je da ste poceli realno pisati ali nemojte mene uspoređivati niti sa kim jer odavno sam ja ovdije i nikada nikoga nisam drukao na kupnju.

Sjecam se izjave g.Kosceca kako ovo vrijedi i preko 600 kuna a to je bilo nedavno kada su izvjestaji bili pozitivni ali svakako se slazem sa zadnjim vasim postom.

[cool]

inace,nikada nisam imao namjeru da se svađam i drukam preko foruma.To mi je nekako bezveze.

I zato VESELI I ZDRAVI BILI i Varteksova odijela nosili.

p.s. Ruku na srce.Imaju kvalitetan prozvod.



Opet se pise da je City centar Rijeka prodan..
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/57308/Varteks-prodao-rijecki-City-centar.html


pa kokko po Vama vredi ta dionica???
pofuk
[/quote]
Po meni bi se sada trebala trgovati oko 60 kn, a kad prestanu gubit novce i povecavat prihode ( nadam se da ce se ti trendovi pocet nazirati u 2010 ) cijena bi mogla i na 100. Kad bi sada uspijeli prodati jos nesto od najvaljenih nekretnina i tim novcem smanjiti dug , ili ga vratiti u potpunosti cijna bi bila minimalno 250 kn, ( al to je samo pretpostavka u idealnim uvijetima ).




Opet se pise da je City centar Rijeka prodan..
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/57308/Varteks-prodao-rijecki-City-centar.html


pa kokko po Vama vredi ta dionica???
pofuk
[/quote]
Po meni bi se sada trebala trgovati oko 60 kn, a kad prestanu gubit novce i povecavat prihode ( nadam se da ce se ti trendovi pocet nazirati u 2010 ) cijena bi mogla i na 100. Kad bi sada uspijeli prodati jos nesto od najvaljenih nekretnina i tim novcem smanjiti dug , ili ga vratiti u potpunosti cijna bi bila minimalno 250 kn, ( al to je samo pretpostavka u idealnim uvijetima ).
[/quote]
hvala lepo……to mi se cini realno jer potvdjuje negde kaj je meni ovaj tip reko……..taj moj tip je reko da je to kaj je taj koscec govoril oko 600 kunica da su to nebuloze jer da po prilici zna po kolko bu koscec izlazil jer da ga duze vec prati i da njega zato nije briga kaj je momentalno u minusu a meni da sam odlucim da li da pocnem kupovati
pofuk

@pofuk………….gledaj graf,sa 160 na 60 za dva mjeseca…..bez veze

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=VART-R-1

To je ono što me veseli,ne kaže se uzalud "kako pada tako će i rasti"….a ovih 60 milja što sjeda na račun od prodaje centra u rijeci,to je više nego sad vrijede sve dionice VART-R-1 po sadašnjoj cijeni.
Ipak i dalje smatram da je trebalo u tišini i dalje skupljati al sad je što je tu je…….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



@pofuk
………….gledaj graf,sa 160 na 60 za dva mjeseca…..bez veze

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=VART-R-1

To je ono što me veseli,ne kaže se uzalud "kako pada tako će i rasti"….a ovih 60 milja što sjeda na račun od prodaje centra u rijeci,to je više nego sad vrijede sve dionice VART-R-1 po sadašnjoj cijeni.
Ipak i dalje smatram da je trebalo u tišini i dalje skupljati al sad je što je tu je…….


a nista …ako nece ici u tisini onda cu na glas poceti skupljati…….treba je svakako imati
pofuk

Nemojte preglasno baš sam došao iz VŽ i sve me uši bole od vašeg glasnog skupljanja.

Rađe pogledajte vl. listove tih njihovih nekretnina i to pod dijelom Teretni list C

Pametnom dosta!!!

ok
hvala
kak tam skupljaju????? u tisini pretpostavljam
pofuk


ok
hvala
kak tam skupljaju????? u tisini pretpostavljam
pofuk

Vrlo interesantan način skupljana u VŽ uz laganu pjesmu i stihove našeg popularnog Duška Lokina

New Report

Close